Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimšalė/Outlander

Man irgi ji atrodo kaip minimum 35 metu, tikrai noretusi jaunesnes, nes dabar tai moteriske su patirtim kaip turi buti. Ir gana mamytiskai atrodo pries berniuka. O vyras jos tai irgi jau pagyvenes atrodo.

Paziejau, kiek aktorei metu, tai ji 79 gimimo. Nieko keisto, kad taip ir atrodo biggrin.gif O Semas metais jaunesnis... bet gerai issilaikes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 16:49)
Man irgi ji atrodo kaip minimum 35 metu, tikrai noretusi jaunesnes, nes dabar tai moteriske su patirtim kaip turi buti. Ir gana mamytiskai atrodo pries berniuka. O vyras jos tai irgi jau pagyvenes atrodo.

Paziejau, kiek aktorei metu, tai ji 79 gimimo. Nieko keisto, kad taip ir atrodo biggrin.gif O Semas metais jaunesnis... bet gerai issilaikes lotuliukas.gif

Ai, vadinasi, gerai pataikem drinks_cheers.gif
O vaikinukas, jei tikras gejus, tai ir uzsilaikes gerai: nei jam bobos galva uzia, nei vaikai kabarojasi, gyvenk ir zvenk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 11 17, 15:12)
Kas tas VD? g.gif Vampyru dienorastis(cia siaip bandau speti)? Tokiu neziuriu, man gaila laiko tongue.gif

sorry busiu supainiojus tavo nicka su kitu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 11 17, 15:12)
Dzeimis toks ir atrodo,apie 20-22 drinks_cheers.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 15:49)
Semas metais jaunesnis... bet gerai issilaikes lotuliukas.gif

nu nepykit, mergaiciukes, nu bet Semas man ant 22 neatrodo..juk aniem tik tada barzda pradeda normaliai zelt lotuliukas.gif lotuliukas.gif atrodo jis gerai, bet as jam tikrai daugiau meteliu duociau tongue.gif
Atsakyti
Nezinau, man pvz cia vienmeciai atrodo.
Parinkau augalotus, barzdotus.
Nes semas irgi aukstas (189).

Jei nezinotumet amziaus, kiek duotumet?

Man tai jie visi butu kazkur 27.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 18:47)

nu nepykit, mergaiciukes, nu bet Semas man ant 22 neatrodo..juk aniem tik tada barzda pradeda normaliai zelt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif atrodo jis gerai, bet as jam tikrai daugiau meteliu duociau  tongue.gif

Klausykit, pasimeciau tarp vardu blush2.gif
Klaros vyro vardas?
Klaros antro vyro vardas-Dzeimis?
O kas tada tas Semas? g.gif
Mano sunui barzda zelti pradejo nuo 16 metu blush2.gif Is pradziu Dzeimiui norejau duoti apie 18 metu, mazvaikis jis man pasirode blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 16:49)
Man irgi ji atrodo kaip minimum 35 metu, tikrai noretusi jaunesnes, nes dabar tai moteriske su patirtim kaip turi buti. Ir gana mamytiskai atrodo pries berniuka.

O vyras jos tai irgi jau pagyvenes atrodo.


knygose kelis kartus akcentuotas skirtumas tarp Claire ir Jamie, ypač pradžioj, tai kadangi serialas labai atspindi knygas, gali būti, jog ir parinkta pagal tai. Šiaip man Caitriona Belfe labai gerai atitinka mano įsivaizdavimą kaip turėtų atrodyt Claire smile.gif

o jos vyras (Frankas) už ją knygoj 12 m vyresnis, tai jam 38 m smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 11 17, 18:54)
O kas tada tas Semas? g.gif


Aktoriaus, kuris vaidina Jamie, tikrasis vardas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 17 lapkričio 2014 - 17:59
baikit kelt cia tuos visus baisius barzdotus vyrus lotuliukas.gif lotuliukas.gif del tos barzdos tai cia sutka buvo biggrin.gif tiesiog, man Semas ant vyresnio nei 20-inis atrodo..toks labiau jau prie 30 artejantis..nesakau buna ir 20-ciu labai brandziu..bet dazniausiai jie man visi tokie istype ir tik pradedantys vyrisketi..cia mano nuomone ir prasom neuzmetyt manes baisiais barzdotais vyrais biggrin.gif

PS. as dar negaliu atsikvoset kad anas mergu nemyli unsure.gif Pagooglinau tai kitose fotkese jam ant kaktos uzrasyta "gay" doh.gif ir ne toks jau fainas unsure.gif kad tave kur, Zalia Ruta mad.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2014 11 17, 17:58)
Šiaip man Caitriona Belfe labai gerai atitinka mano įsivaizdavimą kaip turėtų atrodyt Claire smile.gif

drinks_cheers.gif tarp kitko aktores Kleres vaidmeniui labai ilgai ieskojo..Jamie kaip ne keista labai greitai isrinko..O Klere rinkosi is daugybes aktoriu..Vargsas Semukas su visomis turejo "chemija" tikrintis..kaip turejo buti nabagui sunku lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Honey labai gerai pasake...Catriona labai atitinka knygos aprasyma.. ax.gif gal del to ji man visai nekliuva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 lapkričio 2014 - 18:23
O man kaip Dzeimis jis laaaaabai labai wub.gif , bet realybej schmoll.gif tai i realybes nuotraukas net neziuriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 18:31)
O man kaip Dzeimis jis laaaaabai labai wub.gif , bet realybej schmoll.gif tai i realybes nuotraukas net neziuriu lotuliukas.gif

va va drinks_cheers.gif

as po 7 serijos pagalvojau, kaip turetu buti sunku vyrui tokias scenas vaidinti..bet dabar galvoju, kad gal ir nebuvo anam sunku lotuliukas.gif lotuliukas.gif ale anam gali buti sunku kitas scenas vaidinti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 lapkričio 2014 - 18:39
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 18:35)
va va drinks_cheers.gif

as po 7 serijos pagalvojau, kaip turetu buti sunku vyrui tokias scenas vaidinti..bet dabar galvoju, kad gal ir nebuvo anam sunku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

nu bet siaip.... grioooozis wub.gif
user posted image

kai plaukuciai sugarbanoti ir barzdele pradejus zelti wub.gif karsta.gif

nu bet realybej.... doh.gif unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babrusia: 17 lapkričio 2014 - 18:44
QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 18:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nu bet siaip.... grioooozis wub.gif
user posted image

kai plaukuciai sugarbanoti ir barzdele pradejus zelti wub.gif  karsta.gif

niugis kad grioozis biggrin.gif man jis irgi labai knygos aprasyma atitinka ax.gif
Atsakyti
As kai skaitau knyga, tai tik toki Dzeimi pries akis matau wub.gif

O Klara vaidinanti aktore kaip tik realybej grazesne - pasendina ja baisiai seriale g.gif
Atsakyti