Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimšalė/Outlander

15 serija ziauri.man jau net per ziauru tarpais....o tai ka dabar rodo yra is 1 knygos?
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2015 05 21, 18:29)
15  serija ziauri.man jau net per ziauru tarpais....o tai ka dabar rodo yra is 1 knygos?

Taip, viskas dar is pirmos knygos 4u.gif
Atsakyti
Kaip žiauriai žiūrėjosi 15ta serija blink.gif kiek ten buvo galima tą Džeimį kankint doh.gif unsure.gif ir 16toj serijoj dar tęsinys bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2015 05 25, 11:16)
Kaip žiauriai žiūrėjosi 15ta serija blink.gif kiek ten buvo galima tą Džeimį kankint doh.gif  unsure.gif ir 16toj serijoj dar tęsinys bus doh.gif

jau yra 16 serija?
Atsakyti
Nu nu, aš dar 14 nepažiūrėjau rolleyes.gif
Įdomu, kiek tų serijų padarys, jei taip smulkmeniškai knygas atkartoja?

Man buvo juokinga vieta, kai Džeimis slėpės vandeny po malūnu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2015 05 25, 12:52)
jau yra 16 serija?

16 serija (ir paskutine sezono serija doh.gif) bus kita savaitgali, si savaitgali buvo pertrauka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2015 05 25, 17:01)
16 serija (ir paskutine sezono serija doh.gif) bus kita savaitgali, si savaitgali buvo pertrauka verysad.gif

Mm gaila...o kitas sezonas tik kitamet?
Atsakyti
15 serija is lietuviskos antros knygos dalies. Skaityti buvo ir ne ka lengviau, o dar cia tik ziedeliai ... nelabai laukiu kitos serijos jei bus pagal knyga tai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2015 05 26, 08:14)
15 serija is lietuviskos antros knygos dalies. Skaityti buvo ir ne ka lengviau, o dar cia tik ziedeliai ... nelabai laukiu kitos serijos jei bus pagal knyga tai cool.gif

ar kapitonas gaus ko siekia?
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2015 05 26, 07:59)
ar kapitonas gaus ko siekia?

tikrai taip doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2015 05 26, 16:20)
tikrai taip doh.gif  doh.gif  doh.gif

nu ***** g.gif galvojau gal ne?o tai kaip po to jam seksis su kler?man pradzia to serialo kitaip atrode, dabar kazkaip ziauriai niuru ir liudna.
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2015 05 26, 15:01)
nu ***** g.gif galvojau gal ne?o tai kaip po to jam seksis su kler?man pradzia to serialo kitaip atrode, dabar kazkaip ziauriai niuru ir liudna.


Kler stipri moteriske, viska istvers biggrin.gif cia viena is tamsesniu scenu toliau vel svieses biggrin.gif na tiksliau banguos cool.gif bet jau taip juoda nebebus 4u.gif man filme truksta tu kibirksteliu tap Dzeimio ir Kler, per mazai jiems demesio skiriama unsure.gif
Atsakyti