Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 5

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 02, 17:30)
Na man atrodo, kad maciusios stengėsi kaip tik intriga išlaikyti ax.gif na, bet as , kaip visad su rožiniais akiniais, tai jokiu piktu kėslų niekur neizvelgiau biggrin.gif

Ne ne, gink Dieve, nesakau, kad jos piktai smile.gif Na tiesiog. Tik tada neteisybė, kad žudikas tik paskutinėje serijoje išaiškės. Išaiškėjo juk tada kai parodė, kad G padėjo ginklą į Burako automobilį.

O dėl G, tai jis psichu visada buvo (taip pasirodo). Reiškia visada pavydėjo, nekentė.

Pasijuokiau iš D ir K scenos prie jūros, kai kažkokiais š aptaškė Kuzia Džemrę, šlapia ji apsikabino jį, ištepė, o po akimirkos kitam kadre nebeliko to š nė ant vieno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 02, 15:50)
Nesąmonė...Maniau bus paslaptingesnė Ferhato mirtis. O čia, šovė į Kuzią (tikriausiai) ir pataikė į Ferhatą. Bet kodėl ginklas buvo ant žemės?


Man kazkaip neatrodo, kad G ten nusove. Toks jausmas, kad sove jis ir tuo paciu metu dar kazkas rudom kelnem. Gi salia G nieko nebuvo, o kai jau jis sove, tai kazkokios rudos kelnes atsirado g.gif
Atsakyti
O aš tai taip ir maniau, kad Giunėjus žudikas, per daug užuominų buvo. g.gif
Banu tai žiauriai gaila. verysad.gif
Zainep aš tai plaukus būčiau nurovus, šlykštynių šlykštynė..
Oi kaip įdomu rytoj bus. bigsmile.gif bet tuo pačiu ir labai gaila, kad paskutinė serija. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2015 02 02, 19:17)
O aš tai taip ir maniau, kad Giunėjus žudikas, per daug užuominų buvo.  g.gif
Banu tai žiauriai gaila. verysad.gif
Zainep aš tai plaukus būčiau nurovus, šlykštynių šlykštynė..
Oi kaip įdomu rytoj bus. bigsmile.gif bet tuo pačiu ir labai gaila, kad paskutinė serija. verysad.gif

Čia jau nebe užuominos buvo, gaila, kad iškart neišsiaiškinau žudiko, o laukiau.
Banu tikrai taip gaila ir kaip supratau iš serijos aprašymo ji jau nenėščia...Ji man šitame seriale tokia faina buvo, tikrai nieko nepadariusi blogo, o taip nepasisekė sad.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 02, 19:24)
Čia jau nebe užuominos buvo, gaila, kad iškart neišsiaiškinau žudiko, o laukiau.
Banu tikrai taip gaila ir kaip supratau iš serijos aprašymo ji jau nenėščia...Ji man šitame seriale tokia faina buvo, tikrai nieko nepadariusi blogo, o taip nepasisekė sad.gif

o namo padegimas, kur buvo Burakas g.gif Džemrės žeminimas, ypač kai ją atleidinėjo... na čia turbūt labiau pavydas g.gif man ji šiame seriale nėra šventa, juolab, kad ir tikslingai siekė Giunėjaus, nors žinojo, kad jis turi draugę-sužadėtinę, taip kad kiekvienas šiame seriale gauna tai ko nusipelnė, gal scenaristai kai kur ir perspaudė.
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2015 02 02, 19:45)
o namo padegimas, kur buvo Burakas g.gif Džemrės žeminimas, ypač kai ją atleidinėjo... na čia turbūt labiau pavydas g.gif man ji šiame seriale nėra šventa, juolab, kad ir tikslingai siekė Giunėjaus, nors žinojo, kad jis turi draugę-sužadėtinę, taip kad kiekvienas šiame seriale gauna tai ko nusipelnė, gal scenaristai kai kur ir perspaudė.

Na tai tada jau kitiem tada turėjo dvigubai atseikėt. Pvz Zeynep. Na, bet pamatysim ko ji sulauks. Ir visi kiti.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 02, 17:05)
o kai jau jis sove, tai kazkokios rudos kelnes atsirado  g.gif

Tai cia gal is baimes laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 02, 19:54)
Na tai tada jau kitiem tada turėjo dvigubai atseikėt. Pvz Zeynep. Na, bet pamatysim ko ji sulauks. Ir visi kiti.

aš manau, kad Zeynep jau atseikėja: ji viena, kaip pirštas, net draugės neturi, savo meilės, yra pilna pykčio ir save graužia iš vidaus dėl pavydo ir nusivylimo. Turbūt tas atseikėjimas nėra akivaizdus jai, bet gal dar ryt kažkas bus g.gif pabaigos nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 02 02, 19:59)
Tai cia gal is baimes laugh.gif

drinks_cheers.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 02 02, 18:59)
Tai cia gal is baimes laugh.gif


Nepaneigsit, kad ju ten nebuvo ax.gif Atsukau atgal paziureti, gi salia G niekas nestovejo, tai is kur ten dar vienas zmogus?

QUOTE(katanelis @ 2015 02 02, 19:00)
aš manau, kad Zeynep jau atseikėja: ji viena, kaip pirštas, net draugės neturi, savo meilės, yra pilna pykčio ir save graužia iš vidaus dėl pavydo ir nusivylimo. Turbūt tas atseikėjimas nėra akivaizdus jai, bet gal dar ryt kažkas bus g.gif pabaigos nežinau.


Sunku jai taip gyventi. Manau, tokia net negaletu tureti draugu, nes viska tik su tikslais daro.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 02, 19:11)
Nepaneigsit, kad ju ten nebuvo  ax.gif Atsukau atgal paziureti, gi salia G niekas nestovejo, tai is kur ten dar vienas zmogus?


Tai gal diena koks miško urėdas, buvo jas ten pasidzioves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 02, 18:11)
Nepaneigsit, kad ju ten nebuvo  ax.gif Atsukau atgal paziureti, gi salia G niekas nestovejo, tai is kur ten dar vienas zmogus?

Tai as nieko nei teigiu, nei neigiu smile.gif Siaip juokingai tos rudos kelnes po suvio nuskambejo biggrin.gif

O siaip tai man irgi labai gaila Banu. Nieko ji tokio nepadare, uz ka jai sitoks likimas sad.gif Gal ir yra kazkiek prisidirbus del elementaraus moterisko pavydo, bet tikrai buvo pakankamai sazininga tiek versle, tiek santykiuose. Ir ta zanuda Handan kaip graziai prieme ir toleravo.
Apskritai Sinanerus kazkaip nepelnytai taip suvare scenaristes. Man ir Bariso gaila, kad psichu pavirto, ir Ebru, neduok Dieve motinai tokia dalia doh.gif Barisas irgi buvo toks suktas niekselis menko kalibro, suko ten savo darbelius, bet realiai tikrai nebuvo panasus i psicha. Galejo jam irgi padoresne baigti sugalvoti ax.gif Kita vertus, kai zmonem prispaudzia uodega, tai jie tampa nenuspejami, desperatiski ir tikrai gali pridaryti to, kas kartais ir galvoj netelpa unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 02 vasario 2015 - 19:41