Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas 5

QUOTE(Milagra @ 2015 02 02, 19:18)
Tai as nieko nei teigiu, nei neigiu smile.gif Siaip juokingai tos rudos kelnes po suvio nuskambejo biggrin.gif

O siaip tai man irgi labai gaila Banu. Nieko ji tokio nepadare, uz ka jai sitoks likimas sad.gif Gal ir yra kazkiek prisidirbus del elementaraus moterisko pavydo, bet tikrai buvo pakankamai sazininga tiek versle, tiek santykiuose. Ir ta zanuda Handan kaip graziai prieme ir toleravo.
Apskritai Sinanerus kazkaip nepelnytai taip suvare scenaristes. Man ir Bariso gaila, kad psichu pavirto, ir Ebru, neduok Dieve motinai tokia dalia  doh.gif Barisas irgi buvo toks suktas niekselis menko kalibro, suko ten savo darbelius, bet realiai tikrai nebuvo panasus i psicha. Galejo jam irgi padoresne baigti sugalvoti  ax.gif Kita vertus, kai zmonem prispaudzia uodega, tai jie tampa nenuspejami, desperatiski ir tikrai gali pridaryti to, kas kartais ir galvoj netelpa  unsure.gif


O Barisas dar atsiras rytoj?

Kalbejau su viena teta, tai po UM ji jau tiki, kad rytoj tai kazkas nutiks, sako, gal nusaus Giunejus Dzemre ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 02, 19:10)
O Barisas dar atsiras rytoj?

Kalbejau su viena teta, tai po UM ji jau tiki, kad rytoj tai kazkas nutiks, sako, gal nusaus Giunejus Dzemre  ax.gif

Ai, viena serija beliko, tai gal nieko nebesakysiu 4u.gif
As kadangi sias paskutines serijas viena karta ziurejau turkiskai, o kita su rusiskais titrais, tai dabar ziuredama per TV, pati nauju dalyku atrandu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 02 02, 22:10)
Kalbejau su viena teta, tai po UM ji jau tiki, kad rytoj tai kazkas nutiks, sako, gal nusaus Giunejus Dzemre  ax.gif

Aš tai irgi nesistebėčiau, kad bloga pabaiga būtų turkiškam seriale. Bet kažkodėl nuojauta sako, kad viskas gerai bus Džemrei ir Kuzėjui. Gal koks Barišas nušaus Giunėjų ir nespės tas nieko padaryt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 6Combo9: 02 vasario 2015 - 21:30
Jo man ir įdomu, kur Barišas dingo ir kokia jo lemtis g.gif
Kad Giunėjus žudikas, nenustebau... unsure.gif kaip suprantu, tai tėvas visą laiką žinojo tai??? ar ne... man tai, pasirodė kad jis taikėsi į brolį g.gif , bet juokingiausia, kai ant žemės rado pistoletą, pasiėmė... doh.gif g.gif nu gal ir mėtosi miškuose biggrin.gif ir keista, kad sugebėjo iš tokio atstumo, tokio matomumo taip taikliai pataikyti, sakyčiau snaiperis ne kitaip smile.gif
mantai žiauriai lievas Džembrės maudimukas blush2.gif tas juodas... ponia Giulten su sluoksniu špakliaus prie jūros biggrin.gif , toks ''karštis'', kad net bijo įbristi į vandenį K ir Dž smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 02 vasario 2015 - 22:22
QUOTE(xiuke @ 2015 02 02, 23:20)
Jo man ir įdomu, kur Barišas dingo ir kokia jo lemtis  g.gif
Kad Giunėjus žudikas, nenustebau... unsure.gif  kaip suprantu, tai tėvas visą laiką žinojo tai??? ar ne... man tai, pasirodė kad jis taikėsi į brolį  g.gif , bet juokingiausia, kai ant žemės rado pistoletą, pasiėmė...  doh.gif  g.gif  nu gal ir mėtosi miškuose biggrin.gif ir keista, kad sugebėjo iš tokio atstumo, tokio matomumo taip taikliai pataikyti, sakyčiau snaiperis ne kitaip smile.gif
mantai žiauriai lievas Džembrės maudimukas  blush2.gif tas juodas... ponia Giulten su sluoksniu špakliaus prie jūros biggrin.gif , toks ''karštis'', kad net bijo įbristi į vandenį K ir Dž  smile.gif

Manau Barisa tikrai dar parodys.
Kad G zudikas, butent, kad nenustebino. Nesamone parode, kad ginkla rado, nors ta ginkla gi tevas buvo jam padaves. Nesupratau sito. O is ko manot, kad Samis zinojo apie tai? Gal praleidau ka?
Jo maudymukas juokingas, toks giliai klasikinis, matyt dėl religijos nerodė su bikiniu biggrin.gif Turkam jura silta tik liepa pasidaro biggrin.gif Tik mums ji silta jau balandi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2015 02 02, 22:20)
ir keista, kad sugebėjo iš tokio atstumo, tokio matomumo taip taikliai pataikyti, sakyčiau snaiperis ne kitaip smile.gif

mantai žiauriai lievas Džembrės maudimukas  blush2.gif tas juodas...

Na tai ir man keista biggrin.gif bet ką gali žinoti, gal slaptus kokius snaiperių kursus lanke smile.gif

Na jis ir buvo lievas, "bobiskas", o ir Kuzejus su maike ax.gif Na, bet neduok D per daug ką žiūrovas pamatys, juk išvis nualps biggrin.gif tai kuo daugiau medžiagos, tuo padoriau rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 02 03, 00:34)
Manau Barisa tikrai dar parodys.
Kad G zudikas, butent, kad nenustebino.
Jo maudymukas juokingas, toks giliai klasikinis, matyt dėl religijos nerodė su bikiniu biggrin.gif

na dar dar, turint omeny turkus bet pagal jos krūtinę tas maudimukas schmoll.gif kai sena boba ax.gif aj net nežinau, kodėl man tas Samis įstrigęs, kad žino apie Giunėjaus šūvį, gal kad ten visi bėgo į tą mišką tuo metu, kur ir šiaip visi bėga net nekviesti: į ligonines, į prokuratūras, į teismo posėdžius ir vestuves, žodiu visur turkai gaujomis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 03, 00:35)
Na tai ir man keista biggrin.gif bet ką gali žinoti, gal slaptus kokius snaiperių kursus lanke smile.gif


matyt biggrin.gif rba atbėgo į mišką pasipraktikuoti ir va ant žemės ginklas, net aš gyvenime šaudžiusi nesugebėčiau taip taikliai kaip jis, bet jei galvojant, kad norėjo į K pataikyti, tai tuomet visia netaiklus šūvis biggrin.gif
Atsakyti
pradejau ziuret UM bet per raskim man nepsileidzia,tai riuriu rusu kalba
ir ka pastebejau,kad turbut visuose serialuose pas juos meile is pirmo zvilgsnio neegzistuoja,palaipsniui,ne taip kaip meksikanuose doh.gif
Atsakyti
O šiandie kai rodė G prisiminimus apie tą naktį, ten tą ginklą kažkas numetė per grumtynes ar aš klystu? Ne šiaip rado...
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 02, 21:35)
Na tai ir man keista biggrin.gif bet ką gali žinoti, gal slaptus kokius snaiperių kursus lanke smile.gif

Na jis ir buvo lievas, "bobiskas", o ir Kuzejus su maike ax.gif Na, bet neduok D per daug ką žiūrovas pamatys, juk išvis nualps biggrin.gif tai kuo daugiau medžiagos, tuo padoriau rolleyes.gif

Handan kursus biggrin.gif Taiklus is prigimties biggrin.gif

Na, nepasakyciau, kai Kuzia mustis eidavo pradzioj serialo, visai tokiu nieko vaizdu buvo ax.gif biggrin.gif
user posted image

O ir Sinaneru ofisinis stilius beveik atviresnis negu Dzemre maudymke laugh.gif

QUOTE(xiuke @ 2015 02 02, 21:44)
aj net nežinau, kodėl man tas Samis įstrigęs, kad žino apie Giunėjaus šūvį, gal kad ten visi bėgo į tą mišką tuo metu, kur ir šiaip visi bėga net nekviesti: į ligonines, į prokuratūras, į teismo posėdžius ir vestuves, žodiu visur turkai gaujomis biggrin.gif

bet jei galvojant, kad norėjo į K pataikyti, tai tuomet visia netaiklus šūvis biggrin.gif

Cia tai jau tikrai, visur jie gaujomis laksto biggrin.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(songaila @ 2015 02 02, 21:54)
O šiandie kai rodė G prisiminimus apie tą naktį, ten tą ginklą kažkas numetė per grumtynes ar aš klystu?  Ne šiaip rado...

Butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai aš ir galvoju, lyg vaidendavosi Kuzia su nuogu presiuku biggrin.gif Čia matyt, kadangi pas ji "susilaikymas ", tai viskas! Tik su maikem ir bendrom maudimkem galima! ax.gif Paskui dar vidury baltos dienos vargšas Kuziukas butu neatsilaikes, Dzemre su "mazu" bikiniu išvydęs. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 02 02, 22:29)
Tai aš ir galvoju, lyg vaidendavosi Kuzia su nuogu presiuku biggrin.gif Čia matyt, kadangi pas ji "susilaikymas ", tai viskas! Tik su maikem ir bendrom maudimkem galima! ax.gif Paskui dar vidury baltos dienos vargšas Kuziukas butu neatsilaikes, Dzemre  su "mazu" bikiniu išvydęs. blush2.gif

Taigi atsiveze "sargi" neuzsiciaupianti biggrin.gif
Atsakyti