Įkraunama...
Įkraunama...

Laukinė Esmeralda

QUOTE(muminukas @ 2015 05 14, 13:17)
Katė, juoda katė biggrin.gif ir kiti pažįstami aktoriai Niujorke smile.gif

Šiandie serijos ana buvo rrrrrriūžava biggrin.gif
Atsakyti
Įdomus serialo kastingas, net googlinau, kokio gi amžiaus ta Gizela - kaip ir tikėjausi, apie 40 doh.gif mergina kaip iš delfio straipsnių (ty delfyje ir 40metės merginomis vadinamos). ne tik už Esmeraldą, bet ir už Pablą vyresnė.

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 05 22, 00:27)
Įdomus serialo kastingas, net googlinau, kokio gi amžiaus ta Gizela - kaip ir tikėjausi, apie 40 doh.gif mergina kaip iš delfio straipsnių (ty delfyje ir 40metės merginomis vadinamos). ne tik už Esmeraldą, bet ir už Pablą vyresnė.

Ji kadangi labai populiari aktorė, tai ir vaidina visur biggrin.gif man Lorensa kaip jauna vaikų mama juokingai atrodė, špakliaus privarė kad raukšlių nesimatytų, o paskui jaugalėjo realistiškai dažyt, nes jau po n metų a la viskas biggrin.gif
Atsakyti
eik , rimtai populiari? Aš kažkaip jos nepamenu iš kitur g.gif
Lorensą, Tylenį, Esmeraldą, Felą ir tą tarnaitę (nepamenu vardo, sūnus advokatas) žinau iš kitų serialų.
Atsakyti
Kaip čia bus dabar su Tyleniu kažin, negi pasodins vėl jį g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 05 23, 13:34)
eik , rimtai populiari? Aš kažkaip jos nepamenu iš kitur g.gif



Aha, aš aną pamenu iš senų laikų, visad gyvates vaidindavo biggrin.gif
QUOTE(Climent @ 2015 05 25, 22:45)
Kaip čia bus dabar su Tyleniu kažin, negi pasodins vėl jį g.gif  g.gif

nu gal ne rolleyes.gif
Atsakyti
Daug seriju nemačiau ir tik šiandien pabaigą įsijungiau, dėl ko Virhinija negali tekėti ir kokia čia paslaptis yra kurios ji negali sužinoti?
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2015 06 02, 17:17)
Daug seriju nemačiau ir tik šiandien pabaigą įsijungiau, dėl ko Virhinija negali tekėti ir kokia čia paslaptis yra kurios ji negali sužinoti?



Neatidžiai žiūrėjau, tad šios vietos šiandien nemačiau, bet spėju, jog bus kaip įprasta tokiuose serialuose, jos mylimasis galbūt jos brolis. Nes kaip supratau, tai jis tos bjauriosios tarnaitės sūnus. O didesnei serialo intrigai, tai tėvas galbūt tas pats abiejų (tiek Virhinijos, tiek jos mylimojo). O vėliau paaiškės, kad ne. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2015 06 02, 20:34)
Neatidžiai žiūrėjau, tad šios vietos šiandien nemačiau, bet spėju, jog bus kaip įprasta tokiuose serialuose, jos mylimasis galbūt jos brolis. Nes kaip supratau, tai jis tos bjauriosios tarnaitės sūnus. O didesnei serialo intrigai, tai tėvas galbūt tas pats abiejų (tiek Virhinijos, tiek jos mylimojo). O vėliau paaiškės, kad ne.  biggrin.gif


neblogai smile.gif

O šiaip iš pradžių man atrodė, kad Lorensa blogesnė už tėvą, bet dabar jau galvoju, kad į galą ji atsivers g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 06 03, 21:04)
neblogai smile.gif

O šiaip iš pradžių man atrodė, kad Lorensa blogesnė už tėvą, bet dabar jau galvoju, kad į galą ji atsivers g.gif

Niekur ji neatsivers biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkysa @ 2015 06 04, 12:51)
Niekur ji neatsivers  biggrin.gif


Kokių apgaulingų triukų scenaristai imasi lotuliukas.gif Kiek dar liko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 06 04, 15:00)
Kokių apgaulingų triukų scenaristai imasi  lotuliukas.gif  Kiek dar liko? ax.gif

Dar pora mėnesių biggrin.gif iki 121 serijos biggrin.gif
Atsakyti