Įkraunama...
Įkraunama...

Apsukrios kambarinės

QUOTE(Ner4Leo @ 2015 03 31, 17:45)
Skaiciau kad treciam sezone vaidins sitas grazuolis.  wub.gif http://media.monster...nlainsight2.jpg

Jo jo, dar noreciau kad ir Marisol vyra grazintu biggrin.gif

O kada prasides 3 sezonas? kaip suprantu cia vasarinis serialas...
Atsakyti
Birzelio 1, tai supratau, kad visa vasara galesime dziaugts serialu smile.gif
Atsakyti
Kokia gera šiandien serija buvo. Seniai ka taip su azartu žiūrėjau. Tos kurios mačiusios parašykit geltonai kas žudikas. Žadėjau laukti iki galo, bet negaliu.
Vardu niekaip nepamenu, bet gėjus dainininkas jau kaip ir aišku kam tekėti siūlys. O Valentinos mama jau erzinti pradeda. Ne per daug visu gyvenimus reguliuoja
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2015 05 18, 23:34)
Kokia gera šiandien serija buvo. Seniai ka taip su azartu žiūrėjau. Tos kurios mačiusios parašykit geltonai kas žudikas. Žadėjau laukti iki galo, bet negaliu.
Vardu niekaip nepamenu, bet gėjus dainininkas jau kaip ir aišku kam tekėti siūlys. O Valentinos mama jau erzinti pradeda. Ne per daug visu gyvenimus reguliuoja

Filipas
Atsakyti
Tai kaip supratau tv3 vakar paskutine pirmo sezono serija parode, ane? Ale kiek daug veiksmo per viena serija ir kaip greit viskas pasibaige. Dabar svarstau ar laukt kol tv3 nusipirks kita sezona ar ziuret online.
Atsakyti
O tai nerodys toliau? 2 sezonas jau yra pilnas, ant dienu turi 3 pradet rodyt
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 05 26, 17:51)
O tai nerodys toliau? 2 sezonas jau yra pilnas, ant dienu turi 3 pradet rodyt

Anonsavo kad pirmadieniais meilės kinai bus, gaila biški, nepatinka man su pertraukom žiūrėti. Tikėkimės kad rudenį vėl pradės rodyti. Patiko man šis serialas.☺
Atsakyti
Praziurejau 3 sezono 5serijas.laaabai patinka.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2015 07 03, 20:28)
Praziurejau 3 sezono 5serijas.laaabai patinka.



kaip aprime cia viskas wub.gif ech, koks man grazus tas mulaciukas, nu negaliu, seiles varvinu beziuredama wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Marisol romanas su vyriska maid toks labai jau standartinis smile.gif O Karmen su adrianu isvis absurdas, skausmo vergas biggrin.gif
Atsakyti
O Marisol praeitam sezone nebuvo ištekėjus? g.gif
Atsakyti
Man trecias sezonas patinka, tokia balalaika, bet smagiai ziurisi, vat antras nea, nepatiko.
Atsakyti