Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Indrijan @ 2015 04 07, 19:16)
Labai neblogas kinas gerai žiūrėjosi, gal kas galit pasiūlyti dar kokių neblogų kinu (esu mačiusi keleta)?



"Gecenin Kanatları". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristobal @ 2015 04 07, 19:57)
"Gecenin Kanatları".  4u.gif



maciau nieko toks visai, kas dar kokiu kinu esat ziureje?
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2015 04 10, 16:58)
maciau nieko toks visai, kas dar kokiu kinu esat ziureje?


Acı Aşk, mane sudomino gal dėl to jog nėra toks eilinis, mano galvai tai toks su pamąstymu gal net ne visai lengvas, bet neblogas tikrai.
Atsakyti
Merginos, kai kurios jau esate turkiškų serialų ekspertės biggrin.gif daug jau jų matėt, tai gal žinot daugiau tokių serialų, kur vaikinas "gauna" merginą, kuri jo nemyli, bet per tam tikrą laiką mergina jį pamilsta, nes vaikinas yra geras, kilnus ir baisiai ja rūpinasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypukė @ 2015 04 11, 13:15)
Merginos, kai kurios jau esate turkiškų serialų ekspertės biggrin.gif daug jau jų matėt, tai gal žinot daugiau tokių serialų, kur vaikinas "gauna" merginą, kuri jo nemyli, bet per tam tikrą laiką mergina jį pamilsta, nes vaikinas yra geras, kilnus ir baisiai ja rūpinasi smile.gif

Na, zinokit, bijau Jus nukreipti ne ta linkme, nes patirtis rodo, kad mes visi viska skitingai matom biggrin.gif Taciau man atrodo, kad tokia situacija buvo " Be kaltes kalta". smile.gif Aisku, jeigu nematet, nes Lnk ji rode.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 11, 14:27)
Na, zinokit, bijau Jus nukreipti ne ta linkme, nes patirtis rodo, kad mes visi viska skitingai matom  biggrin.gif Taciau man atrodo, kad tokia situacija buvo " Be kaltes kalta".  smile.gif Aisku, jeigu nematet, nes Lnk ji rode.


Ta linkme einate, ir taip šitas serialas "Be kaltės kalta" irgi turėjo tokią situaciją, dėl to jis man ir patiko ir mačiau aš jį dar prieš rodant per LNK smile.gif Dar panašią situaciją turėjo serialas "Sila", dėl to db ieškau, gal dar kokių yra tokių serialų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypukė: 11 balandžio 2015 - 17:05
nu biski i ta puse Gospoza Giuli
Atsakyti
Na, čia ne serialas, bet gal kas matėte šį filmą apie Kosem Sultan ir galėtumėte pasidalinti nuomone, ar verta žiūrėti?
https://www.google.l...sem sultan 2010
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2015 04 11, 18:29)
nu biski i ta puse Gospoza Giuli

tik vat nervina, puse serialo tik isversta g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2015 04 13, 09:31)
tik vat nervina, puse serialo tik isversta g.gif



*Ačiū, Zivilka, reiks pabandyt pažiurėti smile.gif

* bet tada bus nekažką jei užsikabinsiu ant šio serialo, o tik pusę serialo išversta biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cypukė: 13 balandžio 2015 - 16:11
QUOTE(Cypukė @ 2015 04 13, 17:10)
* bet tada bus nekažką jei užsikabinsiu ant šio serialo, o tik pusę serialo išversta biggrin.gif biggrin.gif

as paziurejau kiek isversta, o poto paskutine serija susiradau neaiskia kalba, mazdaug paziurejau, kas ten kaip baigiasi ir praejo noras ziureti neverstas serijas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žiurėjot serialą "A.S.K." su Hazal Kaya? ar vertas dėmėsio? smile.gif
Atsakyti