Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Fjella @ 2015 05 24, 23:03)
Na, aš kiek matau, tai yra įgarsintas rusų kalba iki 35 serijos, paskui kažkiek su titrais ir toliau jau turkiškai. Kiek suprantu, tai dar filmuojamas... Kažin kiek serijų bus?

As pries gera pusmeti bandziau,tai dar nebuvo nei vienos igarsintos,reikes dabar aki uzmest.
Dar maciau giria Kara ekmek seriala,bet jo man atrodo tik 18seriju kol kas yra,ji irgi jau igarsina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 25 gegužės 2015 - 09:06
QUOTE(Fjella @ 2015 05 24, 22:03)
Taip taip, tie patys smile.gif O man visai smagiai žiūrisi smile.gif Po Kuzės, Kurt Seyito ir Begancio laiko, tai man čia tokia atgaiva smile.gif Gražūs vaizdai, gražūs aktoriai, pagrindinis išvis saldainis biggrin.gif

Man jis jau is tu pernelyg saldziu serijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 05 25, 17:06)
Man jis jau is tu pernelyg saldziu serijos  ax.gif

drinks_cheers.gif Siandien pirma serija paziurejau,pgr aktorius sedi Firato biure biggrin.gif trecias serialas is eiles man,o biuras tas pats visu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 05 25, 16:30)
drinks_cheers.gif  Siandien pirma serija paziurejau,pgr aktorius sedi Firato biure biggrin.gif trecias serialas is eiles man,o biuras tas pats visu  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Biure tai biure, bet jei jo bute, tai sito jau as neatleisciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 05 25, 19:55)
biggrin.gif
Biure tai biure, bet jei jo bute, tai sito jau as neatleisciau biggrin.gif

drinks_cheers.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2015 05 25, 16:06)
Man jis jau is tu pernelyg saldziu serijos  ax.gif


Taip, labai saldus ir naivokas, bet po visų "šaudom, gaudom", norisi tiesiog įsijungti ir mėgautis mergaitišku serialu smile.gif Graži man meilės linija, kolkas jokių kriminalų, niekas nemirė ir tai yra labai labai gerai biggrin.gif

QUOTE(lauravala @ 2015 05 25, 16:30)
drinks_cheers.gif  Siandien pirma serija paziurejau,pgr aktorius sedi Firato biure biggrin.gif trecias serialas is eiles man,o biuras tas pats visu  lotuliukas.gif


Ne tik Firato biuras, bet ir kavinukė bus, kur Kuzėjus su Ali sedėdavo smile.gif Ir išvis, man tas rajonas, tos gatvės...akimis ieškau Samio kepyklėlės biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes. O kaip del Medcezir, kiek seriju isversta? ar vercia pastoviai jas? 4u.gif
Noriu pradeti nauja seriala, bet gaila nera tu pilnu vertimu. su titrais negaliu ziuret, reikia sedet ir ziuret, o as serialus dazniausiai ant fono ziuriu smile.gif
Atsakyti
Aš įklimpau, rytais rodo Nuodėminga meilė, taip įklimpau, nu man patiko, labai.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2015 05 26, 12:21)
Aš įklimpau, rytais rodo Nuodėminga meilė, taip įklimpau, nu man patiko, labai.


Oh biggrin.gif Smagu, kai dar nemačiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2015 05 26, 13:21)
Aš įklimpau, rytais rodo Nuodėminga meilė, taip įklimpau, nu man patiko, labai.

As N-taji karta ziuriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 05 26, 13:51)
As N-taji karta ziuriu  lotuliukas.gif


Aš tik per Youtube kartais prasuku geriausius momentus, bet iš naujo, tai tikriausiai niekada nebežiūrėsiu smile.gif Išsiurbė mane šis serialas tiesiogine prasme - nereikėjo nei valgyti, nei miegoti, nei vyro biggrin.gif Po 2 savaičių non stop žiūrėjimo buvau kaip zombis ir peržiūrėjusi galvoje sukosi tik vienas klausimas "na kodėėėėl???". Daugiau taip nebenoriu biggrin.gif Nors žiūriu, jog su "Kiraz Mevsimi" panašiai darosi doh.gif Smagiai žiūrėjosi, meilė kaip seilė ir jau prasidėjo intrigos, dramos, ašaros unsure.gif Ir nervina, ir negaliu atlipt. Padedu kompiuterį į šoną ir vėl pasiimu. Nežinau, nebėra kantrybės žiūrėti kaip ir vėl kažkam nesiseka, romantika, meilės linija lieka kažkur antram plane.

Nuo birželio 1d. pradeda kartoti "Kuzey Guney" per tv1 clap.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2015 05 26, 12:21)
Aš įklimpau, rytais rodo Nuodėminga meilė, taip įklimpau, nu man patiko, labai.

Ir aš pradėjau rytais žiūrėti nors mačiau irgi N kartų ir youtubėje dažnai įsijungiu. Bet ten serialų selialas geresnio dar nieko neradau tiesiog nr.1. Dabar dar ne taip įdomu bet vėliau bus ohoho.😨😄
Atsakyti