Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninamieji pleistrai

Sveikos,

gal kas išbandėt TOP SHOP'o reklamuojamus pleistrus?
Kai kalbėjau su jais telefonu, sakė, kad pirmas mėnuo paruošiamasis, numetama apie 2 kg, per antra mėnesį jau 6 kg... Antra pakuotė parduodama su 10 proc. nuolaida... unsure.gif
Atsakyti
Atstovas iš firmos įtikinėjo, kad veikia, neva tai greitina medžiagų apykaitą... g.gif
Atsakyti
Atstovam bele tik parduoti, o tai būtų įdomu išgirsti, gal kas panaudojo ir ką mums storulkoms patart blush2.gif Iš ko tas pleistras padirbtas gal koks super chemikalas ir kenkia kitoms organizmo funkcijoms ir dar ydomu kiek jis kainuoja , ir kaip "fasuojamas" rolleyes.gif
Atsakyti
Jau naudoju pleistrus savaite,galeciau pasakyti,kad jie tikrai padeda. tongue.gif zinoma jie ne kudina,ne lieknina,jie mazina alkio jausma,o tai padeda maziau valgyti.As pati nustebus,bet tikra tiesa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ING@ @ 2005 11 25, 11:27)
Jau naudoju pleistrus savaite,galeciau pasakyti,kad jie tikrai padeda. tongue.gif zinoma jie ne kudina,ne lieknina,jie mazina alkio jausma,o tai padeda maziau valgyti.As pati nustebus,bet tikra tiesa 4u.gif

Aš galvoju,kad čia daugiau įsitikinimas ax.gif Manau,kad ir be to pleistro,jei labai norėtum,tai ir mažiau valgytum mirksiukas.gif Mano ankščiau ir buvo žvėriškas apetitas,bet jį galima valdyti thumbup.gif tik labai didelio noro reikia mirksiukas.gif Dabar man pms,o per pms mano apetitas būdavo nevaldomas,bet dabar aš jį sutramdžiau ir parodžiau,kad aš esu šeimininkė,o ne jis mirksiukas.gif
Atsakyti
nuo pleistru aisku nesuplonesi, bet kad pagreitina medziagu apykaita galeciau patiketi ax.gif geras pvz yra kontraceptiniai arba nuo rukymo pleistrai.
Atsakyti
O as naudojau Lorealio pleistrus sunaudojau tik viena "poka" bet tikrai padejo smile.gif ir apimtys truputuka sumazejo ir oda lygesne pasidare thumbup.gif Tikiu kad jei ilgiau buciau panaudojus dar didesnis rezultatas butu biggrin.gif
Atsakyti
gal kas zinot kokia tu pleistru sudetis? ta prasme kokios medziagos per ji patenka i krauja? g.gif
Atsakyti
http://www.vaistai.l...chword=vitaslim

Cia vienas is populiresniu ir turinciu patirti. Sako padeda, nors pati nebandziau. Pacios pasidomekit... smile.gif
Atsakyti
Jau 3 diena kaip pleistra uzsiklijavus.Nemokamai dave tai galvojau pabandysiu,tik reiktu juos pervardint i storejimo pleistrus.Taip apetitas sukilo ,akd galeciau drambli suvalgyt doh.gif Dar keli liko,ziuresim kas is viso to iseis.
Atsakyti
Sesuo bandė, tai pirmas dienas labai galva svaigo. Apetitą tai jai užmušė, bet labai nepatogu su juo būti, nes atsiklijuoja, kai po dušu prausies. Sunaudojo , bet stebuklo neįvyko, nes niekuom ne geriau, kaip kokie ryjami preparatai biggrin.gif
Atsakyti
zodziu... pirkau , klijavau. sudas. Ta prasme , alkis tas pats , niekas nesumazejo , tik nzn ar sutapimas ar kaip , bet viduriai tai taip uzkietejo! Atsiprasau uz tiesmukiskuma. blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif pirkti nepatariu. geriau ieskot ko kito.
Atsakyti