Įkraunama...
Įkraunama...

Akrilinė vonia

QUOTE(laurynaa @ 2005 08 26, 12:25)
nu ir kodel as tada nepasidomejau del akmens mases vonios doh.gif  doh.gif



turbut todel, kad nezinojai dar apie tokia biggrin.gif as irgi nezinojau kad yra tokios vonios ax.gif galvojau tik kriaukles
Atsakyti
prieš savaite Ermitaže mačiau akmens masės vonią už 800 Lt. lenkų gamybos. Mielai būčiau pirkus, bet ji ne balta, o tokia gelsva buvo, negražiai man atrodė. Tad ieškom toliau akrilinės. Kiek žinau - jos geriau valosi, geriau laiko šilumą (akrilas - blogas šilumos laidininkas). Šiandien mačiau Cersanit akrilinę vonią 170 cm, už 550 Lt ir atrodo labai graži thumbup.gif Kol kas tai geriausias varijantas, kokį radome rolleyes.gif
Atsakyti
O tu tik Cersanit nori?Man atrodo, kad jų vonios plonesnės g.gif negu Ravak, pvz.
Kuo storesnis sluoksnis akrilo, tuo geriau mirksiukas.gif Mačiau senukuose neseniai už 200lt, nežinomos (man) firmos, tai kaip popierinė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 27, 08:29)
O tu tik Cersanit nori?Man atrodo, kad jų vonios plonesnės g.gif  negu Ravak, pvz.
Kuo storesnis sluoksnis akrilo, tuo geriau mirksiukas.gif Mačiau senukuose neseniai už 200lt, nežinomos (man) firmos, tai kaip popierinė doh.gif

ne, kol kas tik renkamės... Ravak ir man patiko, bet dar noriu paieškot analogiškos kokybės, bet už mažesnę kainą...
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2005 08 26, 22:51)
prieš savaite Ermitaže mačiau akmens masės vonią už 800 Lt. lenkų gamybos. Mielai būčiau pirkus, bet ji ne balta, o tokia gelsva buvo, negražiai man atrodė. Tad ieškom toliau akrilinės. Kiek žinau - jos geriau valosi, geriau laiko šilumą (akrilas - blogas šilumos laidininkas). Šiandien mačiau Cersanit akrilinę vonią 170 cm, už 550 Lt ir atrodo labai graži  thumbup.gif  Kol kas tai geriausias varijantas, kokį radome  rolleyes.gif

Šiandien parduotuvej Ukmergės g.žiurėjom akmens mases vonios,tai pardavėjas pasake kad ju spalvą ira gelsvesne nei akriliniu.O akriliniu kainos 600-700 lt.,kaškokios čeku firmos.O kur jus matet akriline už 550 lt ?
Atsakyti
QUOTE(MamaI @ 2005 08 27, 19:45)
O akriliniu kainos 600-700 lt.,kaškokios čeku firmos.O kur jus matet akriline už 550 lt ?

mačiau Kalvarijų g., tam pačiam pastate kur ir Ibrahim, tik pirmam aukšte. Bet šianidne sužinojau, kad jos ten plonesnės, dėl to pigesnės. Pagal paskutinius atradimus - geriausia mums lietuvių gamybos akrilinė vonia (brač, firmos pavadinimo neprisimenu). Kokybė tikrai geresnė nei cersanito, na ir brangesnė - 900 Lt. O čekų Ravak, tai apie 1000 Lt tokia kainuoja.
Atsakyti
kazkur girdejau,kad saniform firma netasilieka nuo ravako kokybe, bet kaina ju mazesne, o kokybe vienoda, taciau taip kalba pardavejai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 08 29, 09:15)
kazkur girdejau,kad saniform firma netasilieka nuo ravako kokybe, bet kaina ju mazesne, o kokybe vienoda, taciau taip kalba pardavejai  rolleyes.gif


Aha biggrin.gif visi pardavejai stengiasi prastumti savo produkcija, todel labai graziai ciulba, bet visgi geriausia tiesa suzinoti is patyrusiu toje srityje rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes, man kaip tik reikia pirkti vonia, bet akrilines as nenoriu. Galvoju apie plienine. Gal ka galite pasakyti apie ja? Noriu atsparios pabraizymams vonios. O kaip ketaus vonios? Ir kaip tos akmens mases vonios, kuo jos geros? Nieko as apie tai nenusimanau, prasau pagalbos. 4u.gif
Atsakyti
O kur Kaune prekiauja akmens masės voniomis?
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2005 08 26, 23:51)
prieš savaite Ermitaže mačiau akmens masės vonią už 800 Lt. lenkų gamybos. Mielai būčiau pirkus, bet ji ne balta, o tokia gelsva buvo, negražiai man atrodė. Tad ieškom toliau akrilinės. Kiek žinau - jos geriau valosi, geriau laiko šilumą (akrilas - blogas šilumos laidininkas). Šiandien mačiau Cersanit akrilinę vonią 170 cm, už 550 Lt ir atrodo labai graži  thumbup.gif  Kol kas tai geriausias varijantas, kokį radome  rolleyes.gif




nenoriu tiketi kad akmens mases vonia kainuotu 800 kad ir lenkiska, nes paprasciausia akmens mases kriaukle kainuoja api 1500 ir daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2006 02 26, 18:11)
O kur Kaune prekiauja akmens masės voniomis?



Kaune as jos nemaciau ir is tikro ne nezinau kaip ten ji atrodo, bet Murestoj ten prie Pramones maximos, galima uzsisakyti, tai ja atvestu is Vilniaus. Kaina kazkas 900litu pacios paprasciausios 150ilgio. vispool firma lygtais.
Man reik del tos vonios apsispresti, bet jie ten sake kad ji tokia kaip akriline tik virsus kazkaip akmens mase uzteptas. Nu gal kazka nusisnekejau bet taip supratau. Bet kas keisciausia tai jie man patare geriau spizine pirkti, kaina ir tos ir tos pas juos gaunasi ta pati. o visi giria tas akmens mases, o as ne nezinau kaip ten jos atrodo blush2.gif ir ka cia man dabar daryti, kuria uzsisakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristiTal: 27 vasario 2006 - 10:30