Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2010 01 17, 19:51)
paraše, paraše visi grožiai, aš akis įsmeigus nagrinėju ir knygą ir boružiukus ir Mišą, Su Maša  thumbup.gif  šaunuolė, Dieve, ir dirba ir kepa, vo čia tai tempas  thumbup.gif

Aha, ir aš užmačiau bigsmile.gif knyga tai nereali wub.gif ir tie boružiukai - pasaka, labai nuotaikingi ir linksmi, tiesiog norisi žiūrėti ir žiūrėti.

Tiesa, dėkui merginoms už visas fotosesijas ir jei nesunku, ateity labai jų norėtųsi, nes oi kaip padeda susigyventi mums, naujokams, su tais tortais biggrin.gif
Va įdomu būtų pamatyti, kaip knygą daryti, nes pavasarį močiutei labai norėčiau padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2010 01 17, 19:52)

Va įdomu būtų pamatyti, kaip knygą daryti, nes pavasarį močiutei labai norėčiau padaryti g.gif

man rodos cipciukas buvo dejes g.gif
Atsakyti
Rodyt nerode, bet aiskino

O siaip, tai gi knygos forma padaryt tai paprastas staciakampis, per viduri ipjaunat, arba du staciakampiai sudeti, taip pat viduriukas siek tiek ipjaunamas
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 15, 15:01)
mastau.gif  mastau.gif  mastau.gif...????

--------------------------------------------------------------------------------------------

Tortas dvynukams ....dvejetų epidemija  doh.gif ....

Medutis , pastilažas , marcipanas , beze ....

user posted image

user posted image

Aciu cypciuk uz kepinius, labai skaniai viska sulapnojom thumbup.gif thumbup.gif O vienam mano vaikinui labiausiai patiko tie meskiukai, tai pirmiausiai suvalge galva o paskui jau ir visa kita lotuliukas.gif O simtalapis, tai isvis thumbup.gif thumbup.gif dar dabar paskutini gabaliuka sutarsiau pasislepus blush2.gif man tai galetu aguonu siek tiek daugiau buti, as jas labai megstu ax.gif
Atsakyti
Eimute, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 01 17, 21:35)
Rodyt nerode, bet aiskino

O siaip, tai gi knygos forma padaryt tai paprastas staciakampis, per viduri ipjaunat, arba du staciakampiai sudeti, taip pat viduriukas siek tiek ipjaunamas

Forma tai aišku, o va kaip apdengimas? tuos lapus pirmą dengti, o viršų paskui, ir kaip kraštus, ar jie lenkiami ar ne, t.y. knygos viršelis, jo kraštai?
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2010 01 17, 20:43)
Forma tai aišku, o va kaip apdengimas? tuos lapus pirmą dengti, o viršų paskui, ir kaip kraštus, ar jie lenkiami ar ne, t.y. knygos viršelis, jo kraštai?

neli, pas mane mase tik virsuje, sonose nera mases. Fotikas dabar kraunasi, tai ikelt negaliu, o kompe foto nelaikau, ikeliu i parasa iskart is fotoaparato
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 01 17, 21:49)
neli, pas mane mase tik virsuje, sonose nera mases. Fotikas dabar kraunasi, tai ikelt negaliu, o kompe foto nelaikau, ikeliu i parasa iskart is fotoaparato

o viršuje masė, kraštai knygos, jie lenkti ar tiesiog nupjauta lygiai ir viskas? ir tie šonai, tai jie ten padažyti g.gif nes kaip psl. atrodo, labai dailiai thumbup.gif et, mistika man dar lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neli: 17 sausio 2010 - 21:00
Mergaites, norejau Jusu paprasyti, kai keliat info i virsuje esancia tema, bukit geros, rasykit raudona teksta, nes su tekstu ne visi mato, o jau be teksto tai doh.gif
Atsakyti
Jolka999- dailus kamuoliukas, su tokiu tik krepšinį žaist thumbup.gif

Kersiene- o jau kempiniukas pūtiovas, toks nekaltas atrodo lotuliukas.gif
o Bertas, kaip ir priklauso, su padaužos veideliu thumbup.gif lotuliukas.gif

Aize, aš apstulbęs, šitiek rožių... bigsmile.gif darbo įdėta,tai oho ho... thumbup.gif šaunuolė mirksiukas.gif

Agniukas, žuvys, TAI NEREALIOS thumbup.gif paplušėjai iš peties thumbup.gif thumbup.gif

Džanetukas- tortukas tikrai labai simpatiškas thumbup.gif

Na va, temos baigimo proga dar spėjau ir aš kažka parašyt lotuliukas.gif

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti