Įkraunama...
Įkraunama...

Veliasi plaukai

As dabar naudoju kauke Genera Beauty ,bet ne kokosine,o su vaisiu ekstraktu.Seniau naudodavau kokosine ir bent jau man, kokosine yra geresne thumbup.gif Su ja plaukai buna kaip silkiniai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 03 10, 21:27)
Siaubas cray.gif kas darosi mano plaukams. Jie siaubingai veliasi į kaltūnus, jei iššukuoju iš ryto, į vakarą jau vėl būna susivelę  bash.gif Naudoju daugybę priemonių: ir šampuną, ir balzamą, ir kaukę, ir karštą aliejų, ir kasdienį nenuplaunamą kremą  doh.gif Nepadeda nieks  unsure.gif Skaičiau, kad plaukai veliasi, kai jiems trūksta drėgmės, tai gal kas parekomenduos kokias drėkinančias priemones? g.gif Ar kokius kitokius būdus?



as turiu taip pat galybe besivelianciu plauku.. pas mane garbanoti tai dar blogiau.. O siaip visai neblogas atradimas. Neseniai parduotuvese pasirode Gliss Kur naujove - tokie geltoni gaminiai. Labai puiki kauke su sviestu. Is tiesu atgaivino. Plaukai pasidare glotnesni, ne tokie pasisiause ir kartu lengviau sukuojasi ir maziau veliasi. Isbandykit!
Atsakyti
QUOTE(Vanesa @ 2006 05 30, 09:36)
supermamoje daugelis Kerasatase aliejuka gyre,tai ir as ji isigijau.Mano mazosios plaukai ilgi ir veliasi,tai mes be to aliejuko neissiverstumeme.Ji spiegdavo,kai jai plaukus sukuodavau,dabar tokiu problemu nebeturime.
Na o as arba kauke naudoju,ar balzama,bet manau tau reiktu ir kokio nors aliejuko


mano irgi plaukai labai veliasi doh.gif doh.gif tai kiek naudojau priemoniu labiausiai patiko Keune linija. Kerasatase nebandziau, bet reiks pabandyti smile.gif O kur to aliejuko galima isigyti ir kokia kaina?
Atsakyti
Manau šampūnas neišgelbės. Jei sausa oda ir plaukai tikriausiai trūksta VITAMIONO A taigi siūlau išbandyti
Atsakyti
Mano problema tokia:siabingai veliasi slapi plaukai. Viska esu is bandziusi ir galiu pasakyti, kad man geriausias daiktas tai plauku aliejus, kuriuo visada pasitepu nuo vidurio plauku iki galiuku (plaukai beja ilgi) ir nesiskundziu, kad jie man greitai riebaluojasi ir tikrai neapsunkina plauko. Naudoju semenu alieju jau 3 metus ir jis man SUPRE thumbup.gif , ypac atstato plaukus po dazymo.
Atsakyti
perskaičiau jūsų atsakymus. ...Mane tai visai netikėtai tas plaukų vėlimasis pradėjo kamuoti...Kai pagimdžiau ir iki šiol niekaip iš jo neišsivaduoju. wacko.gif
Atsakyti
na as kazkodel manau, kad tai tiesiog paveldima, t.y. besiveliantys plaukai. Mano si problema kamuoja nuo pat vaikystes.Veliasi ne tik sausi, bet ir slapi!Man tai padeda profesionalios plauku prieziuros priemones sausiems plaukams, be to labai patinka makadamiju alieju issitept pries plovima thumbup.gif Manau, jei plaukai veliasi, taij riebalavimosi problema nekankina, bent jau tiek gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilah @ 2007 07 10, 21:32)
mano irgi plaukai labai veliasi  doh.gif  doh.gif tai kiek naudojau priemoniu labiausiai patiko Keune linija. Kerasatase nebandziau, bet reiks pabandyti  smile.gif O kur to aliejuko galima isigyti ir kokia kaina?

Aliejuku temoje yra parasyta nemazai apie si aliejuka ax.gif
Atsakyti
Iskarto po galvos plovimo siulau isbandyti AVON NATURALS nenuplaunama purskiama balzama su granatais, man tai padeda bent trumpam biggrin.gif
Atsakyti
Ką dar darote merginos, kad nesiveltų plaukai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 07, 08:52)
Ką dar darote merginos, kad nesiveltų plaukai?  ax.gif

Man padeda serumas plauku galiukams,tikrai plaukai lengvai issisukuoja thumbup.gif
Perku is AVON ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama Laurita @ 2008 05 13, 15:41)
Man padeda serumas plauku galiukams,tikrai plaukai lengvai issisukuoja thumbup.gif
Perku is AVON ax.gif

vien serumas nepagelbes.as turejau ta problema.mano plaukai ne tokie jau ir plono o dar ir ilgi prilaikau tai kai i kirpykla nueinu tai kirpejai kuri mane kerpa tikras kosmaras, susilusi vargsele duodavos ir sakydavo retai tokius plaukus pamatysi bet kartu ir aciu dievui, nes sepecio neikisi o apie sukas jau net nekalbu ir man jos ir siule kaukes serumus ir pan.galiu pasakyti tik pinigus taskiau o efektas tik tam kartui budavo ryte atsikeli vel koldunai galvoi ir net sepecio neikisi kaip veldavos.ir tada sugalvojau ieskot tiesiog sau sampuno ir ka jus galvojot plaukai buvo tape ekspermentu dauguma sampunu praejau ir galiu pasakyti kokiu siaubingu yra ne tas zodis ir pagaliau atradau nuo kurio ne tik sausi lengvai sukuojasi bet ir galva isitrinkus slysta net SUKOS kaip per sviesta.bet aisku ne visom tas pats gali tikt, tiesiog norejau pasakyti, kad kiekviena turi ieskoti butent jai tinkamo sampuno.(man idealiausias sauma kakavinis).o vat drauge atrado kad jai tik loreal tetinka, kai tuo tarpu as isiplovus su juo ejau kaip su laizyta.na zodziu pabandykit.
Atsakyti