Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Vilniuje

Laba,
gal kas galėtų į až kontaktus senelio kur santariškėse įmesti? Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(antracite @ 2009 10 11, 00:14)
Labutis  4u.gif  Na suprantu , buriamės pačios , bet skaičiau , moterys buria ir savo vaikus.  Ar tikrai nebijote burti savo vaikų likimo ? Aš to niekada nedaryčiau , bet pas burėją nuėjo mano mama , mano vaikų senelė , ir burėja išbūrė vienam mano sunučiui ne kokią ateitį . Na aišku , mama man viską papasakojo , labai ant jos užpykau , kad ji tai padarė  . Jau 3 metus gyvenu ytampoj , ir dar 4 metus taip pat gyvensiu , ir galvosiu kartas nuo karto , ar toji būrėja teisybę pasakė ar ne . Burkitės pačios , tik neburkite kitų žmonių .  schmoll.gif



Manau, kad būrėjos vaikam iki 16 ar iki 18 m. kortų nekelia, bent jau man tai griežtai pasakė, kad negalima smile.gif O man to ir nereikėjo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Eirenė @ 2009 10 11, 11:37)
Laba,
gal kas galėtų į až kontaktus senelio kur santariškėse įmesti? Iš anksto dėkoju  4u.gif


O kuo šis senelis ypatingas?
Atsakyti
Na va ryt keliauju pas Valią, telefonu šnekant pasirodė labai pikta moteriškė blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. labai reikia kontaktu burejos Svetlanos is pasilaiciu. gal zinot?Parasykit. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 11, 15:48)
Na va ryt keliauju pas Valią, telefonu šnekant pasirodė labai pikta moteriškė  blush2.gif

lauksim atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
Na aš visvien neatstosiu. Tai gal galit kas nors rekomenduoti būrėją, kuri kalbėtų lietuviškai? Tikrai labai reikia... nejaugi visos tik rusiškai kalbančios... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2009 10 11, 17:24)
Na aš visvien neatstosiu. Tai gal galit kas nors rekomenduoti būrėją, kuri kalbėtų lietuviškai? Tikrai labai reikia... nejaugi visos tik rusiškai kalbančios... schmoll.gif

zoja kalba lietuviškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2009 10 11, 14:00)
O kuo šis senelis ypatingas?


Nuima prakeikimus, užkalba nuo alkoholizmo ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Olinda @ 2009 10 11, 15:48)
Na va ryt keliauju pas Valią, telefonu šnekant pasirodė labai pikta moteriškė  blush2.gif


Taip, ji piktai kalba, toks jos kalbėjimo būdas, būna tokių žmonių, tikrai nereikia priimti asmeniškai. Dar ji gali pasakyti: "nesiginčyk su manim, kortos nemeluoja!" bash.gif Paskui paaiškėja, kad buvo teisi (tiksliau, kortos teisios). Man patinka, kad ji konkrečiai iš kortų skaito, o ne psichologines konsultacijas ar patarimus teikia - ką daryti, kaip elgtis, kas gali būti ar nebūti ir t. t. Dėl to ir nemėgstu Taro.
Kelintą einate? Aš irgi ryt žadu.

Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2009 10 11, 19:45)
Taip, ji piktai kalba, toks jos kalbėjimo būdas, būna tokių žmonių, tikrai nereikia priimti asmeniškai. Dar ji gali pasakyti: "nesiginčyk su manim, kortos nemeluoja!" bash.gif  Paskui paaiškėja, kad buvo teisi (tiksliau, kortos teisios). Man patinka, kad ji konkrečiai iš kortų skaito, o ne psichologines konsultacijas ar patarimus teikia - ką daryti, kaip elgtis, kas gali būti ar nebūti ir t. t. Dėl to ir nemėgstu Taro.
Kelintą einate? Aš irgi ryt žadu.

11.val man ir riekia konkretumo.... o dėl piktumo dzin irnesakyk.gif svarbiausia, kad padėtų išsiaiškinti susiklosčiusią situaciją
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti