Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

QUOTE(MichGirl @ 2014 08 23, 19:46)
nu tai laikau kumscius tada!


o labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2013 11 03, 21:06)
Pirmoji planinis CP 2 dienom anksčiau, antroji planinis CP 5 dienom anksčiau termino. Laukė, kol pradės eit kamštis ir kad būtų max 4 cm kaklelis atsidaręs  4u.gif  Sąrėmių nejaučiau nei karto.
Dabar laukiuos trečio. Vėl laukia planinis CP...

WAW! Ir jokių komplikacijų? Nei  nestuke.gif metu, nei po CP? Geras, nežinojau, kad galima tiek CP daryt  ax.gif

Jokių, viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Ar kuriai nors planinis Cp buvo skirtas del sirdies problemu???Del kokiu bedeliu:)?
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2015 01 15, 16:40)
Ar  kuriai nors planinis Cp buvo skirtas del sirdies problemu???Del kokiu bedeliu:)?

Mano giminaitei idetas sirdies stimuliatorius - pirma gimde pati. Antra irgi. Kardiologai tik pasake, jei nori gimdyti pati, tai gimdyk, sirdies motoriukas atlaikys. Ir viskas buvo ok. Manau jei turi bedeliu su sirdim, tai kardiologui paverkti reikia, ir parasys siuntima cp wink.gif
Atsakyti
Kiek laiko po cp išlaiko renimacijoje?
Atsakyti
QUOTE(Ausrinelove @ 2015 01 20, 23:44)
Kiek laiko po cp išlaiko renimacijoje?

nelaiko reanimacijoj blink.gif pooperacinej stebejimo palatoj valandele-dvi paguli ir veža i palata rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrinelove @ 2015 01 20, 22:44)
Kiek laiko po cp išlaiko renimacijoje?

As visa para pragulejau pooperacneje. Butinai pirma diena nekelkite galvos, nes kitaip uzpuls baisus galvos skausmai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasarasa... @ 2015 02 10, 16:01)
As visa para pragulejau pooperacneje. Butinai pirma diena nekelkite galvos, nes kitaip uzpuls baisus galvos skausmai  4u.gif

Cia po spinalines taip galva skaudejo? Man buvo pilna narkoze, pooperacinej palatoj palaike kol atsibudau ir perveze I palata. Keltis nejo net jei buciau norejus, galva skaudejo, bet nepasakyciau, kad baisiai. Kita vertus, pirma para istisai nuskausminamuosius leido.
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2015 01 15, 16:40)
Ar  kuriai nors planinis Cp buvo skirtas del sirdies problemu???Del kokiu bedeliu:)?

Man. Bet as dar laukiu, kita savaite turi daryt cp. Lb bijau. Pirma vaika gimdziau pati, sirdis sveika buvo. O antro nestumo metu prsdejo lb sokinet pulsas. Padare tyrimus rado sirdies patologija. 100% jos patvirtint negali nes reikia tyrimo kuri darys kai jau busiu viena. Zodziu nori apsisaugot. Nors skirtingu kardiologu skirtingos nuomones.
Atsakyti
QUOTE(cerina @ 2015 01 21, 03:14)
nelaiko reanimacijoj blink.gif pooperacinej stebejimo palatoj valandele-dvi paguli ir veža i palata rolleyes.gif

valanda kokia,bet matyt, cia priklauso nuo situacijos rimtumo ir butinybes stebeti paciente.
Papildyta:
QUOTE(rasarasa... @ 2015 02 10, 16:01)
As visa para pragulejau pooperacneje. Butinai pirma diena nekelkite galvos, nes kitaip uzpuls baisus galvos skausmai  4u.gif

Apie kelimasi ar net galvos kelima, nebuvo ne kalbos. Bet man irgi 1.5 paros buvo leidziami nuskausminamieji.
Atsakyti
Man antra operacija buvo planine, isoperavo 38 savaite, nes vaikelis jau subrendes, o priezastis - galimas rando nepakankamumas. Nebuvo ko laukti.
O galva ir man siaubingai skaudejo. Pirma karta net nesakiau niekam, nes skaudejo daug ka smile.gif galvojau negu skusiuos. Tada isaiskino, kad tiesiog reikia labai daug skysciu gerti, vos ne 4 litrus per para ir atsistato. Sunku pasakyti, kiek tiesos, nes tiesiog negalejau tiek isgerti, pykino rodos net nuo vandens. O antra karta irgi skaudejo galva, bet ne taip baisiai.. is vis planine operacija tai ne ekstrine.
Atsakyti