Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

QUOTE(Fregata @ 2009 03 28, 13:22)
musu mini svente geguzes 23 d., manau, kad rasim, nes dar nera prasidejes vestuviu sezonas smile.gif



Patarciau greiciau ieskoti nes galit ir neberasti.
Atsakyti
as sia vasara irgi busiu liudininke per brolio vestuves, su jaunosios broliu. tik tiek kad jie visi anglijoje gyvena, o as viena cia planuoju smile.gif na jau toki dideli prasyma jie man pateike tai negalejau atsisakyt 4u.gif
uzsakiau jau sodyba (paliuniskio dvaro sodyba), jau muzikantai uzsakyti, ir fotografas, tik kas gera filma padarytu, tai nzn, gal kuri nors pazistat?
per kaledas eisim ieskotis sukneliu nuomuotis, nes bus trumpam grize, jau prisiprasiau keliu salonu kad per kaledas isileistu mus tongue.gif tai va, o labiausiai jaudinuosi kaip reikes pravesti tas vestues, kaip viska suorganizuot. nors jau ne viena svente esu giminem organizavus mirksiukas.gif jau patirties siek tiek turiu, o ir to laiko dar sociai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shokoladines-swajos @ 2009 11 24, 15:05)
as sia vasara irgi busiu liudininke per brolio vestuves, su jaunosios broliu. tik tiek kad jie visi anglijoje gyvena, o as viena cia planuoju  smile.gif  na jau toki dideli prasyma jie man pateike tai negalejau atsisakyt  4u.gif
uzsakiau jau sodyba (paliuniskio dvaro sodyba), jau muzikantai uzsakyti, ir fotografas, tik kas gera filma padarytu, tai nzn, gal kuri nors pazistat?
per kaledas eisim ieskotis sukneliu nuomuotis, nes bus trumpam grize, jau prisiprasiau keliu salonu kad per kaledas isileistu mus  tongue.gif  tai va, o labiausiai jaudinuosi kaip reikes pravesti tas vestues, kaip viska suorganizuot. nors jau ne viena svente esu giminem organizavus  mirksiukas.gif  jau patirties siek tiek turiu, o ir to laiko dar sociai  smile.gif

saunuole 4u.gif man kazko tokio zmogaus irgi reikes ieskoti, kad padetu organizuoti viska Lietuvoje, tik dar laiko daug turiu (2011 planuose) blush2.gif labai saunu,kad padedi broliui smile.gif

mano pirmieji darbeliai: darau wedding scrapbook'a ir dedu idejas, kokiu vestuviu noreciau... taip pat preliminaru sveciu sarasa pasidariau... bandau ieskoti info del dokumentu tvarkymo, nes MB yra airis... ir renku svajoniu data biggrin.gif tikiuosi, kad neper anksti pradejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [fillette]: 12 gruodžio 2009 - 03:05
QUOTE(shokoladines-swajos @ 2009 11 24, 18:05)
as sia vasara irgi busiu liudininke per brolio vestuves, su jaunosios broliu. tik tiek kad jie visi anglijoje gyvena, o as viena cia planuoju  smile.gif  na jau toki dideli prasyma jie man pateike tai negalejau atsisakyt  4u.gif
uzsakiau jau sodyba (paliuniskio dvaro sodyba), jau muzikantai uzsakyti, ir fotografas, tik kas gera filma padarytu, tai nzn, gal kuri nors pazistat?
per kaledas eisim ieskotis sukneliu nuomuotis, nes bus trumpam grize, jau prisiprasiau keliu salonu kad per kaledas isileistu mus  tongue.gif  tai va, o labiausiai jaudinuosi kaip reikes pravesti tas vestues, kaip viska suorganizuot. nors jau ne viena svente esu giminem organizavus  mirksiukas.gif  jau patirties siek tiek turiu, o ir to laiko dar sociai  smile.gif

http://www.vimeo.com/album/62809
Atsakyti
Gal kas gali pasiūlyti vestuvių vedėjų? Būtų gerai su rekomendacijom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forma @ 2005 09 26, 09:10)
kreipiuosi i tas kurios samdetes planuotoja, kiek jums kainavo ir gal galit kokias kordinates duoti?



Sveikos, man planavo si komanda http://www.renginiu-vedejai.lt/,ir kainavo man:

*Vedejas 1500 Lt
* Dj - us 300 Lt
* Garso aparatura ir apsvietimas 300 Lt
* Balandziai 150 Lt
* Prizai ~150 Lt (kiek pamenu)

Padejo ir filmuotojus ir fotografa surasti (bet jau patys derejomes su jais)

Nu del programos tai esam labai patenkinti su savuoju mums ji kainavo apie 2500 Lt, bet buvo super, kai pagalvoji kad vien muzikantai normalus tiek kainuoja, o cia viska gavom.
Atsakyti
QUOTE(Sinjoritaa @ 2010 01 13, 11:40)
Nu del programos tai esam labai patenkinti su savuoju mums ji kainavo apie 2500 Lt, bet buvo super, kai pagalvoji kad vien muzikantai normalus tiek kainuoja, o cia viska gavom.

gal gali pasidalinti programele/idejomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinjoritaa @ 2010 01 13, 14:40)
Sveikos, man planavo si komanda http://www.renginiu-vedejai.lt/,ir kainavo man:

*Vedejas 1500 Lt
* Dj - us 300 Lt
* Garso aparatura ir apsvietimas 300 Lt
* Balandziai 150 Lt
* Prizai ~150 Lt (kiek pamenu)

Padejo ir filmuotojus ir fotografa surasti (bet jau patys derejomes su jais)

Nu del programos tai esam labai patenkinti su savuoju mums ji kainavo apie 2500 Lt, bet buvo super, kai pagalvoji kad vien muzikantai normalus tiek kainuoja, o cia viska gavom.

O kokia vedėjo pavardė?
Atsakyti
Sveikos, mielos nuotakos. As gal cia ne i tema,bet tokios temos nei cia,nei per google nerandu. Gal jus man pagelbesit. Mudu su mylimuoju tuoksimes tik santuoku rumuose,be baznycios. Abu norim sugalvoti savo teksta, kuri paskaitys ta moteriske, bet niekaip nekyla minciu,koks jis turetu buti. Gal kam yra teke susidurti? Pazadai, ar kazkas grazaus,sukurt nuo sirdies tai sukursim, bet nesugalvoju nuo ko pradet net smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 01 17, 22:34)
Sveikos, mielos nuotakos.

Tokia tema yra,tik reikejo geriau paieskoti. smile.gif Cia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristina.J: 18 sausio 2010 - 01:18
Labukas, būsimosios nuotakos, noriu jūsų paklausti, nuo kuo pradėti planuoti vestuves. Išsirinkus datą keliauti į santuokos rūmus, tada pas kunigą suderinti laiką?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 01 23, 12:40)
Labukas, būsimosios nuotakos, noriu jūsų paklausti, nuo kuo pradėti planuoti vestuves. Išsirinkus datą keliauti į santuokos rūmus, tada pas kunigą suderinti laiką?

aha man irgi idomu ax.gif

ir pries kiek laiko nesti dokumentus i cmb reikia gal zinot kas?
Atsakyti