Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

Man rodos dar buvo pranasyste, kad Cersei pragyvens visus savo vaikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 06 22, 18:33)
tai ko gero del to ir svarbiausia
nes jei bus pavainikis jokio svarbumo
bet gal ne
turetu buti idomiau jei taip ilgai gyva laiko  lotuliukas.gif

Na ziurint visa istorija, tai Jon'o tevyste ir yra visu serialo ivykiu asis (aisku jei tevai Lyana ir Rhaegar Targaryen) nes butent kai Rhaegar "pagrobe" Lyana, tai ir buvo priezastis Roberto Barateono sukilimui, Targeryanu nuvertimui ir visiems kitiems ivykiams, kurie rodomi seriale...
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 06 21, 23:43)
kazkas kazur rase kad keista kad gerieji si karta laimejo
man tai visai nekeista
ir jau laikas buvo
''idomiau'' atrodytu nuolatiniai geruju pralaimejimai

Man ne keista, kad gerieciai laimejo, bet neitiketinai banali musio istorija buvo..

QUOTE(Alekto @ 2016 06 22, 00:22)
Man kazkaip atrodo, kad ledzmogius drakonai tik nugalet gali. Kazkurioj serijoj rode sasaja su jais.

Man irgi atrodo, kad drakonai gali nugaleti, bet tuos White walkerius galima ir su Valerian steel perdurti, John Snow juk su tokiu viena nugalejo? Galutine kova man atrodo turetu paskutiname sezone buti su White Walkeriais, o John Snow 7 karalysciu tikrai nenoretu valdyti, jam ir siaures uztektu.

QUOTE(Simbulis @ 2016 06 22, 07:56)
Na as kazkaip nenoriu jos mirties, ja dar galetų palikti, nebent aktorė pati dėl asmeninių priežasčių norėtų pasitraukti... Vis tik Sersėja, kaip ir Ramzis teikia savotiskio sarmo serialui, nes nelikus Jofrey, buvo Ramsay, dabar kieno eilė  mastau.gif

Man kaip tik paskutiniuose sezonuose ji tokia pavepusi, kaip ir Tyronas
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 06 22, 19:47)
Man rodos dar buvo pranasyste, kad Cersei pragyvens visus savo vaikus smile.gif


buvo. Bet kad iš tų vaikų tik Tomenas likęs. Ir kaži, ar ilgai jis trauks g.gif
Papildyta:
QUOTE(starke @ 2016 06 22, 22:17)
bet tuos White walkerius galima ir su Valerian steel perdurti


ir su drakono stiklu ar kaip jis čia išsiverčia, nes rusiškai žiūriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2016 06 22, 22:17)
Galutine kova man atrodo turetu paskutiname sezone buti su White Walkeriais, o John Snow 7 karalysciu tikrai nenoretu valdyti, jam ir siaures uztektu.


man irgi taip atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 06 23, 02:24)
ir su drakono stiklu ar kaip jis čia išsiverčia, nes rusiškai žiūriu smile.gif

Man idomu, jei white walkeriai bijo to darkono stiklo, idomu kaip drakonu ugnis? Zombiu armija aisku isdegintu, tik idomu kaip patys white walkeriai? Ir idomu ar jie tik tie keli yra kur rode ar ju daugiau yra? Nes tuos kelis ansu nugaleti yra, bet jei ju daug?
Atsakyti
Ka tik skaiciau Delfi straipsni, kad atsiranda klaustuku del sio serialo finansavimo. Kadangi britai nubalsavo del isstojimo is ES, serialas netenks didelio finansavimo unsure.gif As labai tikiuosi, kad tai tik politiniai sumetimai pagasdinti kazka, nes butu absurdas cool.gif
Atsakyti
Delfi straipsniai turbut kazkokie paveluotai isversti, nes as skaiciau kureju atsakymus i sitas speliones, kad tai niekaip nepaveiktu serialo, jie tikrai zada nemazinti biudzeto bet kokiu atveju.
Atsakyti
Man labiausiai Cercei patiko, pagaliau charakteris gryzo. O visu kitu scenos tai visai nuobodzios buvo. Kada dabar tik Branas sugris ir pasakys, kad Snow Targerijan yra ax.gif
Atsakyti
Na ka, žiema atėjo... cool.gif

Šiaip po 9 serijos, finaline serija kažkiek nuobodžiai žiūrėjosi, ir nebuvo kažko tokio wow, nes daug maž visi įvykiai buvo nuspeti (na man asmeniškai tik Tomeno mirtis, tiksliau kad jis iššoko pro langa buvo netiketa, o ne pats mirties faktas) geltoninu nes gal ateis kas paskaityti serijos nemate... Ir kaip paskutinei serijai mirčių buvo nemažai...

Skaičiau, kad išviso yra ketinama dar 13 serijų parodyti (7-8 sezonai), sezonai bus trumpesni, nes pvz. vien "Battle of Bastards" buvo filmuojamas apie men. ir kainavo ta serija apie 30 mln$ ir po to užbaigti, nors kūrėjai to oficialiai nepatvirtino dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 27 birželio 2016 - 07:43
QUOTE(Simbulis @ 2016 06 27, 01:14)
Šiaip po 9 serijos, finaline serija kažkiek nuobodžiai žiūrėjosi, ir nebuvo kažko tokio wow

Skaičiau, kad išviso yra ketinama dar 13 serijų parodyti (7-8 sezonai), sezonai bus trumpesni, nes pvz. vien "Battle of Bastards" buvo filmuojamas apie men. ir kainavo ta serija apie 30 mln$ ir po to užbaigti, nors kūrėjai to oficialiai nepatvirtino dar.

Kiekviena paskutine sezono serija budavo wow, o dabar pradzioje buvo wow ir is sleto vis slugo, slugo biggrin.gif

Man asmeniskai tokiu tokiu musio scenu nereikia, nes labai atsibosta, mala, nesupranti kas kur ka. Ispudi man labiausiai patiko, kad Tyrona buvo uzdare ir teismas vyko. Jokiu didziuliu efektingu scenu, bet taip emociskai paveike, kad net dabar prisimenu cool.gif
Is viso, visi ryskus charakteriai nubleso. Toks jausmas kad po to teismo issiseme idejos biggrin.gif
Atsakyti
As kai megstu musiu scenas, tai man patys geriausi epizodai buna biggrin.gif
O si serija irgi labai patiko. I pabaiga suletejo tempas, bet vistiek gerai buvo rolleyes.gif Pagaliau Drakonu karaliene isplauke lotuliukas.gif nes kiek tik pamenu, visuose sezonuose ruosese, tai pagaliau prisiruose.
Ir labai patiko jaunosios ledi kalba (nepamenu jos vardo). Taip sakant "padejo vyrus i vieta" biggrin.gif
Atsakyti