Įkraunama...
Įkraunama...

Oranžinė - tai nauja juoda/Orange is the New Black

aš baiginėju ketvirtą sezoną. taip užkabino, kad poros dienų pakako sužiūrėti
Atsakyti
As per vakar 4 serijas paziurejau, siandien dar kokias 2 spesiu iveikt, siaip viskas labai patiko, nerealus dialogai biggrin.gif Labai idomios tos moterys ir ju gyvenimai.
Atsakyti
Nagi,kas žiūrit pektajį sezoną,gal žinot kada išvers nuo 9 iki 13 serijas? Labai jau jos ten greit kalba,nespėju verstis biggrin.gif o šiaip serialas nerealus!!
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2017 07 09, 22:58)
Nagi,kas žiūrit pektajį sezoną,gal žinot kada išvers nuo 9 iki 13 serijas? Labai jau jos ten greit kalba,nespėju verstis biggrin.gif o šiaip serialas nerealus!!

Vercia +- serija per savaite. O ziurint anglu kalba, ganetinai nesudetingai kalba, lyginant su kai kuriais kitais serialais.
Manes kazkaip "nebekabina" jau. Pirmus sezonus angliskai perziurejau, nes tikrai buvo idomu, o dabar istempta, visas serijas pilsto is tuscio i kiaura. Zinoma idomu, bet nebe tiek, kad vienu prisedimu beveik visa sezona perziuret.
Atsakyti
Man sitame sezone nepatiko, kad 13 seriju istese per kelias dienas, mano manymu, tai tik pakenke veiksmui. Jei toks chaosas butu kalejime, kaip rodoma 5 sezone, kazin, ar isliktu tokia institucijos forma. Nors intriga isliko gale, idomu, ar jas dabar paskirstys po slirtingas vietas?
Atsakyti