Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

Bet Osmanas turėtų greiti mirti ar ne? Istorijoje juk jį nužudė labai jauną, 16 metų lyg ir? g.gif Čia juk šitą Osmaną vaizduoja ar ne?
https://en.wikipedia.org/wiki/Osman_II
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 05 20, 09:10)
Bet Osmanas turėtų greiti mirti ar ne? Istorijoje juk jį nužudė labai jauną, 16 metų lyg ir? g.gif Čia juk šitą Osmaną vaizduoja ar ne?
https://en.wikipedia.org/wiki/Osman_II

Turetu greitu metu mirti ir vėl Mustafa ateis i sosta, nes Kosem vaikai per mazi.
Bet man cia taip kvailai, dede kuris du kartus buvo sodinamas i sosta, tai kas, kad pirma karta maza, vis tiek..ir ji paliko gyva, o nuzude savo broli Mehmeda.. taip gaila..
As vietoj ju ir Halime ir Mustafa galvas nunesus buciau. O Diliruba, oj kaip mane ji nervina, labiau nei Halime ir visi kiti. biggrin.gif
Atsakyti
na, as tai dar taip toli neziuriu. Bet va dabar maciau, kaip Sofija savo sunu Iskandjera pirma karta pamate, lyg pajaute ka. Idomu koks jo likimas (filme). Bet taip pagalvojau... tikrai turejo buti ir daugiau realiam gyvenime isgelbetu sultanu vaiku. Kazkaip neitiketinai man atrodo, kad motinos zino, jog ju sunus pasmaugs, bet nieko nedaro. Tikriausiai ne vienas buvo isveztas ir kazkieno kito uzaugintas, kaip normalus vaikas (cia mano tokios optimistines viltys biggrin.gif ).

Bet jei Mustafa vel gris i sosta, nes Kiosem vaikai per mazi g.gif bet gi Mustafa irgi visai maziuka i ta sosta sodino motina, tai ko Kiosem negali net ir visai maziuku vaiku sodinti ir uz juos sali valgyti g.gif
Atsakyti
vakar buvo paskutinė sezono serija. blabai idmomi ir taip, gaila, kad tenka atsisveikinti iki rudens. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(circus @ 2016 06 10, 08:40)
vakar buvo paskutinė sezono serija.  blabai idmomi ir taip, gaila, kad tenka atsisveikinti iki rudens.  cray.gif

as tai dar taip toli nepazengiau, ziuriu dar tik kaip sultonas suzinojo, kad Kiosem nescia, o ta pasake, kad pas ji neis, nes serga, sirdi skauda beee.gif
Gal zinot kas su Iskenderu nutiko/nutiks?
Teoriskai taip svarstau g.gif jeigu paaisketu, kad Sofje sunus gyvas, tai jis turetu priimt sosta, bet tada... g.gif o kas tada butu su esamu sultonu ir jo gimusiu sunum blink.gif Uzsmaugtu juos ar jie tipo eilej prie sosto "stovetu"?


Atsakyti
Aš irgi truputį atsilikus su žiūrėjimu dėl laiko stokos, bet reikės susigriebti ir užbaigti sezoną, nes serijos tikrai labai įdomios.

Dilruba, tai man irgi nesimpatiška doh.gif Dar galvoju, ar pražiūrėjus esu, ar dar neatsiradus seriale Turhan Sultan?
Atsakyti
Pagooglinus sužinojau, kad jau per lenkų tv rodo Kiosem. Ot, galėtų ir mūsiškės televizijos nupirkt ir vėl rodyti savaitgaliais.
Atsakyti
as butent ir ziuriu per lenku TV. Rodo darbo dienom ir serijos tik po 45 minutes, bet be reklamu!!! Atsisedu ir ramiai galiu ziuret. O kai lietuviai prades rodyt, tai serija 1,5 val., o rodys garantuotai bent 2, nes begale reklamu prikis. Na, nekenciu tokiu nesamoniu, negalima susikaupt, isijaust.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 06 13, 12:53)
as butent ir ziuriu per lenku TV. Rodo darbo dienom ir serijos tik po 45 minutes, bet be reklamu!!! Atsisedu ir ramiai galiu ziuret. O kai lietuviai prades rodyt, tai serija 1,5 val., o rodys garantuotai bent 2, nes begale reklamu prikis. Na, nekenciu tokiu nesamoniu, negalima susikaupt, isijaust.

Aš dar buvau parašiusi į lnk, klausiau, ar neplanuoja nupirkti "Kiosem", bet atrašė, kad tokia informacija, deja, neskelbiama ir viską sužinosime iš anonsų...
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 06 13, 11:54)
Aš dar buvau parašiusi į lnk, klausiau, ar neplanuoja nupirkti "Kiosem", bet atrašė, kad tokia informacija, deja, neskelbiama ir viską sužinosime iš anonsų...

manyciau, kad lietuviai dar negreit prades rodyt, nes kai tik serialas "ant topo", tai brangu buna. Jie geriau kokias meksikieciu muilo operas pusvelciui perka. Bet as tokiu neziuriu, nes tik prota bukina ir laikas veltui svaistomas, o is tokiu kaip DA ar Kosem, tai bent kazko pasimokyt galima, kazka naujo suzinot, "paprotinget" kaip sakoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 06 13, 13:15)
manyciau, kad lietuviai dar negreit prades rodyt, nes kai tik serialas "ant topo", tai brangu buna. Jie geriau kokias meksikieciu muilo operas pusvelciui perka. Bet as tokiu neziuriu, nes tik prota bukina ir laikas veltui svaistomas, o is tokiu kaip DA ar Kosem, tai bent kazko pasimokyt galima, kazka naujo suzinot, "paprotinget" kaip sakoma  biggrin.gif

Va va būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na matet merginos, nuo rudens sezono LNK pradeda rodyti Kosem smile30x30.png Jau reklamuoja.

O as laukiu internete naujo sezono nes visas ano jau perziurejau, oi kaip laukiu. Man rusu kalba labiau patinka ziuret nes normaliau vercia, kazi kaip bus per LNK...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 12 rugpjūčio 2016 - 06:56