Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 5-ta tema

Aš šiuo metu žiūriu CRANFORD/2007 , šiltas, jautrus, apie 19 a. vidurio miestelį, kuriame moteriškės iš neturėjimo ką veikt, prisigalvoja visko.

Reiks paskui į Poldark akį užmest smile.gif
Atsakyti
Dabar ziuriu Man Seeking Woman (2015), baisiai hiperbolizuota, bet labai patinka, apie ieskanti sau poros vaikina biggrin.gif
Atsakyti
neblogas britų kriminalinis serialas
New Blood
Atsakyti
Baigiau žiūrėt Downton Abbey, taip liūdna buvo pora dienų verysad.gif

Dabar žiūriu The A Word /2016 , anglų, neblogas, apie šeimą, kuri sužino auginant autistą sūnų.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2016 05 28, 15:11)
Pabandyk žiūrėt A Place to call Home.


Gal kartais žinot, kur pažiūrėt 3 šio serialo sezoną? smile.gif Visur kur radau - labai nekokybiškos serijos sukeltos, gadina žiūrėjimo malonumą...
Atsakyti
QUOTE(Don't Panic @ 2016 06 26, 22:53)
Gal kartais žinot, kur pažiūrėt 3 šio serialo sezoną? smile.gif  Visur kur radau - labai nekokybiškos serijos sukeltos, gadina žiūrėjimo malonumą...

Aš žiūrėjau seniau online originalo kalba.

Dabar matau, kad yra jau kinozal.tv.
Originalo kalba su rusiškais subtitrais
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 06 26, 23:22)
Aš žiūrėjau seniau online originalo kalba.

Dabar matau, kad yra jau kinozal.tv.
Originalo kalba su rusiškais subtitrais


Ačiū už pasiūlymą, parsisiunčiau, bet kokybė tokia pat prasta kaip ir visur, ką gi teks žiūrėt taip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Don't Panic @ 2016 06 26, 22:53)
Gal kartais žinot, kur pažiūrėt 3 šio serialo sezoną? smile.gif  Visur kur radau - labai nekokybiškos serijos sukeltos, gadina žiūrėjimo malonumą...

žiūrėjau per tv, tik neprisimenu kiek sezonų rodė, gal tik 2 g.gif

Gal kas matėt Indian Summers /2015? Lyg neblogas turėtų būt.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 06 26, 23:22)
Aš žiūrėjau seniau online originalo kalba.

Dabar matau, kad yra jau kinozal.tv.
Originalo kalba su rusiškais subtitrais



QUOTE(eliss @ 2016 06 27, 13:23)
žiūrėjau per tv, tik neprisimenu kiek sezonų rodė, gal tik 2 g.gif

Gal kas matėt Indian Summers /2015? Lyg neblogas turėtų būt.


Geri abu, patiko kai Londone gyvenau žiurejau per programeles tv ipade.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2016 06 27, 13:23)
Gal kas matėt Indian Summers /2015? Lyg neblogas turėtų būt.

QUOTE(otea @ 2016 07 07, 08:01)
Geri abu, patiko kai Londone gyvenau žiurejau per programeles tv ipade.

šiaip ne taip vieną seriją sužiūrėjau, toks nuobodus. O gaila...

The Durrells/2016
Labai šiltas, jaukus, apie vienišą motiną ir jos vaikus, kurie išsikelia gyvent į Graikijos salą.

Dabar žiūriu švedų Tjockare än vatten/2014 , pagaliau sulaukiau visų serijų. Tipiškas skandinaviškas, įdomus, kažkiek paslaptingas.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2016 07 07, 14:57)
Dabar žiūriu švedų Tjockare än vatten/2014  , pagaliau sulaukiau visų serijų. Tipiškas skandinaviškas, įdomus, kažkiek paslaptingas.
Kaip tik norėjau rašyti apie šį serialą Tjockare än vatten . Pirmą seriją atsisiuntėme pabandymui, užkabino. Apskritai skandinaviški ir filmai ir serialai man tinka/patinka ax.gif
Atsakyti
The Durrells planuose, turetu man patikt, manau 4u.gif

Dabar ziuriu Crazy Ex Girlfriend (2015), visai neblogas, patinka miuziklo forma (ne viskas, tik vietomis dainuoja), bet vietomis kiek perspaude su tuo crazy. Lyginant su panasiu lengvu serialu "Jane the virgin" daug geresnis.
Atsakyti