Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

QUOTE(Visgi @ 2016 02 26, 01:52)
Jei aktorius nepatinka_tikrai nepatarčiau žiūrėti.
Neverta gaišti laiko. Nuoširdžiai sakau.


Aktorė Meryem Uzerli man taip pat yra labai negraži,
net ir nepatraukli, baisi, todėl ir nežiūrėjau DA.

drinks_cheers.gif
Jei aktoriai nepatinka, geriau nelipt per save.as pvz "Dela cesti" negalejau del Kerimo Bursino ziuret biggrin.gif Viskas mane jame erzina. Nuo galvos iki koju biggrin.gif Su Meriem Uzerli irgi tas pats. Net balso negaliu jos klausytis ax.gif Zodziu, jei erzina ir nepatinka, tai retu atveju iseina nuomone pakeisti biggrin.gif
Atsakyti
Man Meryem irgi nesimpatiška, kaip aktorė. O jos vaidmuo DA išvis buvo isteriškas, atstumiantis. Pats serialas nerealus, nuostabus, bet į ją tiesiog buvo sunku žiūrėti. Na, tokia atgrasi ji ten... va dabar žiūriu "Kosem", tai visai kitas reikalas. Beren ten nuostabiai graži ir jos personažas super.
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 02 26, 00:39)
Gal kazka panasaus i Medcezir rekomenduotumet? Apie jaunima? smile.gif

Gunesi beklerken (v ažidanie solnca) rusiškai,su Kerem Bursin ir Hande Dogandemir,apie moksleivius,toks visai nieko ax.gif
Fatih harbye dar nieko,Adini Feriha koydum su Cagatay Ulusoy čia mano mylimiausias serialas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 26 vasario 2016 - 10:12
Ačiū labai, bandysiu ieškoti lietuviškais ar angliškais titrais, nes rusų nekertu doh.gif tikiuosi, rasiu kažką.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 26, 09:40)
Jei aktoriai nepatinka, geriau nelipt per save.as pvz "Dela cesti" negalejau del Kerimo Bursino ziuret biggrin.gif Viskas mane jame erzina. Nuo galvos iki koju biggrin.gif Su Meriem Uzerli irgi tas pats. Net balso negaliu jos klausytis ax.gif Zodziu, jei erzina ir nepatinka, tai retu atveju iseina nuomone pakeisti biggrin.gif
Va matai kaip skirtingai, o man Kerimo Bursino tame seriale patiko, ir net labai.
Tik jau tam jaunatviškam "Gunesi Beklerken" jis man nepatrauklus net.

Meriem Uzerli tame naujame seriale Gecenin Kraliçes tai iš viso man schmoll.gif
O va yra kam baisiai graži, pvz kai forumuose paskaitai.
Kaip sakoma- kiekvienam savo irnesakyk.gif

Iš esmės, kaip aš sakau_nėra blogų/negražių aktorių ir blogų serialų/filmų,
nes kiekvienas serialas/filmas ir kiekvienas aktorius turi savo auditoriją, savo žiūrovą.
Tik visa laimė, kad mes galim pasirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 02 26, 11:04)
Adini Feriha koydum su Cagatay Ulusoy
Įsidėmėjau, pasidomėjau lens.gif
Reiks pažiūrėt. Ačiū
Atsakyti
Nuo kovo 8 reklamuoja nauja serialą, panasu į KPA smile.gif tik aki užmečiau kad aktoriai tie patys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2016 02 24, 15:37)
gal metėt kurios, kad nuo kovo 8 d. naujas turkų serialas "juodieji meilės deimantai"? smile.gif
QUOTE(sagyte @ 2016 02 27, 10:37)
Nuo kovo 8 reklamuoja nauja serialą, panasu į KPA smile.gif tik aki užmečiau kad aktoriai tie patys smile.gif
O per kurį TV kanalą rodo jo anonsą?



Atsakyti
[quote=Visgi,2016 02 27, 13:06]
[/quote]O per kurį TV kanalą rodo jo anonsą?
[/quote]
LNK.
Beja, kodel jie neima originaliu anonsu. Kaip man patikdavo KPA anonsai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 27, 14:25)
LNK.
Beja, kodel jie neima originaliu anonsu. Kaip man patikdavo KPA anonsai biggrin.gif
Nei sykio nemačiau. Man net dabar įdomu koks ten tas anonsas.
Jaučiu, kad tikriausiai taip susuktas kaip ir pats pavadinimas...

O pameni, dar visai neseniai kalbėjome,
kad kaip būtų faina jei šį serialą mūsų TV nupirktų.
Na va, prašau biggrin.gif
Atsakyti
Bet tai cia KPA roodys darbo dienomis?
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 02 28, 18:37)
Bet tai cia KPA roodys darbo dienomis?

Aha, rodys. Tik nesuprantu, vietoj kokio serialo?
Atsakyti