Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXVII Tema)

Nesu rusiskau serialu megeja, bet labai patiko Верни мою любовь wub.gif 4u.gif Gal parekomenduosite kazka tokio ? 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 15 kovo 2016 - 20:56
QUOTE(Gabanne @ 2016 03 15, 20:55)
Nesu rusiskau serialu megeja, bet labai patiko Верни мою любовь  wub.gif  4u.gif  Gal parekomenduosite kazka tokio ?  4u.gif  Aciu  4u.gif

Ради любви, я все смогу! man patiko net labiau nei VML,to paties reziseriaus ir filmavo ta pati kompanija kaip ir VML. Beje seriale ir muzika labai grazi. Muzika irasinejo kamerinis styginis orkestras,kas siais laikais ypatingai reta.
Atsakyti
Laba
QUOTE(Sim@ @ 2016 03 13, 15:22)
pradėjau visoms patikusį - "Дневник свекрови" /2013/ - nelabai jis man blush2.gif perdaug banalus ax.gif

QUOTE(Tekšė @ 2016 03 14, 16:24)
Turbūt neatidžiai žiūrėjai,

QUOTE(ErikaN @ 2016 03 15, 09:41)
drinks_cheers.gif , nu jai dar neaktualu gal marčios, per anksti  smile.gif  mirksiukas.gif
----------------------------------------------------------------------------

QUOTE(sena pažįstama @ 2016 03 15, 12:38)
Visumoj man jis irgi toks dirbtinis atrodo g.gif Aš tai triguba anyta biggrin.gif Man filmas ištęstas, vietomis nuobodus ir lengvai nuspėjamas.  drinks_cheers.gif

Sutinku su tuo, kad banalus (galbut), lengvai nuspejamas, bet negaliu sutikti su tuo, kad nuobodus ar istestas.
Man patiko. Man ir J.Dmitrijeva labai patinka. O siam filme jos heroje tokia moteriska, supratinga. Lengvas bet fainuoliskas filmukas.
Kai kur as ir save atpazinau. Keistai ziurejosi mano poelgiai is sono biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2016 03 16, 20:03)
. Keistai ziurejosi mano poelgiai is sono  biggrin.gif

Kuri gi marti esi ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2016 03 16, 19:55)
Kuri gi marti esi ? biggrin.gif

Nesakysiu... tongue.gif
O gal uosviene... apie tai nepagalvojai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spoorga @ 2016 03 16, 21:15)
Nesakysiu...  tongue.gif
O gal uosviene... apie tai nepagalvojai  biggrin.gif

Taigi profilio informaciją skaityt moku.
Aš tai šviežia anyta esu, ir labai laiminga, nes matau, kaip mano vaikui gera.

Darbe kolega aikčioja nuo Lesniko biggrin.gif Per kur jį rodo? Šitą?:
http://kinozal.tv/de...s.php?id=948606
Aš nemačius. Žiūrėčiu, ale šitiek serijų doh.gif
Atsisiunčiau ėitą, bandysiu: http://kinozal.tv/de....php?id=1423260
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2016 03 15, 11:08)
Sveikos naujoj temoj      4u.gif

Vakar pradėjau žiūrėt  "Чужой". Kolkas neturiu apie jį nuomonės. Gal kas žiūrėjot? Kokie atsiliepimai?



aš buvau pradėjus, bet mečiau, neužkabino manęs...
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2016 03 16, 20:30)
Taigi profilio informaciją skaityt moku.
Aš tai šviežia anyta esu, ir labai laiminga, nes matau, kaip mano vaikui gera.


Siais akseleracijos laikais jau pusmarte turiu.

Tai tu nerandi ten saves (filme)? Man tada tu panasi i ta anyta-laiminga del sunaus. Smagu girdet. Linkiu, kad butu taip visada.


Labai patiko man tos mamos zodziai, kai sunus skundesi, kad tevai ismoke tiket, kad pasaulyje yra meile ir anksciau ar veliau gyvenimas "pastato i vieta", privercia nebetiket tuom - "Svarbiausia, kad tu moki mylet"

Lesniko nemaciau. Maniskis ziuri Гражданин Никто http://kinozal.tv/de....php?id=1427333. Sako, kad patinka.
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2016 03 15, 21:55)
Nesu rusiskau serialu megeja, bet labai patiko Верни мою любовь  wub.gif  4u.gif  Gal parekomenduosite kazka tokio ?  4u.gif  Aciu  4u.gif

REKOMENDUOJU 4u.gif
Лестница в небеса (1-24 серии из 24) / [2016, романтическая драма - gyvenimo filmas - APIE MEILĘ 4u.gif
--
Печенье с предсказанием (1-4 серии из 4) / [2016, мелодрама - filmas apie tai, kaip tikra sesuo nuvilioja vyrą nuo savo sesers ir susilaukus nuo jo vaiko, bando išskirt sesės šeimą, kuri jau nelaiminga, nes negali susilaukt vaikų...
------------------
Однажды и навсегда / [2015, мелодрама - meilė, išdavystė, neištikimybė vyro:(
////
Ради любви, я всё смогу! / Вечная любовь (60) [2015, мелодрама, tai pasakojimas apie dvi skirtingas šeimas - jų problemas, meiles ir t.t.
------

Atsakyti
Sveikos, merginos, gal pagelbėsite ax.gif žiūrėjau filmą, pavadinimas iškrito, bandžiau ieškoti ir niekaip. Rusiškas serialas, kas vaidina irgi nepamenu. Vaidina apvali brunetė, ji advokatė, tik joje siela blondinės gražuolės, kuri žuvo važiuodama mašina, pateko į variją. Pamenu, kad radau čia, žiūrėjau gal prieš 2m., tiesiog pagalvojau gal yra antras sezonas. Tik dabar klausimas ar nebus ukrainietiškas šis filmas...
Atsakyti
QUOTE(mochaccino @ 2016 03 16, 23:33)
Sveikos, merginos, gal pagelbėsite ax.gif žiūrėjau filmą,  pavadinimas iškrito, bandžiau ieškoti ir niekaip. Rusiškas serialas, kas vaidina irgi nepamenu. Vaidina apvali brunetė, ji advokatė, tik joje siela blondinės gražuolės, kuri žuvo važiuodama mašina, pateko į variją. Pamenu, kad radau čia, žiūrėjau gal prieš 2m., tiesiog pagalvojau gal yra antras sezonas. Tik dabar klausimas ar nebus ukrainietiškas šis filmas...
Laba. Pagelbėsiu smile.gif

Taip, jis pusiau ukrainietiškas.
Ne, tęsinio dar nėra.
Logiškai mąstant, tai turėtų būti,
bet kol kas tik spėlionės ir nieko konkretaus.

"До смерти красива" 1 сезон /2013/

Tрейлер-1
Tрейлер-2

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tekšė @ 2016 03 16, 20:30)
Darbe kolega aikčioja nuo Lesniko biggrin.gif Per kur jį rodo? Šitą?:
http://kinozal.tv/de...s.php?id=948606
Aš nemačius. Žiūrėčiu, ale šitiek serijų doh.gif

Per Lietuvos ryto tv, mano tėvai jį žiūri, kartais ir aš jį pažiūriu.
Laba smile.gif
Nieko šiuo metu rusiško nežiūriu, užsikabinau už to turkiško serialo tai dar ilgai manau neatsikabinsiu biggrin.gif
Atsakyti