Įkraunama...
Įkraunama...

Pretty little liars 4 sezonas

Mane irgi pradeda nuvilti šis serialas. Naujausia serija tokia apie nieką buvo. Ir tokie nereikalingi papildomi vingiai, kaip pvz, Kalebas ir Hanos tėvas. Arba Melisa visur vaikščioja susiraukus. Arba Arios mama su tuo nauju kavalierium. Niekam gi neįdomu tai. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 27 birželio 2013 - 01:21
QUOTE(reine de beauté @ 2013 06 27, 01:20)
Mane irgi pradeda nuvilti šis serialas. Naujausia serija tokia apie nieką buvo. Ir tokie nereikalingi papildomi vingiai, kaip pvz, Kalebas ir Hanos tėvas. Arba Melisa visur vaikščioja susiraukus. Arba Arios mama su tuo nauju kavalierium. Niekam gi neįdomu taidoh.gif

Kalbėk už save, šiame seriale viskas susiję, tuo labiau situacija su Hanos tėvu ar Melisa. O Arios mamos draugas ne naujas.

Serija įdomi, aiškėja detalės apie Hanos mamą, kas ten žino, gal ji ir prisidėjus prie nužudymo, kol kas taip stengiamasi, kad taip ir galvotume.
Su tom kaukėm kraupoka buvo.. Ir gaila Em šeimos, bet kaip supratau, ji pati apie tai pranešė tai institucijai?
Atsakyti
Nezinau, ar del tokiu dalyku realiai socialinem tarnybom uzkliutum ir man atrdo, kad ne Emily pranese, o kazkas noredamas jai pakenkti is A komandos, gal ne taip kazka supratau. Labiausiai 3 serijoj man patiko ta policininko lenta su veidais. Ir pagaliau prisimine tokius personazus kaip Ian ar Arios brolis.

Keista, visu suaugusiu bando atsikratyt - Hanos mama pasodint, Arios issiust i Austrija, Spencer ir taip ja mazai doisi, Emily tevai dabar irgi uzkliuvo tarnyboms. Gal serialo kurejai nusprende pasalint suaugusius is serialo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 06 27, 18:30)
Nezinau, ar del tokiu dalyku realiai socialinem tarnybom uzkliutum ir man atrdo, kad ne Emily pranese, o kazkas noredamas jai pakenkti is A komandos, gal ne taip kazka supratau. Labiausiai 3 serijoj man patiko ta policininko lenta su veidais. Ir pagaliau prisimine tokius personazus kaip Ian ar Arios brolis.

Keista, visu suaugusiu bando atsikratyt - Hanos mama pasodint, Arios issiust i Austrija, Spencer ir taip ja mazai doisi, Emily tevai dabar irgi uzkliuvo tarnyboms. Gal serialo kurejai nusprende pasalint suaugusius is serialo? rolleyes.gif


Aišku ne Emily pranešė smile.gif juolab, juk viena merginų gavo iš A sms apie tai, kad šalinami tëvai ar każkas panašaus ...

O lenta man irgi patiko thumbup.gif neblogai būtų Print Screen padaryt smile.gif
Atsakyti
Ne taip supratus buvau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2013 06 27, 17:40)
O lenta man irgi patiko  thumbup.gif  neblogai būtų Print Screen padaryt  smile.gif


Kažin, ar įmanoma, nes nerodė tokio gero kadro, kad viskas gerai matytųsi ir eitų įskaityti.
Atsakyti
Sveikutės va per šįtą tinklapį dar galima žiūrėti, tik reik prisiregistruoti
http://kino-dom.tv/page/2/
prdžioj įdeda anglų kalba paskui su rusiškai subtitrais o jau kokią 3 d. būna su rusišku vertimu 4u.gif
Atsakyti
Na naujausia serija tai dar nieko, patiko lenta, iškelti klausimai joje, įdomu kaip baigsis su Hanos tėvais, o va Melisa tai nu nežinau, pradedu manyti kad ji viena iš pagrindinių ten A teame bus, gal ji ir Alison bus viską sugalvojusios?
Atsakyti
nauja serija thumbup.gif
Atsakyti
Aha, nauja serija gera, bet supainiojo visai su ta Melisa biggrin.gif Ko tada bijo Hanos mama, jeigu nenužudė Vildeno g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 07 03, 22:40)
Aha, nauja serija gera, bet supainiojo visai su ta Melisa biggrin.gif Ko tada bijo Hanos mama, jeigu nenužudė Vildeno g.gif

Gal Hanos mama su Vildenu buvo susitikusi prieš pat jo mirtį. Tarkim, jis ją šantažavo. O A juos pasekė, ir iškart po jų susitikimo nužudė Vildeną. O Hanos mamos aukštakulnių pėdsakai liko, gal dar ir kiti įkalčiai.
Atsakyti
Melissa man kazkokia pasikeitus atrode. Koks tikslas A sms prisipazinti, kad Melissa nepriklauso A team? Ir kaip Toby mamos nuzudymas kazkoks keistas, kaip jis susijes su Alison? Kaip visada, daug klausimu po serijos - gal tuoj is kur islis vis delto gyvas Wildenas smile.gif
Atsakyti