Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimšalė/Outlander

Oj, suintrigavot bigsmile.gif Itariu, kad viskas del jos tikrojo vyro ax.gif
Ne, knygos neskaiciau, gal kada, kai bus daugiau laiko blush2.gif
Kalbant apie pagrindini aktoriu, tai lyg gejus unsure.gif Nors lyg bande piarint, kad pagrindiniai susimete biggrin.gif

Dabar ziuriu Divergente, kazkaip busiu praleidus sita filma. Nors aktoriai ir ne mano tipo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 16, 21:31)
Oj, suintrigavot bigsmile.gif Itariu, kad viskas del jos tikrojo vyro ax.gif
Ne, knygos neskaiciau, gal kada, kai bus daugiau laiko blush2.gif
Kalbant apie pagrindini aktoriu, tai lyg gejus unsure.gif Nors lyg bande piarint, kad pagrindiniai susimete biggrin.gif

Dabar ziuriu Divergente, kazkaip busiu praleidus sita filma. Nors aktoriai ir ne mano tipo blush2.gif

ot..begede blink.gif kodel dabar man reikalus gadini..as jei suzinau, kad aktorius gejus tai paskui vien geju ir matau doh.gif

Ka reiskia "tikrojo vyro"? 1743m. anas dar negimes buvo bebe.gif ..tai sakyciau, kad tikrasis vyras Dzeimis nail.gif ..bet siaip tai ne..tu ne ten "saudai"..nespeliok, nes paskui visa scenariju tau ispliurpsiu lotuliukas.gif

Divirgentes aktore man is pradziu nelabai "lipo"..bet paskui nieko.."susidraugavau".. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 00:54)
ot..begede blink.gif kodel dabar man reikalus gadini..as jei suzinau, kad aktorius gejus tai paskui vien geju ir matau doh.gif

Ka reiskia "tikrojo vyro"? 1743m. anas dar negimes buvo bebe.gif ..tai sakyciau, kad tikrasis vyras Dzeimis nail.gif ..bet siaip tai ne..tu ne ten "saudai"..nespeliok, nes paskui visa scenariju tau ispliurpsiu lotuliukas.gif

Divirgentes aktore man is pradziu nelabai "lipo"..bet paskui nieko.."susidraugavau".. irnesakyk.gif

Nes man visa reikala ta zinia apie G sugadino, tai nenorejau likti vienisa lotuliukas.gif

Ten irgi sukuriau tema. Kazkaip dvi temos gavosi. Nereikejo ne vienos, dabar per dvi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 16, 21:31)
Oj, suintrigavot bigsmile.gif Itariu, kad viskas del jos tikrojo vyro ax.gif
Ne, knygos neskaiciau, gal kada, kai bus daugiau laiko blush2.gif
Kalbant apie pagrindini aktoriu, tai lyg gejus unsure.gif Nors lyg bande piarint, kad pagrindiniai susimete biggrin.gif

Dabar ziuriu Divergente, kazkaip busiu praleidus sita filma. Nors aktoriai ir ne mano tipo blush2.gif

Žalia Rūta!!!!!niu niu tau!!!! negalima sitaip apie ta grazuoliuka cool.gif biggrin.gif
o man tai rimtai atrodo, kad jie susimete realybej ax.gif labai jau meiliai vienas i kita ziuri wub.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 16, 18:10)
Žalia Rūta, o knygą skaitei?  cool.gif nes dar bus jiems ten visko ateity, čia tas jų susimetimas - tik pradžia įdomybių biggrin.gif

Nors pritariu, kad kai greit susimeta, nėra intrigos ax.gif man myliu-noriu-negaliu kančios labiau prie širdies lotuliukas.gif bet kai žinau, kas bus toliau, tai laukiu, kaip tai įgyvendins serialo kūrėjai biggrin.gif

man irgi labai įdomu kaip ekranizuos tuos visus įvykius smile.gif
nes toliau vis tiek turi būti įdomu, nesvarbu, kad jie jau "susiėjo" biggrin.gif knygose tiek tų įvykių, kad tik spėk seiles ir ašaras šluostytis lotuliukas.gif man atvirkščiai, taip faina žiūrėt į juos kartu, labai jau "limpa" jie man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 09:16)
labai jau meiliai vienas i kita ziuri wub.gif

Tai gi aktoriai, ko nepavaidinti ir toliau biggrin.gif

Paziejau, kiek daug tesiniu Divergente tures rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 17, 09:24)
Paziejau, kiek daug tesiniu Divergente tures rolleyes.gif

man visai patiko smile.gif tik ne taip baisiai patiko, kad knygas pulciau skaityt ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 08:16)
Žalia Rūta!!!!!niu niu tau!!!! negalima sitaip apie ta grazuoliuka cool.gif  biggrin.gif
o man tai rimtai atrodo, kad jie susimete realybej ax.gif labai jau meiliai vienas i kita ziuri wub.gif

matai, ka reiskia talentingi aktoriai biggrin.gif O Semas..tai ne uz ka nebuc pagalvojus, kad anas ne mergickas myli.. rolleyes.gif gal anas persigalvos po "svetimsales" filmavimu hihihi.gif

QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 12:49)
man visai patiko smile.gif tik ne taip baisiai patiko, kad knygas pulciau skaityt ax.gif  rolleyes.gif

as pabandziau...bet po keliu puslapiu meciau..nes labai jau skurdus rasymo stilius.."tas paskake ta..o tas atsake ana"..plius knygose kiek girdejau daug kas kitaip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 17 lapkričio 2014 - 14:09
QUOTE(babrusia @ 2014 11 17, 09:16)

o man tai rimtai atrodo, kad jie susimete realybej ax.gif labai jau meiliai vienas i kita ziuri wub.gif


Man tai sena boba parinkta blush2.gif Uz ta grazuoliuka koki 15 metu vyresne doh.gif Ar ir knygoj toks metu skirtumas tarp ju?
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 15:03)
matai, ka reiskia talentingi aktoriai biggrin.gif O Semas..tai ne uz ka nebuc pagalvojus, kad anas ne mergickas myli.. rolleyes.gif
as pabandziau...bet po keliu puslapiu meciau..nes labai jau skurdus rasymo stilius.."tas paskake ta..o tas atsake ana"..plius knygose kiek girdejau daug kas kitaip g.gif

Siaip ir serialas skurdokas ir nuobodokas man pasirode g.gif Labai istemptas... Ziurejau tik todel, kad ikeldavo po serija kas savaite ir istorinius serialus dievinu, bet realiai prasukdavau daug, nes nereikalingi pokalbiai, neturintys jokios vertes filmui, man neidomus buvo.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 11 17, 15:08)
Man tai sena boba parinkta blush2.gif Uz ta grazuoliuka koki 15 metu vyresne doh.gif Ar ir knygoj toks metu skirtumas tarp ju?


tai kad gyvenime ta aktorė tik metais vyresnė už jį biggrin.gif
knygoje ji kažkiek vyresnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 11 17, 14:08)
Man tai sena boba parinkta blush2.gif Uz ta grazuoliuka koki 15 metu vyresne doh.gif Ar ir knygoj toks metu skirtumas tarp ju?

Siaip ir serialas skurdokas ir nuobodokas man pasirode g.gif Labai istemptas... Ziurejau tik todel, kad ikeldavo po serija kas savaite ir istorinius serialus dievinu, bet realiai prasukdavau daug, nes nereikalingi pokalbiai, neturintys jokios vertes filmui, man neidomus buvo.

Man tai aktore visai nekliuna..Gal toks ispudis susidaro, dėl to meto aprangos ir sukuosenos? g.gif ..bet siaip ir neturi ji buti -niolikine..knygoje jai 26 metai, kai ji pereina per akmenis..o Dzeimiui 23 berods..

Kas liecia pati filma, tai turbut esu saliska, nes skaiciau knygas..nezinau kaip jis man ziuretusi neskaicius ju g.gif kiekvienas dialogas turi vertes, leidzia is arciau pazinti heroju..aisku po VD bombu kiekviena serija, bet koks kitas filmas gali pasirodyt flegmatiskas mirksiukas.gif bet siaip teisybe..filmas yra letas kaip ir Dianos knygos..ne veltui knygos po 400-600psl. doh.gif bet man patinka..o imdb rodo, kad ne man vienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2014 11 17, 15:50)
Man tai aktore visai nekliuna..Gal toks ispudis susidaro, dėl to meto aprangos ir sukuosenos? g.gif ..bet siaip ir neturi ji buti -niolikine..knygoje jai 26 metai, kai ji pereina per akmenis..o Dzeimiui 23 berods..

Kas liecia pati filma, tai turbut esu saliska, nes skaiciau knygas..nezinau kaip jis man ziuretusi neskaicius ju g.gif kiekvienas dialogas turi vertes, leidzia is arciau pazinti heroju..aisku po VD bombu kiekviena serija, bet koks kitas filmas gali pasirodyt flegmatiskas mirksiukas.gif bet siaip teisybe..filmas yra letas kaip ir Dianos knygos..ne veltui knygos po 400-600psl. doh.gif bet man patinka..o imdb rodo, kad ne man vienai smile.gif

O atrodo kaip 35 biggrin.gif Ir vyras jos jau 40-metis...
Dzeimis toks ir atrodo,apie 20-22 drinks_cheers.gif
Kas tas VD? g.gif Vampyru dienorastis(cia siaip bandau speti)? Tokiu neziuriu, man gaila laiko tongue.gif
O dievinu istorinius. Be proto. Visus ziurejau. Tai sitas ziaaaaaauriai nuobodus blush2.gif
Atsakyti