Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(Dioryte @ 2012 09 25, 15:46)
ne bet manau reiks isbandyti smile.gif o kokie rezultatai tiksliau? smile.gif ilgesnes ar tankesnes?


Sake, kad pailgejo. Bet brangi ta priemone, apie 80-90 doleriu doh.gif
Atsakyti
As toki naudoju
user posted image
Naudoju jau pora menesiuku. Stebuklas neivyko, blakstienos tikrai nepasidare kaip priklijuotos, bet poveikis vis tik yra! Pas mane blakstienos budavo tokios netiesios, uzsiriete i visas puses, o po sito serumo jos issitiesia ir turbut del to atrodo kad pailgeja. Ir pasidazo tikrai zymiai geriau ir graziau. Is pradziu ziurejau skeptiskai, bet vis tik nusprendziau kad sitas serumas + armani eyes to kill tusas ir mano akys atrodo graziau nei bet kada anksciau thumbup.gif
Atsakyti
jau menesis kaip naudoju Rapidlash. Nepasakyciau kad labai suzaveta juo. Rezultatas pasimate per pirmas dvi savaites, paaugo blakstes siek tiek ilgesnes, bet galvojau bus geresnis rezultatas. Bet cia gal kaip kam, nes merginos anksciau rase, kad jis labai gerai padejo. Manau dabar pabandyti reiks Lumigan smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 02 spalio 2012 - 12:43
QUOTE(Dioryte @ 2012 10 02, 13:43)
jau menesis kaip naudoju Rapidlash. Nepasakyciau kad labai suzaveta juo. Rezultatas pasimate per pirmas dvi savaites, paaugo blakstes siek tiek ilgesnes, bet galvojau bus geresnis rezultatas. Bet cia gal kaip kam, nes merginos anksciau rase, kad jis labai gerai padejo. Manau dabar pabandyti reiks Lumigan smile.gif

Manau, kad dar patepkite. As jau 5 men tepu, tikrai rezultatai akivaizdus. Na nepatingesiu ir idesiu foto greitu laiku. smile.gif
Atsakyti
As naudojau neuLash seruma. Blakstienos buvo nerealios - zymiai ilgesnes ir tenkesnes thumbup.gif Dar nusidazius buvau su cheminiais dazais, tai jokiu tusu nenaudodavau. Pradzioj truputi griauze akis, bet poto praejo smile.gif
Dabar vel uzsisakiau - labai patiko. Aisku, malonumas brangus - man atsisiusti is JAV kainuoja 360Lt, bet jei paskaiciuoju, kiek per ta laika reiketu blakstienu korekciju, tai kaina issilygina, o ir laiko susitaupo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2012 10 13, 13:10)
Manau, kad dar patepkite. As jau 5 men tepu, tikrai rezultatai akivaizdus. Na nepatingesiu ir idesiu foto greitu laiku. smile.gif

tepiau gal 3 savaites kiekviena vakara, o paskui vis pamirsdavau blush2.gif dabar nusipirkau dar eveline seruma blakstem. Tai kiekviena diena juo tepu, sake irgi neblogai smile.gif tikiuosi dvigubo rezultato, kai nepamirstu rapidlash pasitepti biggrin.gif
Atsakyti
Taip atrodo mano blakstienos po 5 menesiu tepimo Rapidlash. Beja, dar vis naudoju ta pacia pakuote, ant jos uzrasyta, kad galioja atidarius 6 men, jauciu tokiam laikui ir uzteks tepti smile.gif. Tusas tik jau i pabaiga, tai ir blakstienos palipe blush2.gif Aisku noretusi tankesniu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2012 10 15, 18:50)
Taip atrodo  mano blakstienos po 5 menesiu tepimo Rapidlash. Beja, dar vis naudoju ta pacia pakuote, ant jos uzrasyta, kad galioja atidarius 6 men, jauciu tokiam laikui ir uzteks tepti smile.gif. Tusas tik jau i pabaiga, tai ir blakstienos palipe blush2.gif Aisku noretusi tankesniu.


Man asmeniskai blakstienos su Rapidlash tik pailgeja, bei graziai uzsiriecia, o tankumo nepastebejau, nebent ataugina tarpuose iskritusias blakstienas ax.gif
Atsakyti
megaites, gal žinot kur ar per ką įsigyti Latisse ar Cereprost? Labai labai reikia, nes po 3 metu priauginejimo akytes baisos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugad @ 2012 10 16, 09:19)
megaites, gal žinot kur ar per ką įsigyti Latisse ar Cereprost?  Labai labai reikia, nes po 3 metu priauginejimo akytes baisos  verysad.gif

Latisse yra tas pats kaip ir Lumigan - akiu lasai. Ju yra vaistinese smile.gif
Atsakyti
Aš tepdavausi ricinų aliejumi, nesiskundžiu blakstienų ilgiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 10 16, 10:48)
Latisse yra tas pats kaip ir Lumigan - akiu lasai. Ju yra vaistinese smile.gif



Bet reikalingas receptukas smile.gif
Atsakyti