Įkraunama...
Įkraunama...

Akrilinė vonia

Mes dar neturim, bet as tai noreciau tokios vonios ax.gif Girdejau, kad jos visai neblogos biggrin.gif
Atsakyti
as galiu siek tiek nusviesti apie akriline vonia is savo poziciju, nes ismeciau spizine, pasistaciau akriline!
na jei dabar daryciau is naujo remonta, tai tikriausiai rinkciausi (bent jau siame forume kazkas rase apie akmens mases vonias) tai va tokia ir rinksciausi! negaliu pasakyti,kad akriline mane kazkuo tai ypatingai nuvyle, tikrai taip nebuvo, bet ja ir labiau saugoti reikia, ibrezimai (ydomu is kur jie pas mane atsirado g.gif ) jei matosi, tai tik kai vonia buna nesvari, tada i tuos ibrezimo rovelius patenka nesvarumai ir jie isryskeja, siaip ja valyti turiu kiekviena diena, labai jau ji pas mane terliojasi!

del to silumos nelaikymo, tai negaliu nieko pasakyti, as maudausi verdanciam vandenyje, tai atsalti jis tikrai nespeja, vyras maudosi pussalciam, tai ten nebera jau kam atsalti biggrin.gif

siaip issizadeti jos neketinu, bet jei is naujo rinksciausi, tai gerai susimastyciau g.gif ar akrilas ar akmens mase!
Atsakyti
Bet akmens masės vonios turetu buti labai brangios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brolis @ 2005 08 25, 08:20)
Bet akmens masės vonios turetu buti labai brangios  ax.gif


pabandysiu paieskoti, man regis kazkas rase,kad apie 1500 lt!(jei neklystu)
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 08 25, 08:27)
pabandysiu paieskoti, man regis kazkas rase,kad apie 1500 lt!(jei neklystu)


O kur ju,tu akmens mases,apskritai buna pirkt? ax.gif Kur kiek ziurinejau,tai arba akrilines,arba spizines,arba skardines g.gif
Atsakyti
O nuo kiek prasideda akriliniu voniu kainos? g.gif
Atsakyti
nu va cia buvo kalbeta apie akmens maese vonias, dar kazkur ir linkas buvo su foto, bet nerandu dabar

Vistik apsistojom, ties Vispool akmens mases vonia Siandien atveze, nors musu nediduke (del vonios kambario ribotu gabaritu), bet tikrai dailute, tikiuosi, kad gerai devesis Pardavejas-konsultantas sake, kad ''pradinis'' (tik ilipus) saltis toks, kaip spizines, taigi gerai pazystamas
Maisytuvus pirkom Hansgrohe, dar spinteles su kriaukle viduje, ir pakabinama stikline pintele, bei klozeta (neatsimenu pavadinimo), tai, kadangi viska pirkome vienoje ''Jaukurai'' parduotuveje, gavome beveik 400lt. nuolaidas
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2005 08 25, 09:45)
nu va cia buvo kalbeta apie akmens maese vonias, dar kazkur ir linkas buvo su foto, bet nerandu dabar

Vistik apsistojom, ties Vispool akmens mases vonia  Siandien atveze, nors musu nediduke (del vonios kambario ribotu gabaritu), bet tikrai dailute, tikiuosi, kad gerai devesis  Pardavejas-konsultantas sake, kad ''pradinis'' (tik ilipus) saltis toks, kaip spizines, taigi gerai pazystamas 
Maisytuvus pirkom Hansgrohe, dar spinteles su kriaukle viduje, ir pakabinama stikline pintele, bei klozeta (neatsimenu pavadinimo), tai, kadangi viska pirkome vienoje ''Jaukurai'' parduotuveje, gavome beveik 400lt. nuolaidas



Tai va turiu tokius saitus favorites'e Jaukurai

Desora
Amonita
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2005 08 25, 09:37)
Tai va turiu tokius saitus favorites'e Jaukurai



O,va sitos nezinojau rolleyes.gif Dekui uz nuoroda thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus ir nuorodas 4u.gif
Tikrai padejot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brolis @ 2005 08 25, 08:20)
Bet akmens masės vonios turetu buti labai brangios  ax.gif

Ermitaže Vispool vonia 1199lt(prieš 1mėn), nemaža ir dizainas gražus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 08 26, 10:23)
Ermitaže Vispool vonia 1199lt(prieš 1mėn), nemaža ir dizainas gražus mirksiukas.gif



nu ir kodel as tada nepasidomejau del akmens mases vonios doh.gif doh.gif
Atsakyti