Įkraunama...
Įkraunama...

Parsono ir Džeko Raselo terjerai

QUOTE(Valstiete @ 2011 02 20, 22:55)
Beje, jei turite mažesnių vaikų ir neplanuojate medžioti - siūlyčiau jums Džeko raselo terjerą  (ne Parsoną). Jie kiek santūresni, švelnesni ir atsargesni su vaikais. Jie ne tik mažesni, bet ir ne tokie hyveraktyvus, kaip parsoniukai.


Na cia manau priklauso nuo indvidualaus charakterio, mes savo JRT kalei turejom surast naujus namus be mazu vaiku, nes jinai ju pakest negalejo, ir jokie pratinimai to nenuslopino. O parsone labai gera su vaikais, isvis pas ja ner jokios agresijos, ji neloja, neurzgia, ko negaliu pasakyt apie Jacke, ta aplodavo kiekviena praeinanti pro namus. Nors tas agresijos bedas as primeciau prie fakto, kad suo be dokumentu. o del grozio, aisku tai skonio reikalas, bet gerai nuauges parsonas man tikrai grazesnis uz jacka, idedu foto kur musu parsone su draugu jacke palyginimui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 22 vasario 2011 - 14:16
QUOTE(tss @ 2011 02 22, 15:11)
Na cia manau priklauso nuo indvidualaus charakterio, mes savo JRT kalei turejom surast naujus namus be mazu vaiku, nes jinai ju pakest negalejo, ir jokie pratinimai to nenuslopino. O parsone labai gera su vaikais, isvis pas ja ner jokios agresijos, ji neloja, neurzgia, ko negaliu pasakyt apie Jacke, ta aplodavo kiekviena praeinanti pro namus. Nors tas agresijos bedas as primeciau prie fakto, kad suo be dokumentu. o del grozio, aisku tai skonio reikalas, bet gerai nuauges parsonas man tikrai grazesnis uz jacka, idedu foto kur musu parsone su draugu jacke palyginimui  rolleyes.gif



Kad Džekai agresyvūs, visiškas briedas... Jei šuo be dokumentų, tai vadinasi jis gali būti tiesiog paprastas mišrūniukas, panašus į Džeką. Ar jis atitinka standarta ir kokia jo psichika, niekas negali garantuoti... Maniškiai atėjus nepažystamam žmogui, būtinai užsiropš ant kelių ir bandys lyžtelįti veidą ar rankas smile.gif
Kas gražesnis, Džekas ar Parsonas, tai jau skonio reikalas, dėl to negalima ginčytis.
Idedu keletos savo Džekų foto:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akuna matata: 23 vasario 2011 - 09:14
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nu ,jo jie tikrai neagresyvus mano drauge turi tai nepiktas,tik labai judrus doh.gif
Atsakyti
Nauja tema

Kadangi artėjame prie temos limito, siūlau keltis į naują forumą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akuna matata @ 2011 02 23, 10:09)
Kad Džekai agresyvūs, visiškas briedas... Jei šuo be dokumentų, tai vadinasi jis gali būti tiesiog paprastas mišrūniukas, panašus į Džeką. Ar jis atitinka standarta ir kokia jo psichika, niekas negali garantuoti... Maniškiai atėjus nepažystamam žmogui, būtinai užsiropš ant kelių ir bandys lyžtelįti veidą ar rankas smile.gif

nu kokie sportiskis jusu Jakiukai! grazu smile.gif
Sutinku, tas laizymasis tai pas juos naturalu, musiske irgi puldavo laizyti savus ar svetimus, bet dalykas tas, kad ji lodavo ant seseliu, ant garsu, urgzdavo atsisedus po lova blink.gif nakti i tulika be sviesos nenueisi nes toki skandala pakels! tikrai panasu i psichikos nestabiluma. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 23 vasario 2011 - 11:46
Sveikutės 4u.gif Norėjau paklausti, o ką jūs manote apie narvus parsoniukams? Mūsiškiui 3,5 mėn ir jis yra kaip užsuktas daryti blogus darbus, todėl kol mūsų nėra paliekame jį narve (ten telpa jo kaldrytė, maistelis, žaislai ir dar lieka šiek tiek vietos, jei neklystu narvo ilgis apie metrą).. Tik va širdį baisiai man skauda jį ten palikinėt išeinant cray.gif kaip jūs tvarkotės su "namų griovimu" kol jūsų nėra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tėja* @ 2011 10 28, 12:12)
Sveikutės 4u.gif Norėjau paklausti, o ką jūs manote apie narvus parsoniukams? Mūsiškiui 3,5 mėn ir jis yra kaip užsuktas daryti blogus darbus, todėl kol mūsų nėra paliekame jį narve (ten telpa jo kaldrytė, maistelis, žaislai ir dar lieka šiek tiek vietos, jei neklystu narvo ilgis apie metrą).. Tik va širdį baisiai man skauda jį ten palikinėt išeinant cray.gif kaip jūs tvarkotės su "namų griovimu" kol jūsų nėra?  ax.gif

as tik uz thumbup.gif mums tai buvo vienintele iseitis,nes palikus ji viena nors ir 10 minuciu rasdavau balu ir kruvuke viena kita,o narve buna silkinis,taip priprato kad neisivaizduoju kaip mes be jo galejom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denciuke: 30 gegužės 2012 - 21:00
QUOTE(*Tėja* @ 2011 10 28, 11:12)
Sveikutės 4u.gif Norėjau paklausti, o ką jūs manote apie narvus parsoniukams? Mūsiškiui 3,5 mėn ir jis yra kaip užsuktas daryti blogus darbus, todėl kol mūsų nėra paliekame jį narve (ten telpa jo kaldrytė, maistelis, žaislai ir dar lieka šiek tiek vietos, jei neklystu narvo ilgis apie metrą).. Tik va širdį baisiai man skauda jį ten palikinėt išeinant cray.gif kaip jūs tvarkotės su "namų griovimu" kol jūsų nėra?  ax.gif

QUOTE(denciuke @ 2012 05 30, 20:54)
as tik uz thumbup.gif mums tai buvo vienintele iseitis,nes palikus ji viena nors ir 10 minuciu rasdavau balu ir kruvuke viena kita,o narve buna silkinis,taip priprato kad neisivaizduoju kaip mes be jo galejom thumbup.gif

Labas vakaras, prisijungiu prie raseliukų šeimininkų- mūsų kalytei beveik 2,5 metukų 4u.gif štai ir guli šalia savo guolyje. Tiesą pasakius pries įsigyjant abejojau, ar noriu suns, nes vaikystėje šuo man buvo tik šuo prie būdos kaime, tuo tarpu vyras vaikystė praleido su škotų terjeru...tad abejojau, bet....dabar nė iž ką neatiduočiau mūsų mergytės 4u.gif taip prie jos pripratau, kaip prie trečio vaiko...ji ir yra mūsų trečias vaikas biggrin.gif ale topkia zbitkininkė doh.gif
su namų griovimu pradėjom tvarkytis tada kai sugraužė mano akinius su brangiom dioptrijom verysad.gif nuostolis virš 1500 doh.gif blogiausia tik, kad ant švenčių pasitaikė, tad ilgai buvau be akjnių, tai tikrai buvau supykusi doh.gif doh.gif bet ką čia pyksi, atsileidau, kol nuo stalo nusitempė naują, tik vakar pirktą telefoną doh.gif taigi išeinant iš namų pririšam prie pavadėlio prie stalo kojos...iržinokit pas mus tai veikia pamokančiai- nebelieka jokių išdaigų...ir net pati kažkaip sąmoningai reaguoja, pamato pavadį, iškart blinkt į guolį ir miega.....kartais leidžiu miegoti savo lovoj, nerišu, tai dažniausiai randu namie prikrautas krūveles doh.gif tad vis dėl to suvokiu, kad parodyti, kas yra kas reikia...

bet vistiek- džekiukė nuostabi thumbup.gif esu už šiuos šuniukus wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti