Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai III

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 08, 21:25)
Filmas pagal knyga statytas, kuri jei neklystu, parasyta remiantis tikrais faktais. Mano vyras tai netiki, kad galima isvis toki zmogu tokiu dalyku ismokyti:hm as kazkaip tikiu, kad buna stebuklu ax.gif

Siandien mano planuose sis filmas yra... Dar jaunystej maciau filma pie viena jav rasytoja (dabar jau ji mirusi), paskui ta filma rode snobo kinas, tiesa tas filmas senas labai. Tai ji irgi buvo akla (ar labai prastai mate tik seselius nepamenu) ir kurcia ir dar kazkoki sutrikima turejo, zidziu buvo ji is turtingos seimos, bet visiska laukine, apie higiena kalbos nebuvo, nesiprausdavo, nesisukuodavo, kad drabuzius pervilkt ja ten tarnai gaudydavo ir jega viska darydavo. Valgydindavo irgi prirista prie kedes, baisu buvo. Neapsikentusi seima pasamde jai mokytoja, kuri irgi beveik akla buvo. Tai jos ten atskirai gyveno, mokytoja bande ja su garsais supazindint, per grindis su puodeliu dauze ir pan.kad mergaite pajustu virpesius matyt... Zodziu filmas tikrai geras. Jei bus idomu galesiu linka imest...

O vakar paziurejau Eylul filma. Ir kaip ir Raimiux pabaigoje isliejau asaru. Tik pradzia mane erzino, bet paskui nieko, viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 08 09, 06:56)
Zodziu filmas tikrai geras. Jei bus idomu galesiu linka imest...



Jei nesunku imesk, labai noreciau paziuret. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 09, 08:03)
Jei nesunku imesk, labai noreciau paziuret. Aciu 4u.gif


Va Stebukladare abi aktores po oskara laimejo uz savo vaidmenis

http://rutracker.org...ic.php?t=863146
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simbulis: 09 rugpjūčio 2014 - 07:38
oj zinau apie ka kalbat. filmo neziurejau, bet jaunystej skaiciau ta knyga. tia yra tikrai istorija apie realia moteri. veliau ji tapo kazkokio fondo ikureja ir vadove, daug prisidejo prie brailio kalbos platinimo ir leidybos
Atsakyti
Paziurejau ta filma su Beren, tai galiu pasakyti kad cia yra turkiska versija to amerikietisko kur buvau nuoroda ikelus, siaip filmas tikrai geras ir Beren kaip aktore tikrai nuostabi. Sunkus tokiu zminiu gyvenimas, dabar gal kiek lengviau, bet abksciau tokie vaikai praktiskai seimose neaugdavo, juos mazus issiusdavo i specialias mokyklas ar internatus, kitu is vis tevai atsisakydavo...
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 08, 16:08)
?
Ask ve ceza, taigi" Meile ir bausme"?jei taip tai jame Beren nevaidina.  g.gif ar kita seriala turejot omeny?

Nelabai zinau kaip verciasi i lietuviu, bet tikriausiai sitas.
Zinau, kad Beren nevaidina. Norejau biski nuo jos pailseti, bet sito filmo su Beren traileris sudomino.

O as kas nors ziuri ''Karadayi'', ar bent yra su rusisku vertimu.
Mano vyras ziuri turkiskai, sako labai idomus serialas, bet ten kaip ir Kuzeyuye daugiau kriminalo, negu meiles.
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2014 08 11, 14:34)


O as kas nors ziuri ''Karadayi'', ar bent yra su rusisku vertimu.
Mano vyras ziuri turkiskai, sako labai idomus serialas, bet ten kaip ir Kuzeyuye daugiau kriminalo, negu meiles.

As neziurejau,bet jis pas mane kadanors planuose yra :ax:siaip skaicius daug geru atsiliepimu apie ji, kad siuzetas toks nenuspejamas. Reitingai jo kiek zinau irgi geri buvo, nes treciam sezonui pratese. Jis dar neuzbaigtas. Manau turetu but vertimas, nes jeigu jau Tv1 ji lietuviskai rodo, tai rusai gal isverte, bent jau megejiskai.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 11, 13:39)
As neziurejau,bet jis pas mane kadanors planuose yra :ax:siaip skaicius daug geru atsiliepimu apie ji, kad siuzetas toks nenuspejamas. Reitingai jo kiek zinau irgi geri buvo, nes treciam sezonui pratese. Jis dar neuzbaigtas. Manau turetu but vertimas, nes jeigu jau Tv1 ji lietuviskai rodo, tai rusai gal isverte, bent jau megejiskai.

as irgi manau ziuresiu, palauksiu kol isbaigs seriala ir bus su normaliu vertimu, ne tiktrai. Taip pat galvoju apie Kara para ask, bet iki jo pabaigos toli. o sezonais nelabai norisi ziureti, norisi is karto visa.
Atsakyti
O manes Karadajus kazkaip nesudomino, paziurejau kelias serijas per tv1 ir kazkaip neuzkabino
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 08, 20:25)
del 3 asaru tai geras biggrin.gif gal jus skysciu mazai geriat? bigsmile.gif as Sreka ziuredama daugiau isleidau ju biggrin.gif


As isvis nesuprantu, kaip galima Sreka ziureti. Dar gerai sumoketi man turetu, kad paziureciau smile.gif Isvis negaliu pakesti jokiu animaciniu filmu.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 11, 19:34)
As isvis nesuprantu, kaip galima Sreka ziureti. Dar gerai sumoketi man turetu, kad paziureciau smile.gif Isvis negaliu pakesti jokiu animaciniu filmu.

Nu va, o as juos labai megstu biggrin.gif juose kartais zymiai daugiau gyvenimo tiesu galima pamatyt, nei paciam rimciausiam filme ax.gif bet juk zmones skrtingi ir aciu Dievui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 08 11, 12:34)
As isvis nesuprantu, kaip galima Sreka ziureti. Dar gerai sumoketi man turetu, kad paziureciau smile.gif Isvis negaliu pakesti jokiu animaciniu filmu.

Na va, ir še tau kad nori! Nejaugi ir Nu Palauk nematėt?
Tikrai kokie skirtingi žmonės!
O aš labai mėgstu! Ypač senuosius rusiškus ir žinoma disnėjus, pixel visi sie tai fantastiški! Aš juos žiūriu ir galvoju, kiek vis dėl to pas žmones yra fantazijos, ir kiek kūrybos įdėta juos kuriant. Na ir žinoma jausmų! Kartais tikrai, meninis filmas taip nejaudina kaip kad animacinis... Je tokie, na kaip čia pasakius - nekalti? Oi, ne dvi ašaros nuriedėjo žiūrint Liūtą Karalių, arba rusų Dvylika mėnesių, Tengenė( nežinau ar tikrai taip vadinas apie tą elniuką) o kiek prisijuokta! Priminėt, reikės išsitraukti Senosios animacijos diskus, vaikystę prisimint!

Atleiskit, ne į temą, bet norėjosi pasisakyt 4u.gif blush2.gif
Atsakyti