Įkraunama...
Įkraunama...

Nemylima (La Malquierda)

QUOTE(kristynka* @ 2014 11 27, 14:30)
Kodėl nėra tv3play naujų seriju ikeltu ? naujausia tik 60 g.gif

Gal dar ikels veliau, su anonsais irgi ilgai neikele, paskui ikele. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2014 11 27, 14:35)
Gal dar ikels veliau, su anonsais irgi ilgai neikele, paskui ikele.  biggrin.gif

bet tai sios savaites nera seriju sukeltu
Atsakyti
Na va siandienos serijoje Estebanas prisipazino, kad Alonsa nuzude, ir jo pakalikas Rubio tai zino. bigsmile.gif

O del seriju tv3play, tai manau, kad anksciau ar veliau ides. biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Paisbučiavo.... bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai iš tikro ūkvedys Rubijus patinka, nežinau kodėl. Vienur jis aršus, kitur nuoširdus, kitur toks teisingas. Smagus personažas;D
Atsakyti
QUOTE(ZefyriuX @ 2014 12 01, 21:41)
Man tai iš tikro ūkvedys Rubijus patinka, nežinau kodėl. Vienur jis aršus, kitur nuoširdus, kitur toks teisingas. Smagus personažas;D

man ir jis patinka.
Bet jis kazi dar nenores tapti rancos seimininku ? jis man toks viska i save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2014 12 02, 10:27)
man ir jis patinka.
Bet jis kazi dar nenores tapti rancos seimininku ? jis man toks viska i save biggrin.gif


Tai norėt nedraudžiama, juk visi turim svajonių lotuliukas.gif
Atsakyti
Hm, grįžo Ulisas, prasidės dabar abejonės, smerkimai, įrodinėjimai. Gaila man jo ax.gif
Atsakyti
Žiūrėdama dar kitus serialus, kur vaidino Arturo Peniche (Hector) ir Brandon Peniche (Manolo), maniau, kad jie tėvas ir sūnus, vakar nepatingėjau paieškot info ir tikrai biggrin.gif Galėjo režisieriai ir čia juos taip palikt, tik kad Arturo per švelnus Norberto vaidmeniui būtų buvęs biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkysa @ 2014 12 04, 15:51)
Žiūrėdama dar kitus serialus, kur vaidino Arturo Peniche (Hector) ir Brandon Peniche (Manolo), maniau, kad jie tėvas ir sūnus, vakar nepatingėjau paieškot info ir tikrai  biggrin.gif  Galėjo režisieriai ir čia juos taip palikt, tik kad Arturo per švelnus Norberto vaidmeniui būtų buvęs  biggrin.gif  biggrin.gif

Įdomi naujiena drinks_cheers.gif

Gal žinot kas per aktorius kuris atlieka Norberto vaidmenį?
Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2014 12 05, 01:39)
Įdomi naujiena drinks_cheers.gif

Gal žinot kas per aktorius kuris atlieka Norberto vaidmenį?

Norberto yra Guillermo García Cantú, labai daug kur vaidinęs aktorius, ir visuose filmuose, bent kiek mačiau, suktą niekšelį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murkysa: 05 gruodžio 2014 - 07:43
Man tai ne naujiena kad Arturo Peniche ir Brandon Peniche, tevas ir sunus realiame gyvenime, jau iki sios telenoveles tai zinojau.
Beje, tv3play pagaliau serijas sukele biggrin.gif
Atsakyti