Įkraunama...
Įkraunama...

Aistros spalvos (El Color de la Pasión)

neįsivaizduoju, kaip Rebekai pirmadienį reiks išsisukti ir koks Alonsas avelė, kad patikės, nes juk išsisuks, dar nepabaiga biggrin.gif
Atsakyti
As dar siandienos serijos nemaciau, ziuresiu vakare:) bet vakar serija pasibaige tai super intriguojanciai!! Labai nepatiko, kad Rebeka uzbego Marselui uz akiu ir pirma savo versija Liusijai pasake, kad ta moteris ji, o Marselas Liusija suviliojo del kersto... Jau bus kvailai jei Liusija patikes, nes jau turetu zinot, kad Rebeka pastoviai intrigas rezga, o Marselas per pietus dali tiesos jai pasake...Ir beto logiskiau butu jei Marselas kersytu Rebekai, tai viliotu Nora, o ne Liusiuja, nes visi zino, kad Rebekai Liusija nepatinka...smile.gif Bet aisku Liusija to nesumastys...

O del Alonso tai man rodos prikalbes kazko, kad jo sveikata prasta ir jis negali to suzinoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolyteaaaaa88: 21 lapkričio 2014 - 16:03
QUOTE(muminukas @ 2014 11 19, 17:13)
O Marselo tėvas nebus ir Leticijos tėvas?

Kodėl taip pagalvojai smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Climent @ 2014 11 21, 18:09)
Kodėl taip pagalvojai smile.gif ?


kad kažkokia jau paslaptinga to Marselo tėvo istorija. dar man patiko, kad vienu metu sakė, kad Marselas vyresnis, o paskui - kad jaunesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 11 21, 21:03)
kad kažkokia jau paslaptinga to Marselo tėvo istorija. dar man patiko, kad vienu metu sakė, kad Marselas vyresnis, o paskui - kad jaunesnis biggrin.gif

Įgarsintojai ne taip pasakė biggrin.gif
Atsakyti
gal jau į pabaigą serialas? tamposi lygioj vietoj smile.gif
Atsakyti
Aš tai manau, kad dar tikrai ne į pabaigą ax.gif man atrodo kad čia dar daaug visko nutikti turi kažkodėl rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Serialas dar tik įpusėja, 120 serijų iš viso, o vakar buvo tik 57 mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai jau ištemptas, per tiek serijų nieko neparodo ir jau šią savaite turbūt nieko neparodys. biggrin.gif
Atsakyti
O man kaip tik jis toks pilnas veiksmo, ne tai kaip kituose 10 serijų verkia ir tolko 0 biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man ir atrodo, kad jame tikrai daugiau veiksmo palyginus su kitais serialais smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
As pritariu, kad sitame seriale ziauriai daug veiksmo, kiekviena serija intriguojanciai pasibaigia, prie vieno ivykio veiksmas niekad nestovi vietoj...smile.gif Dar tik puse serialo, o jau didele dalis tiesos apie rebeka isaiskejo... O dar laukia nemazai stebinanciu ivykiu:)

Man zymiai labiau patinka nei tas kuri rodo diena, nemylima, ten mintis lyg ir buvo gera, bet tas pats per ta pati, o tiesa tik paskutinej serijoj isaiskes...
Atsakyti