Įkraunama...
Įkraunama...

20 minučių

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 19, 22:18)
Taigi cia taip ir padaryta, kad nebutu aisku kas, kodel ir kaip. Kiek zinau jo esme islikus tokia pat kaip filmo, pagal kuri statytas serialas. Filme tai iki galo nepasako kas zudikas, bet ziurovas supranta kas tai padare. Tad cia iki galo turetu irgi intriga islaikyti mirksiukas.gif

Bet jis jau siek tiek krypsta nuo filmo, ideja ta pati, bet igyvendinimas kitoks.Filme as kiek pamenu zudiko asmenybe liko neatskleista, tik prasilenkdami su ta moterim jie susidure ar ne? ir auka buvo neaiski.
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 09 19, 20:30)
Bet jis jau siek tiek krypsta nuo filmo, ideja ta pati, bet igyvendinimas kitoks.Filme as kiek pamenu zudiko asmenybe liko neatskleista, tik prasilenkdami su ta moterim jie susidure ar ne? ir auka buvo neaiski.

As senokai ta filma ziurejau. Tiksliai nebepamenu. Tai cia gal kazkiek keisis visas siuzetas. As tik kelias serijas maciau ir biskeli pas ruses pasiskaitinejau. Cia tos kas mate visa seriala, gali pasakyt ar daug skiriasi nuo to filmo.
Atsakyti
QUOTE(grazi222 @ 2014 09 19, 16:50)
sveiki gal galit nuoroda imesti aciu 4u.gif


http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
As ziurejau sicia mirksiukas.gif

kas nenori zinot i prieki - neskaitykit uzgeltonintai 4u.gif

Nezinau ar serialas skiriasi nuo filmo, nes filmo nesu macius. Bet ta vyra is tiesu subade Melek
Atsakyti
QUOTE(Natenka @ 2014 09 19, 21:35)
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
As ziurejau sicia  mirksiukas.gif

kas nenori zinot i prieki - neskaitykit uzgeltonintai  4u.gif

Nezinau ar serialas skiriasi nuo filmo, nes filmo nesu macius. Bet ta vyra is tiesu subade Melek

Tai va as serialo pabaiga zinojau. Tik originaliam filme man atrodo neparodo kas zudikas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 09 19, 22:49)
Tik originaliam filme man atrodo neparodo kas zudikas g.gif

Parodo, jei gerai prisimenu, benamis, apiplėšt norėjo.
Man tai neįdomus serialas, labai ištemptas, nepatinka tas verkšlenimas.
Atsakyti
Gal prisimenat koks pavadinimas to filmo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natenka @ 2014 09 20, 14:07)
Gal prisimenat koks pavadinimas to filmo? g.gif


"Trys įtemptos dienos" (The Next Three Days)
Atsakyti
QUOTE(Natenka @ 2014 09 19, 22:35)
http://1plus1tv.ru/s...kom-yazyke.html
As ziurejau sicia  mirksiukas.gif

kas nenori zinot i prieki - neskaitykit uzgeltonintai  4u.gif

Nezinau ar serialas skiriasi nuo filmo, nes filmo nesu macius. Bet ta vyra is tiesu subade Melek

ogo sad.gif netikejau
Atsakyti
Pasiskaičiusi buvau Wikipedijoje, kad bus 25 serijos tik šio serialo biggrin.gif Tai maniau, kad jau baigsis šį šeštadienį, bet paskui kitur pažiūrėjau, kad bus 60 smile.gif Įdomu ką ten dar tiek rodys?
Atsakyti
Gaila, kad ji rodo tik karta per savaite (bet is kitos puses, tai jei rodytu daugiau, nebespeciau visko ziureti smile.gif), tai per savaite pasimirsta ivykiai, ypac tie visi nesvarus, kas ten uz ka ir pan. Nemaciau dabar 3 savaites, tai is karto paziurejau 6 serijas, tai vel taip isijauciau, kad jau laukiu nesulaukiu kitos serijos.

Nervina tik igarsinimas filmo, jau tokie tie balsai, ALI kaip didziausio flegmos balsas, bet kai gerai isijauti, tai girdi tik originala, lietuviskas balsas tik zodzius isvercia smile.gif
Atsakyti
O tai kur dingo šis serialas iš LNK??? kažkokias nesamones rodo... g.gif
Atsakyti
Tikriausiai nutraukė dėl mažo žiūrimumo smile.gif Aš ir bandžiau žiūrèti, bet neužkabino kažkaip.
Atsakyti