Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingasis amžius (Muhteşem Yüzyıl)

QUOTE(Džinė @ 2014 11 27, 14:27)
taip, pas juos vieluoja. Va, rašo. Вышла серия 139


Vėluoja su gražiu daugiabalsiu įgarsinimu??? Tai gali būti. drinks_cheers.gif

Nes prasto įgarsinimo tikrai yra įkeltos visos serijos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 11 27, 13:29)
Vėluoja su gražiu daugiabalsiu įgarsinimu??? Tai gali būti.  drinks_cheers.gif

Nes prasto įgarsinimo  tikrai yra įkeltos visos serijos.  4u.gif

tai gal padėtum man surast? blush2.gif
Atsakyti
Tipo pagal istorinius faktus iš vaikų neliko nė vieno gyvo, šalį valdė anūkai, aš bent taip girdėjau.
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2014 11 27, 14:55)
Tipo pagal istorinius faktus iš vaikų neliko nė vieno gyvo, šalį valdė anūkai, aš bent taip girdėjau.

Taigi Selimas vadovavo po Suleimano, kokie dar anūkai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2014 11 27, 14:32)
tai gal padėtum man surast? blush2.gif


Bandau, tikiuosi pavyks, nes ten labai privelta:

http://bigcinema.tv/...esem-yzyil.html
čia yra pagal sezonus.

Pasirinkus pvz 4 sezono 139 seriją ir matysit paskutinę seriją.

http://bigcinema.tv/...esem-yzyil.html nukopinau 139 serijos nuorodą.

Jei pavyks ją atsidaryti- tuomet einant atgal galima rasti ir ankstesnes.

Pvz. šito vienbalsio įgarsinimo 123 serijos pabaigoje matau , tuos epizodus (Mustafa nužudymas), o daugiabalsio įgarsinimo serijose Mustafa žūna 135 serijoje.
Va tas suvėlimas mums čia ir visoms trukdo sekti įvykius sistemingai...

Darau prielaidą, kad per LNK rodo kažkur dar tik apie 118 seriją. Tai dar per LNK kažkur apie 21 seriją liko. Žodžiu- iki pavasario... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 27 lapkričio 2014 - 15:46
QUOTE(prekestolen @ 2014 11 27, 15:45)

Pvz. šito vienbalsio įgarsinimo 123 serijos pabaigoje  matau , tuos epizodus (Mustafa nužudymas), o daugiabalsio įgarsinimo serijose Mustafa žūna 135 serijoje.
Va tas suvėlimas  mums čia ir visoms trukdo sekti įvykius sistemingai...

Darau prielaidą, kad per LNK rodo kažkur dar tik apie 118 seriją.  Tai dar per LNK kažkur apie 21 seriją liko.  Žodžiu- iki pavasario... lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif dar pavasri ziuredama DA per Bigcinema pastebejau, kad neatitinka serijos, bet kazkaip susiradau kas man tinka ir pirmyn visas 139 damusiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 11 27, 16:26)
thumbup.gif  thumbup.gif  dar pavasri ziuredama DA per Bigcinema pastebejau, kad neatitinka serijos, bet kazkaip susiradau kas man tinka  ir pirmyn visas 139 damusiau  tongue.gif

aš irgi pagaliau atradau karsta.gif pasirodo, aš žiūriu 127 seriją doh.gif jie taip supainioję viską, kad wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 29 lapkričio 2014 - 13:24
Man patiko, kad į seriją įpynė ir istorinių niuansų, artimų Lietuvai, kaip pvz šiandien šnekėjo, jog Hiurem ruošiasi susitikti su Žygimanto Augusto seserimi Ona Jogailaite smile.gif
Atsakyti
o manes jau cia niekas nedziugina. Nuobodu, niekas nevyksta, Hiurem sukneles negrazios (galima pagalvot, kad svarbiausias akcentas seriale biggrin.gif Z).
Na, tik smagu buvo, kaip Simbiulis megino priverst 2 pirklius kava gert ir kaip jie "spardesi" lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu sukneles ir mane jau nervuoja biggrin.gif atsimenu kai hiurem, hatidze jaunos buvo, tai ir sukneles tokios grazios budavo, sviesios, baltos, auksines, ryskiai raudonos, o dabar Michrimah pavyzdziui irgi dar jauna , bet visa laika su juodom, tamsiom suknnem tik, kaip nasle kokia, gal tik Fathma vienintele dar kartais graziai aprengia..apie Hiurem dabartines sukneles tai tyliu.
Atsakyti
O kas tas vaikas? Kazka praleidau.
Atsakyti
koks vaikas?
Atsakyti