Įkraunama...
Įkraunama...

"Noriu pas Meladze" per HTB

Bet tai koks tas Artiomas gražutis. Tikra panelytė bigsmile.gif Dar panelės tokio grožio gerai reikėtų paieškoti smile.gif
Atsakyti
Aha drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikiuosi, Jolleee nesupyks, kad įmetu naują laidą smile.gif

https://www.youtube....h?v=t1JiW2BAHu4

Viskas, turiu savo favoritus - Sedakovos komanda su Markusu Riva (koks jis man išlaikytas, paprastas simpatulka) smile.gif Stipri komanda, Cojaus jau vien koks balsas... thumbup.gif
Atsakyti
Nėr ko pykt. Tik džiaugiuosi tuo. thumbup.gif
Šį kart per TV žiūrėjau, tai visai pamiršau čia ateit dėl youtubės nuorodos ax.gif
Sedakovos bernai ir man patinka biggrin.gif
ir dar "našlaičius" Džokerius palaikau smile.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 11 lapkričio 2014 - 22:31
Labas smile.gif Na ką, visai į pabaigą projektas eina. Ar tik ne priešpaskutinė laida šiandien buvo?
Visai nepatiko, kad taip stipriai permaišė grupių narius schmoll.gif

Šiandieninė serija:
11 Noriu pas Meladze - 2014.11.15

Man kažko neatidaro 10-tos serijos nuorodos. Tai ir 10tąją įdedu
10 Noriu pas Meladze - 2014.11.08
Atsakyti
Meladzė padarė, kad nebūtų balsuojama už Sedakovos komandą. Tikrai sudirbo, perkraustęs Cojų pas Lazarevą. Įtariu, kad vien dėl Cojaus dabar daug kas balsuos už Lazarevo komandą. Gaila, nes Anatolijus, Griša ir Markusas buvo gerai susidainavę ir gražiai atrodė kartu kaip grupė. Net komentaruose daug išsireiškimų, kad balsuos už Cojų, nesvarbu kokioje komandoje jis būtų. Kažkodėl rusai nenori Rivos. Manrods vien dėl to ,kad jis-latvis smile.gif Ir, mano nuomone, džokeriukai buvo labai nepelnytai išmesti. Stiprus buvo jų pasirodymas, bet... turbūt Meladziui per jauni jie..., tai todėl.... Gaila.
Papildyta:
Va, radau : АААААА Зачеммммммммммм у Анны забрали Анатолия.НННННННННННееееееееееееееееееетттттттттттттт.Он же суперрррррррррррррр Маркусом и Гришей

не понимаю какое голосование, если уже финал отснят?? Лазарева команда уже точно победители, Там Цой, все понятно!! но я рада за него! молодцы! Басюла и Гришу жалко(((
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 16 lapkričio 2014 - 11:43
Na žiūrėsim ką jie ten pačiame gale suklijuos, gal dar kokių netikėtumų primąstys...
Nes tikrai jaučiu daugelio žiūrovų netenkina toks maišymas.
Kam Meladzei griaut labai stiprią grupę , padaryt dvi vidutiniškai stiprias... Tarkim dėl laidos šou, dėl daugiau kalbų ir diskusijų. Dėl to kad balsavimas nebūtų "į vienus vartus"..
Bet tai vėliau laimėtojai nedings. Jie jau dirbs su prodiuseriu Meladze ir ne tik sau , bet ir jam $ kals. Tai kaip ir nelogiška būtų, vien dėl šio neilgo šou, visai ateičiai suformuot ne 'labai stiprią', o tą 'vidutiniškai stiprią' grupę.
Nors... gal prodiuseris ką nors giliau įžvelgia tokiame paskirstyme... Kaip sakoma "жираф большой ему видней"

O va dėl to balsavimo , kur sako, kad jau viskas nufilmuota, irgi keistas dalykas...
Atsakyti
Pergalę lėmė tai, kurioje komandoje buvo Cojus. Gaila Markuso ir Grišos sad.gif
Atsakyti
Gaila sad.gif
Aš tai nemačiau dar laidos. Jaučiu rytoj per Tv pažiūrėsiu
Atsakyti
Net dainą (mano požiūriu) Sedakovos komandai Meladzė silpnesnę žymiai parinko
Atsakyti
viskas taip ir klostėsi, kad Lazarevo komanda laimėtu,
bet Sedakovos suknia (jei taip galima pavadinti tas skiauteles) bigsmile.gif
tik stovėjimui skirta, nes atsisėsti nelabai pavyktu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2014 11 22, 23:29)
Net dainą (mano požiūriu) Sedakovos komandai Meladzė silpnesnę žymiai parinko

drinks_cheers.gif
Bet siaip tai Lazarevo komanda daug daugiau tinkanti vaikinu grupei.Fainesni vaikinai biggrin.gif Ypac tinkantys vaikinu grupei Ramm'as ir Kiose. Berniukai-saldainiukai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egesichora @ 2014 11 22, 19:24)
Pergalę lėmė tai, kurioje komandoje buvo Cojus. Gaila Markuso ir Grišos sad.gif

nesuprantu kuom tas Markusas ypatingas g.gif nei balsas ypatingas, nei kazkokios charizmos, nu gal isvaizdus, bet vien to neuztenka vaikinu grupei rolleyes.gif
Atsakyti