Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVIII Tema)

''Хроники ломбарда'' /2014/
http://kinozal.tv/de....php?id=1277569

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 11 24, 18:50)
''Хроники ломбарда'' /2014/

4u.gif

beje, šiandien, 21.00 val. per RTR Planeta pradės rodyt JEKATERINĄ cool.gif
-----
bandžiau žiūrėt _Сын за отца (1-24 серии из 24), / [2014, драма, криминал], bet vos 4 serijas ištempiau blink.gif doh.gif blush2.gif
(filmas gal ir geras, bet tie _praeities ir dabarties siužetai - ne man ax.gif )
Atsakyti
Полоса отчуждения
Mano akiai labai nevykusiai aktoriai parinkti. žiūriu, ir jie jokių man emocijų nekelia. Ar taip gali būti? doh.gif Kazkokia nevykusi repeticija schmoll.gif Nors siužetas visai neblogas
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2014 11 24, 23:42)
Полоса отчуждения
Mano akiai labai nevykusiai aktoriai parinkti. žiūriu, ir jie jokių man emocijų nekelia. Ar taip gali būti? doh.gif Kazkokia nevykusi repeticija  schmoll.gif Nors siužetas visai neblogas

sutinku dėl aktorių,
finalas nelabai patiko
Atsakyti
QUOTE(vaya @ 2014 11 25, 00:42)
Полоса отчуждения

4u.gif

laba ryta, prasivaliau vakar savo filmų "sandėliuką" ir bus kaip tik ką žiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 11 24, 14:46)

Pradejau vakar ziureti, tris serijas pervariau, nes man istoriniai patinka.
Tai toks so so g.gif Kas nepatiko:
1. samokslo teorijos labai atmestinai padarytos, nu jau taip vaikiskai... doh.gif Jei ju nebuvo-kam tada bandyti klastoti istorija? O jei buvo-reikejo daugiau ugnies, emociju i tai ideti drinks_cheers.gif
2. Visas veiksmas vyksta patalpose, pritruko gamtos man blush2.gif Jei parodo gamtos gabaliuka, tai jis kompiuterinis, netikras.
3. Skysta masuote: tiek baudziauninkai, tiek rumuose dvariskiai. Toks ispudis, kad turi 20 zmoniu ir tuos pacius varineja doh.gif
4. Uzsceninis pasakotojo balsas per mazai suteikia informacijos. Kas tas ikalintas berniukas? doh.gif Kas tas vokietis, kuri laiko tremtyje, ir mirusi kazkokia Ana? g.gif Tik is Vikipedijos pati suzinojau, kad Jelizaveta-tai nesantuokine Petro I dukte, kuri per perversma ikalino savo tikra seseri Ana su seima ir ta berniuka kalejime-tikraji paveldetoja Jona(Ivana). Tai negi negalejo pasakotojas ir isdestyti visos esmes iskart? Kad buvo perversmas, kad sosta uzeme nesantuokine dukte, kad tikri paveldetojai buvo vieni nuzudyti, kiti ikalinti iki gyvos galvos, tai ne, teko paciai studijuoti, o tris serijas spelioti, kas tas berniukas, kas ta Ana, kodel uzdaryti jie. biggrin.gif
Atsakyti
Солнечный удар / [2014, драма] - NIEKO TOKS 4u.gif
Atsakyti
pažiūrėjau _Полоса отчуждения / [2014, мелодрама] - lengvas, tik gal kiek ištemptas, patiko 4u.gif
---
Две легенды / [2014, боевик] - pradėjau žiūrėt, bet kažkoks nei šioks, nei toks. Kaip bojevikas, tai nieko įdomaus. Bent jau man ax.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
pradėjau žiūrėt Visgi rekomenduotą - Дворняжка Ляля. Часть 1 (1-30 серии из 30) (Дмитрий Гольдман) / [2014, мелодрама] - ir užkabino nuo pat pirmos serijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 11 25, 17:13)
Две легенды / [2014, боевик] - pradėjau žiūrėt, bet kažkoks nei šioks, nei toks. Kaip bojevikas, tai nieko įdomaus. Bent jau man ax.gif  ax.gif  blush2.gif

finalinis tango banaliai atrodė
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Tai ką, gruodis jau į nugarą alsuoja ir šalčiu-pūgomis gąsdina,
o sostinė tyliai savaitgaliui ruošiasi, eglių įžiebimui...
Brr kaip žvarbu šiandien, o ir plikledis koks šįryt buvo, ohoho...

Buvau pradėjusi žiūrėti Kuchnia nematytus sezonus, bet pažiūrėjau porą serijų ir stop, padėjau į šalį. Dingo noras ir tiek.
Dabar nieką nežiūriu, neturiu noro, apart Magikjano šeimyną.

Buvau užsimanius kažką tokio в стиле жанре отдыхающего для души и ума.
Ir radau tokį. Na jau koks Krymas (Jalta) gražuuus, jetau jetau wub.gif

''Пончик Люся'' /2011/
''Пончик Люся'' /2011/ (вырезки из сериала- 2)
''Пончик Люся'' /2011/ (вырезки из сериала- 1)
http://kinozal.tv/de...s.php?id=911163
Kas patiko-nepatiko, palikau komentarą Kinozale.

Vaidina ne tik kad aktoriai žinomi, bet ir puikus aktorių duetas (dvi poros) Александр Константинов (Дмитрий Власов – самый завидный жених Крыма, известный автогонщик, любимец и гордость семьи/династии Власовых) ir Алексей Зубков (Владимир Ермолов- капитан милиции), o jo mama ta iš Svotų Татьяна Кравченко.

Ko čia tik nėra- ir lengvo humoro, ir aikštingų, kaprizingų panelių, ir damų su užmančiom nunuodyti, ta va aktorė iš Svotų tai savam repertuare- su savo stiliaus humoru, ir dar tokia megėja vis ką nors pridėt, dadėt, na tokia biški pletkininkė. Ir kriminalo yra ir galvą pasukt paspėliojant reikia, ir yra šiek tiek ir iš pasakos elementų- turiu omeny naivus vietomis. Na bet čia netrukdis lengvam žiūrėjimui kai to norisi. Ir tas peizažas, vizualinis pateikimas- na labai gražus, be žodžių.

Labai patiko Алексей Зубков personažo peripetijos. Jis toks atsakingas, griežtas milicijos kapitonas, ir vis ten jam pasitaiko nubausti tą pačią merginą (modelį), o ji yra tos įtakingos šeimos, Vlasovų dinastijos sūnaus Dmitrijaus būsima žmona. Daug ten Zubkovas su ja vargo turėjo ir nervų jam kainavo. Vienas kito pakęst negali.

Ai, ir apskritai- visi aktoriai man fainai suvaidino, visų personažai man įdomūs...
Serialas visoks, visko jame yra, v.ž. geras mixas. Labai džiaugiuosi, kad pažiūrėjau.

user posted image

Gero vakaro smile.gif
Labai gražus klipas ir daina, apimantis visą gyvenimą, jo visas žmogaus išgyventas akimrkas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 26 lapkričio 2014 - 18:58
QUOTE(Visgi @ 2014 11 26, 19:57)
''Пончик Люся'' /2011/

4u.gif
Atsakyti