Įkraunama...
Įkraunama...

Ugnis ir ledas

QUOTE(širlė @ 2014 10 31, 15:53)
Jei buciau galejus, buciau siandien kuzeju pagrobus, kad tik nevestu tos barakudos mad.gif nu ot minkstakiausis, negaliu doh.gif

Tai kad kaip tik kietakiaušis biggrin.gif Jis gi mat pažadą davė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Erijana @ 2014 10 31, 18:14)
Jau laukiu nebesulaukiu antradienio serijos, nes ir pirmadienine esu maciusi jau, daugiau tikrai nebeziuresiu i prieki  smile.gif Nes isties patinka palaikyti ta intrigai, beto ir rusu kalbos nelabai suprantu, tai geriau jau lietuviskai aisku. Tikiuosi greit baigsis Simai sou!


as irgi su rusu nedraugauju, bet kai pradejau ziuret, tai ziuriu, kad kaika suprantu biggrin.gif gal kai visa filma perziuresiu, gal jau ir ismoksiu rusiskai gerai biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Milagra @ 2014 10 31, 18:19)
Tai kad kaip tik kietakiaušis biggrin.gif Jis gi mat pažadą davė  cool.gif


jau jis ta pazada istesejo - vede, priglaude pas save, kam cia cirka dar sita reikejo daryt..
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 10 31, 09:53)
mad.gif nu ot minkstakiausis, negaliu doh.gif

Nesutinku! schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(širlė @ 2014 10 31, 10:44)

jau jis ta pazada istesejo - vede, priglaude pas save, kam cia cirka dar sita reikejo daryt..

Jo pažadas nebuvo vesti, pažadas buvo ja rūpintis ir apginti nuo šeimos.... Taigi vedybos dar vienas bandymas ją sutaikyti su šeima..
Atsakyti
QUOTE(Erijana @ 2014 10 31, 18:14)
Jau laukiu nebesulaukiu antradienio serijos, nes ir pirmadienine esu maciusi jau, daugiau tikrai nebeziuresiu i prieki  smile.gif Nes isties patinka palaikyti ta intrigai, beto ir rusu kalbos nelabai suprantu, tai geriau jau lietuviskai aisku. Tikiuosi greit baigsis Simai sou!


Ir as tiek pat maciau, kiek jus. Manau Simai aplink save per daug priesu isisgijo, per daug isidrasino. Nesuprantu is kur tiek drasos turi visus kandziot, negi tiek kvailumo galvoj? Siuo metu vienintelis jos globejas uosvis Samis, bet is to kaip akcentavo serijose jo zvilgsnius, Samis jau stebi marcia, renka informacija, todel manau kad per kita savaite turetu pajudeti sitas reikalas.
Kitaip nei jus, as ketinu paziureti dar i prieki, o jei ko nesuprasiu, sulauksiu lietuviskai smile.gif)

Beja, kaip jums patiko Dzemres elgesys viesbuti su Giunejum? Nu man tai thumbup.gif , pagalvojau pagaliau ji pastate i vieta. Nes istiesu, jei Dzemre butu leidusi pabuciuoti save, tai reikstu kad ji pasidave, o Giunejus laimejo. Tai butu jos savigarbos praradimas.
Ta pati pamaniau, kai Simai apsimete kad miega, pries tai atsiklojus koja ir atitraukus antklode nuo krutines. Jei Kuzejus butu susigundes, jo principai butu beverciai. Bet susilaike, jis gerai pasake, kad su juo taip nebuvo pasielges net ferhadas, kaip ji padare.

Papildyta:
QUOTE(širlė @ 2014 10 31, 18:44)
as irgi su rusu nedraugauju, bet kai pradejau ziuret, tai ziuriu, kad kaika suprantu biggrin.gif gal kai visa filma perziuresiu, gal jau ir ismoksiu rusiskai gerai biggrin.gif  biggrin.gif


Zinokit as visai be keliu fraziu nesupratau rusiskai, (Rusu turistine lotuliukas.gif, kaip Ali anglu k. ), ir taip ziurejau didingaji amziu rusu k., tai tikrai padejo pramokti. Pastebesit ir jus progresa, ypac jei kasdienybeje susiduriat su rusakalbiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Ale, kad tėvai atleistų, kad jiems gėda nebūtų.. bet nu atsiprašau vestuvės lyg laidotuvės, visi juodai apsirengę lotuliukas.gif jaunikį prie jaunosios stumti reikia, jaunosios tėvas persikreipęs, anytai betrūko juodos gipiūrinės skarelės ant veido ir tipo niekas nieko nemato?? kaimynai kvailių šaika?? blink.gif lotuliukas.gif


Giulten, tai fantastiška moteris, kaip Zaineb aiškino, kad čia tik cirkas, kad nu išties laisvas tas Kuzėjus thumbup.gif

Pirmadieni smagi serija laukia!!! Taip gražiai baigėsi Džemrei tik žiopčiojant, o norėjo gi. atsiskleistii! biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Ievoole, labai grazi tema wub.gif O ir nuotrauka kokia wub.gif

Mane tai labiausiai nervina, kad truksta Dzemrei drasos doh.gif Padovanojo dovana Kuzejui ir nesako, kad pati pirko, jau laukiu kada prades kalbeti apie jausmus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneškė: 31 spalio 2014 - 19:42
Atnešu dar vieną nuostabią dainą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2014 10 31, 19:23)

Pirmadieni smagi serija laukia!!! Taip gražiai baigėsi Džemrei tik žiopčiojant, o norėjo gi. atsiskleistii!  biggrin.gif  wub.gif

man atrodo, kad tuoj susigundys Dzemre Kuzieju pabuciuot ax.gif tik nerasykit, as cia taip garsiai mastau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2014 10 31, 19:50)

Zinokit as visai be keliu fraziu nesupratau rusiskai, (Rusu turistine  lotuliukas.gif, kaip Ali anglu k.  ), ir taip ziurejau didingaji amziu rusu k., tai tikrai padejo pramokti. Pastebesit ir jus progresa, ypac jei kasdienybeje susiduriat su rusakalbiais  mirksiukas.gif


oj rusu tai man labai praverstu gerai moketi, vakar kadangi ziurejau ta asaru kupina 40 serija, ir viska ziurejau normaliai, neprasukinedama, tai ziuriu kad zodziu nemazai moku, supratau nemazai ka kalbejo, ir toliau reikes rusiskai ziuret, patinka man ju igarsinimas ir vertimas, visi ju keiksmazodziai rusiskai gerai skamba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 11 01, 12:16)
patinka man ju igarsinimas ir vertimas, visi ju keiksmazodziai rusiskai gerai skamba biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ypac merzavec ir paddonak biggrin.gif ai dar idiot... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2014 10 31, 19:50)
Ir as tiek pat maciau, kiek jus. Manau Simai aplink save per daug priesu isisgijo, per daug isidrasino. Nesuprantu is kur tiek drasos turi visus kandziot, negi tiek kvailumo galvoj? Siuo metu vienintelis jos globejas uosvis Samis, bet is to kaip akcentavo serijose jo zvilgsnius, Samis jau stebi marcia, renka informacija, todel manau kad per kita savaite turetu pajudeti sitas reikalas.
Kitaip nei jus, as ketinu paziureti dar i prieki, o jei ko nesuprasiu, sulauksiu lietuviskai smile.gif)

Beja, kaip jums patiko Dzemres elgesys viesbuti su Giunejum? Nu man tai  thumbup.gif  , pagalvojau pagaliau ji pastate i vieta. Nes istiesu, jei Dzemre butu leidusi pabuciuoti save, tai reikstu kad ji pasidave, o Giunejus laimejo. Tai butu jos savigarbos praradimas.
Ta pati pamaniau, kai Simai apsimete kad miega, pries tai atsiklojus koja ir atitraukus antklode nuo krutines. Jei Kuzejus butu susigundes, jo principai butu beverciai. Bet susilaike, jis gerai pasake, kad su juo taip nebuvo pasielges net ferhadas, kaip ji padare.

Papildyta:
Zinokit as visai be keliu fraziu nesupratau rusiskai, (Rusu turistine  lotuliukas.gif, kaip Ali anglu k.  ), ir taip ziurejau didingaji amziu rusu k., tai tikrai padejo pramokti. Pastebesit ir jus progresa, ypac jei kasdienybeje susiduriat su rusakalbiais  mirksiukas.gif


Tas tai jo, nesuprantu, kas per jos bukumas, kad net pries Banu drista vaidinti, ir mandravoti, atsirado mat karaliene, jau geriau jinai nebutu ant Banu uzsisokusi tongue.gif hihihi.gif nes dabar manau Banu daug prisides prie to, kad Kuzejus kuo daugiau laiko praleistu su Zeinep. Zodziu Simai pati sau duobe kasasi kvaile, nuo pat pradziu jinai man kvailoka pasirode tokia ir yra.
Atsakyti
Smagu, kad Simai pirmaja nakti gavo pagal nuopelnus biggrin.gif
Atsakyti