Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

Labukas! 4u.gif

Buvo tokia tema, bet gaila, kad jau ištrinta... unsure.gif
Atidarau naują.

Ruošuosi planinei operacijai. Pirmąkart ją darė suėjus 40 sav., o dabar dar neaišku, kada atliks... g.gif

O kada jums atliko planinę operaciją? Kelintą savaitę?
Atsakyti
Sveika, man kaip tik aktuali ši tema nestuke.gif ,
nes mane kaip tik laukia planinę cezario operaciją lygiai 39sav., atliks ja dėl to kad didelis leliukas ir atlikus pirmo pjūvio tirimą, rado , kad dvejose vietose, jis nelabai gerai sugijęs.......
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

man irgi bus planine operacija, pirmas leliukas irgi cezariukas pries beveik 3metus darytas, tai dabar irgi bus cezaris, gimdymo data gruodzio 6d., bet prasysiu, kad jeigu viskas gerai, kad operuotu lapkricio gale rolleyes.gif ax.gif kazkaip bijau del to randuko, nors jam viskas gerai, bent as taip manau, bet kartais man ji patempia doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi ruosiuosi planinei CPO verysad.gif Net neisivaizdavau, kad gimdysiu ne pati... Bet mano vaikelis nusprende savaip - sedi atsisedes pas mane pilvely... doh.gif
O operacija planuojama termino diena - t.y. 40 sav., jei aisku vaikelis nenuspres velgi kitaip mirksiukas.gif Gal ir butu svarstoma kokia kita data, bet man toji diena yra be kita ko labai svarbi, taip jau sutapo ax.gif
Atsakyti
Dėkui, kad atsakėte. Man dar įdomu, o jei netiksliai nustatyta gimdymo data, kaip tada? Paal echo sprendžia, kada daryti planinę operaciją?
Ar yra kam darę 38 sav.? O gal net 37 sav.? Ir kodėl anksčiau: tiesiog taip paskyrė, ar dėl rando būklės (pvz., išplonėjęs jau randas buvo), ar lelius pats sugalvojo anksčiau gimti?
Pas mane dabar trečias lelius, antrasis gimė CPO pagalba, nes buvo didelis ir
"sėdėjo". Dabar CPO indikacijos irgi panašios: lelius "sėdi", o be to, nedaig laiko po anos CPO praėjo...
Bet visiškai neaiški gimdymo data. Jau net 4 jos variantai yra. doh.gif (Mano liniuotėje data pagal mmm parašyta)

Ar kas nors susidūrėte ir su panašia problema, kaip planuoti CPO, kai gimdymo data nėra tiksliai žinoma, t.y. nebuvo tiksliai nustatyta? (Aišku, neįmanoma visiškai tiksliai to numatyti, bet vis tik kai pagal mmm ir pagal echo datos "mažai skiriasi" . Tiksliausią datą, be abejo, lelius pats pasirenka. biggrin.gif )
Atsakyti
Man nustatė 39sav., nes pagal visus požymius leliukas iki 40sav. tikrai neiškentės mano pilvelyje nestuke.gif ,taip pasakė gydytojas, sako gal.......bet labai mažai proc. nes jau 2/3cm. atverti takai, o gimdyti pačiai, gydytojas pasakė,
kad nemaža riziką dėl rando ir leliuko ax.gif
Sako būna atveju, kad prasideda sąremiai ankščiau nei nustatytą data, kaip ir man gali būti, bet tada jis sakė vistiek jai vaikutis nors trumpma užsispirs neeiti arba pan. iškart darys extrą cezarį... ax.gif
Vat tokia situacija, bet man dėl PCO tik 38sav, pranešė, o iki tol buvo įsitikinę, kad pagimdysiu pati, nes leliukas buvo nedidelis, per tą paskutinį mėn. leliukas gerokai paaugo , pirmas vaikas irgi buvo 5kg ir 60cm. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 08 07, 10:07)
Dėkui, kad atsakėte. Man dar įdomu, o jei netiksliai nustatyta gimdymo data, kaip tada? Paal echo sprendžia, kada daryti planinę operaciją?
Ar yra kam darę 38 sav.? O gal net 37 sav.? Ir kodėl anksčiau: tiesiog taip paskyrė, ar dėl rando būklės (pvz., išplonėjęs jau randas buvo), ar lelius pats sugalvojo anksčiau gimti?

NIKI, skaiciuoja pagal pirma paskutiniu mmm diena. Man taip planavome pirma Cezari, atliktas buvo lygiai 39 sav. Nerekomenduoja laukti saremiu, kad vaikelio galvyte neisistatytu i " gimdymo takus". Kadangi antras Cezrais buvo vos po metu, tai pradejus 36 sav. kraujuoti, kelias dienas pagulejau ligoninej o 36 sav ir 5d. dare Cezari, nes mane, kad siule nebelaiko. Taip ir buvo. Siaip tai specialiai nebutu skyre ankstesnio laiko. Ziuri pagal kaklelio atsidaryma. Man ir antra Cezari butu dare 39 sav., jei viskas ok butu buve.
Atsakyti
Ačiū, mamukai, kad atsakėt tap išsamiai. 4u.gif
QUOTE(JuliaK @ 2008 08 07, 10:58)
Man nustatė 39sav., nes pagal visus požymius leliukas iki 40sav. tikrai neiškentės mano pilvelyje nestuke.gif ,taip pasakė gydytojas, sako gal.......bet labai mažai proc. nes jau 2/3cm. atverti  takai, o gimdyti pačiai, gydytojas pasakė,
kad nemaža riziką dėl rando ir leliuko ax.gif
Sako būna atveju, kad prasideda sąremiai ankščiau nei nustatytą data, kaip ir man gali būti, bet tada jis sakė vistiek jai vaikutis nors trumpma užsispirs neeiti arba pan. iškart darys extrą cezarį... ax.gif
Vat tokia situacija, bet man dėl PCO tik 38sav, pranešė, o iki tol buvo įsitikinę, kad pagimdysiu pati, nes leliukas buvo nedidelis, per tą paskutinį mėn. leliukas gerokai paaugo , pirmas vaikas irgi buvo 5kg ir 60cm. ax.gif

JuliaK, oho, kokie dideli tavo leliai! Jei jau kaklelis po truputuką veriasi, tai matyt, tikrai lelius nelauks nustatytos datos, gali ir anksčiau pasibelsti. mastau.gif
QUOTE(Akva @ 2008 08 07, 11:15)
NIKI, skaiciuoja pagal pirma paskutiniu mmm diena. Man taip planavome pirma Cezari, atliktas buvo lygiai 39 sav. Nerekomenduoja laukti saremiu, kad vaikelio galvyte neisistatytu i " gimdymo takus". Kadangi antras Cezrais buvo vos po metu, tai pradejus 36 sav. kraujuoti, kelias dienas pagulejau ligoninej o 36 sav ir 5d. dare Cezari, nes mane, kad siule nebelaiko. Taip ir buvo. Siaip tai specialiai nebutu skyre ankstesnio laiko. Ziuri pagal kaklelio atsidaryma. Man ir antra Cezari butu dare 39 sav., jei viskas ok butu buve.

Akva, jei teisingai supratau, tai jei kaklelis neatsidarinėja ir randas kol kas gražus, tai lauks 39-40 sav. dėl planinio cezario?
Dėl gimdymo datos, kaip skaičiuojama, žinau, kad pagal paskutinių mmm pirmą dieną, bet aš žinau ir pastojimo dieną (+-2d.), tai ir gaunasi skirtingos datos.
Ryt einu pas savo ginę, tad dar kartą paklausiu dėl sav. (o gal ir echo padarys?) ir planinio CPO...
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 08 08, 00:14)
Akva, jei teisingai supratau, tai jei kaklelis neatsidarinėja ir randas kol kas gražus, tai lauks 39-40 sav. dėl planinio cezario?
Dėl gimdymo datos, kaip skaičiuojama, žinau, kad pagal paskutinių mmm pirmą dieną, bet aš žinau ir pastojimo dieną (+-2d.), tai ir gaunasi skirtingos datos.
Ryt einu pas savo ginę, tad dar kartą paklausiu dėl sav. (o gal ir echo padarys?) ir planinio CPO...

Supratai teisingai. Nesvarbu ka zinai, svarbu kada buvo menesines paskutines 4u.gif
Antra karta ir as zinojau pastojimo diena, teisingiau sexo diena buvo aiski, bet vat kada koks spermiukas ka ten apvaisino, tai tik jis vienas viska ir zinojo biggrin.gif Man del antro Cezario buvo sioks toks klausimukas, kad jei viskas ok, ar nevertetu jo daryti siek tiek anksciau nei 39 sav. bet cia jau nestuke.gif ir daktares tarpusavio susitarimo ir supratimo klausimas.
Sekmes tau!
Atsakyti
Abu kartus atliko 40 savaičių. Pirmą kartą - be sąrėmių, antrą kartą jau atvažiavau su pamaudenimais.
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2008 08 08, 11:45)
Supratai teisingai. Nesvarbu ka zinai, svarbu kada buvo menesines paskutines  4u.gif
Antra karta ir as zinojau pastojimo diena, teisingiau sexo diena buvo aiski, bet vat kada koks spermiukas ka ten apvaisino, tai tik jis vienas viska ir zinojo  biggrin.gif Man del antro Cezario buvo sioks toks klausimukas, kad jei viskas ok, ar nevertetu jo daryti siek tiek anksciau nei 39 sav. bet cia jau  nestuke.gif ir daktares tarpusavio susitarimo ir supratimo klausimas.
Sekmes tau!

Akva, na vis tik tu neteisi. Ne taisyklė - pagal paskutinias mmm. Jau susidūriau su kelių skirtingų ginių nuomone (vakar teko ne tik poliklinikoje, bet ir nusiuntė į ligoninę) - ir ji ta pati - visos žiūri ne pagal mmm, o pagal echo parodymus, kurie atitinka mano jiems pasakytą galimą pastojimo dieną. Tai va. Užtat dėl planinio cezario pamažu darosi jau aiškiau, kada jį gali daryti. Ne anskčiau 39 sav.
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 08 09, 22:26)
Akva, na vis tik tu neteisi. Ne taisyklė - pagal paskutinias mmm. Jau susidūriau su kelių skirtingų ginių nuomone (vakar teko ne tik poliklinikoje, bet ir nusiuntė į ligoninę) - ir ji ta pati - visos žiūri ne pagal mmm, o pagal echo parodymus, kurie atitinka mano jiems pasakytą galimą pastojimo dieną. Tai va. Užtat dėl planinio cezario pamažu darosi jau aiškiau, kada jį gali daryti. Ne anskčiau 39 sav.

g.gif Keista kazkaip. Dukra pagal echo atrode beveik 2 sav. didesne nei pagal mmm data. Tuomet iseitu, kad man Cezari dare ne 39 sav. o 41? g.gif Visi man aiskino, kad bus laaabai didele mergaite. O gime 3730 gr ir 53 cm ugio.
Ai, dzin, pagal ka skaiciuoja, tegul tik lelius sveikas gimsta 4u.gif
Atsakyti