Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo kirminų

mes ir pirkom tokius lašiukus. Bet aš labai abejoju, kad jie veiksmingi buvo. tai praėjus kuriam laikui davėm tabletę nuo kirmėlaičių tongue.gif mirksiukas.gif .
Jau geriau tabletė, nei lašai kažkokie. Per odą tai jie prasiskverbia, o kaip toliau... blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2008 02 16, 18:00)
Ar lašiukai pavadinimo neturi? Ar neperskaitot? Kaip galima komentuoti, jei neaišku, apie ką kalba?  ax.gif  schmoll.gif Jeigu apie Strongholdą, tai visi čia tie jūsų klausimai, ir dar daugiau detaliai atsakyti temose apie kirminus, kačių ligas.


Labai taikli pastaba dėl pavadinimo. Nuo praeitų metų yra ir nauji lašai – PROFENDER (Profender), kurių sudėtyje yra naujos veikliosios medžiagos.
Ir neįmanoma komentuoti, kai nežinai, apie ką kalbama – registruoti yra tik du lašinami vaistai nuo kirminų – tai Stronghold ir Profender, abu registruoti visoje Europoje, firmos (Pfizer ir Bayer) yra pakankamai garsios ir atlikusios krūvas tyrimų, taip kad nėra reikalo nepasitikėti skelbiama informacija. Lygiai taip pat, kai kalbama ir apie tabletes – katėms tabletes nuo kirminų gaminti sunkiau, nei šunims, dėl to jų yra mažiau pavadinimų.
O apie neregistruotus rusiškus vaistus ir jų poveikį kalbėti ir diskutuoti nevertėtų. Kai kuriais atvejais klausimas, ar jų sudėty yra bent pusė to, kas užrašyta ant etiketės...
Atsakyti
QUOTE(kykute @ 2008 03 31, 19:52)
Labai taikli pastaba dėl pavadinimo. Nuo praeitų metų yra ir nauji lašai – PROFENDER (Profender), kurių sudėtyje yra naujos veikliosios medžiagos.
Ir neįmanoma komentuoti, kai nežinai, apie ką kalbama – registruoti yra tik du lašinami vaistai nuo kirminų – tai Stronghold ir Profender, abu registruoti visoje Europoje, firmos (Pfizer ir Bayer) yra pakankamai garsios ir atlikusios krūvas tyrimų, taip kad nėra reikalo nepasitikėti skelbiama informacija. Lygiai taip pat, kai kalbama ir apie tabletes – katėms tabletes nuo kirminų gaminti sunkiau, nei šunims, dėl to jų yra mažiau pavadinimų.
O apie neregistruotus rusiškus vaistus ir jų poveikį kalbėti ir diskutuoti nevertėtų. Kai kuriais atvejais klausimas, ar jų sudėty yra bent pusė to, kas užrašyta ant etiketės...


Atsiprašau, nesupratau apie taiklią pastabą. Tokius lašiukus veterinarijos klinikoje ir parduoda, tokius ir naudojome, o jie būtent ir yra Stronghold. Aišku, anotacija yra ir šių lašiukų, ir tablečių nuo kirminų. O jei šeimininkai tokius perka veterinarijos klinikoje (juk negali parduoti neregistruotų) bet pamiršta pavadinimus, ar tai yra problema? Klausimas apie veiksmingumą iškyla ne vien tarp šiame forume diskutuojančius asmenis. Reiškia, skirtumas kažkoks tarp jų yra. Ir apie šį skirtumą norėtųsi padiskutuoti. Man, pvz., nusibodo kiekvieną mėnesį suduoti katėms paminėtus lašiukus, po kurių kirminai vėl gyvūnėlį kamuoja. Nors lašiukai labai brangūs, bet ne tame esmė, mylimam draugui atiduosi viską, ką gali, kad jis būtų sveikas ir laimingas. Jei katė neėda, pvz., žalios mėsos, nebūna lauke, gyvena labai sterilioje aplinkoje ir t.t., tai gal apie tabletes net ir neverta galvoti, tokiu atveju profilaktiškai būtų veiksmingi ir paminėti lašiukai?
Kiekvieną nuomonę laikau vertinga. Ačiū. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalja200710 @ 2008 03 31, 23:25)
Atsiprašau, nesupratau apie taiklią pastabą. Tokius lašiukus veterinarijos klinikoje ir parduoda, tokius ir naudojome, o jie būtent ir yra Stronghold. Aišku, anotacija yra  ir šių lašiukų, ir tablečių nuo kirminų. O jei šeimininkai tokius perka veterinarijos klinikoje (juk negali parduoti neregistruotų) bet pamiršta pavadinimus, ar tai yra problema? Klausimas apie veiksmingumą iškyla ne vien tarp šiame forume diskutuojančius asmenis. Reiškia, skirtumas kažkoks tarp jų yra. Ir apie šį skirtumą norėtųsi padiskutuoti. Man, pvz., nusibodo kiekvieną mėnesį suduoti katėms paminėtus lašiukus, po kurių kirminai vėl gyvūnėlį kamuoja. Nors lašiukai labai brangūs, bet ne tame esmė, mylimam draugui atiduosi viską, ką gali, kad jis būtų sveikas ir laimingas. Jei katė neėda, pvz., žalios mėsos, nebūna lauke, gyvena labai sterilioje aplinkoje ir t.t., tai gal apie tabletes net ir neverta galvoti, tokiu atveju profilaktiškai būtų veiksmingi ir paminėti lašiukai?
Kiekvieną nuomonę laikau vertinga. Ačiū.  bigsmile.gif


pataisymas- sterili aplinka namu salygomis neimanoma. nesuprantu kaip galima pirkti vaista ir neznoti kas tai per vaistas ir juo labiau pamirsti ju pavadinima. o siuo metu Lietuvoje yra ragistruoti sie lasiukai: Stronghold, Advocate, Profender. O ju veikimas skiriasi.
Atsakyti
Sveikos. Džiugu, kad atsirado dar vienas naujas - trečias šių lašiukų pavadinimas. Kaip minėjau, naudojome tik Stronghold, kurį tik ir siūlė visai neseniai veterinarijos klinikoje. Apie kurį garantuotai galiu teigti, kad palyginus su tabletėmis, yra daug silpnesnio veikimo, nors teko ir dažnai suduoti, todėl motyvuotai teko jo atsisakyti taip pat ,kaip ir mūsų kaimynams. Tiesą sakant, kol kas vėl pradėti eksperimentuoti su naujais lašais nesinori. O praktika parodys. Labai įdomu būtų sužinoti kitų nuomonių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalja200710 @ 2008 04 01, 08:22)
Sveikos. Džiugu, kad atsirado dar vienas naujas - trečias šių lašiukų pavadinimas.  Kaip minėjau, naudojome tik Stronghold, kurį tik ir siūlė visai neseniai veterinarijos klinikoje. Apie kurį garantuotai galiu teigti, kad palyginus su tabletėmis, yra daug silpnesnio veikimo, nors teko ir dažnai suduoti, todėl motyvuotai teko jo atsisakyti taip pat ,kaip ir mūsų kaimynams. Tiesą sakant, kol kas vėl pradėti eksperimentuoti su naujais lašais nesinori. O praktika parodys. Labai įdomu būtų sužinoti kitų nuomonių.  g.gif


Iš ko sprendžiate, kad lašai nepadėjo?
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 04 01, 09:53)
Iš ko sprendžiate, kad lašai nepadėjo?


Iš to, kad beveik iš karto dviem katytėms vėl pasirodydavo kirminai. Kalbėjau su kaimynais, tai jie pasakė tą patį. Pasiguodėme tiems patiems veterinarams, pasakė vartoti tabletes. Va tokia mūsų skaudi tų lašiukų naudojimosi patirtis. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalja200710 @ 2008 04 01, 09:20)
Iš to, kad beveik iš karto dviem katytėms vėl pasirodydavo kirminai.  Kalbėjau su kaimynais, tai jie pasakė tą patį. Pasiguodėme tiems patiems veterinarams, pasakė vartoti tabletes. Va tokia mūsų skaudi tų lašiukų naudojimosi patirtis.  schmoll.gif


Mano bendradarbės katei priešingai, 2 tabletės neišvarė kirminų.Pasiūlė lašiukus ir atrodo padėjo. Vaistinėje sakė, kad lašiukai veiksmingesni.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 04 01, 10:49)
Mano bendradarbės katei priešingai, 2 tabletės neišvarė kirminų.Pasiūlė lašiukus ir atrodo padėjo. Vaistinėje sakė, kad lašiukai veiksmingesni.


O gal jai kartais teko naudoti tuos, ankščiau man nežinomus ir klinikoje nesiūlomus lašiukus - Advocate ar Profender, apie kuriuos buvo pasakyta aukščiau? Gal jie, palyginus su tabletėmis, yra veiksmingesni? Savo katytėms norėtųsi geresnio ir veiksmingesnio. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalja200710 @ 2008 04 01, 10:03)
O gal jai kartais teko naudoti tuos, ankščiau man nežinomus ir klinikoje nesiūlomus lašiukus - Advocate ar Profender, apie kuriuos buvo pasakyta aukščiau? Gal jie, palyginus su tabletėmis, yra veiksmingesni? Savo katytėms norėtųsi geresnio ir veiksmingesnio. bigsmile.gif

O kas kiek laiko jūs duodat savo katėms tuos vaistus g.gif Man kažkaip pasirodė, kad labai dažnai blink.gif Ir ar katytės eina į lauką, kad tie kirminai vis pasirodo. Aš saviškėms duodu kas pusmetį (tabletes), o kartais ir rečiau (kai pamirštu), bet nė karto nemačiau pas jas kirminu (po vaistų sudavimo stebiu kakutį) g.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2008 04 01, 11:35)
O kas kiek laiko jūs duodat savo katėms tuos vaistus  g.gif Man kažkaip pasirodė, kad labai dažnai  blink.gif Ir ar katytės eina į lauką, kad tie kirminai vis pasirodo. Aš saviškėms duodu kas pusmetį (tabletes), o kartais ir rečiau (kai pamirštu), bet nė karto nemačiau pas jas kirminu (po vaistų sudavimo stebiu kakutį)  g.gif


Kol pas mus buvo viena 8 m. katytė, jai vaistukus, t.y. tabletes, pagal veterinarų nurodymus profilaktiškai suduodavome 2 kartus (net pusę dozės) per metus, bet pas ją jokių kirminukų net nemačiau nuo pat jos vaikystės. Ji į lauką neišeina. Bet turime dar ir 8 mėn. mažylę, kuriai pagal veterinarų nurodymus apie pusę metų buvo lašinami tie lašiukai. Ji pratinama prie pavadėlio ir būna gamtoje, net prie namo, kur masiškai išvedžiojami visokie gyvūnėliai, jos neišvedame. Va ji ir turėjo tokių problemų, o atitinkamai - ir jų pradėjo turėti jos vyresnioji draugė. Tada pabandėme suduoti vietoj tabletės tuos lašiukus vyresniajai, bet efekto nebuvo. Na ir vėl teko kreiptis į veterinarus, kurie pasiūlė vienu metu suduoti tas tabletes 2 kartus per metus. Jau maždaug prieš 2 mėnesius sudavėme ir jokių kirminų nei pas vieną, nei pas kitą. Su lašiukais buvo kitaip. Papasakojau tik mažą mūsų istorijos su lašiukais ištrauką, nes žiauriai ji man nepatinka. Šiuo metų esame patenkinti, kirminukai nekamuoja ir katytės laimingai žaidžia. bigsmile.gif
Atsakyti
lassiukai veikia tai ka turi veikti. jie neveikia tam tikru kirminu. tabletes platesnio veikimo spektro, veikia daugiau kirminu rusiu. taip kad teiginys "lasiukai abejotini" visai netinka.
Is visu siu triju rusiu lasiuku, placiausio veikimo spektro yra Profender. jie butent sukurti toms katems kurioms problematiska suduoti tablete. veikia daugiausiai kirminu rusiu. jie yra specifinis vaistas tik nuo kirminu.
Atsakyti