Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnos laikymas, plovimas, dažymas

Labas

kaip išbalinti vilną? norėčiau kad būtų balta balta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vini: 27 lapkričio 2007 - 11:57
Gal kas iš jūsų naudoja savo šunelio gaurus ir gali patarti, ar su šuns vilna elgtis taip pat, kaip ir su paprasta? Yra nušukuoto šuns vilnos, bet ji nešvari. Norėčiau išsiplauti ir nusidažyt. O katės vilna ar nadojama rankdarbiams? Pastebėjau, kad šukuojant katę, lieka minkštas poplaukis, kuris labai gražiai veliasi į apvalius rutulėlius.
Atsakyti
QUOTE(vini @ 2007 11 27, 12:57)
Labas

kaip išbalinti vilną? norėčiau kad būtų balta balta  ax.gif

laba
na ar isbalinai, nes toks noras ir man atsirado smile.gif gal galima ta vilna naminem priemonem isbalyt? turiu miltu, krakmolo, sodos, acto (muilas, duso zele nebalina) dar vanish turiu. gal kas zino koki receptuka? blush2.gif
Atsakyti
tikrai idomu suzinoti, kaip isbalinti vilnele ?
Atsakyti
Su vandenilio peroksidu.
Balikliai ją tik sugelsvins cool.gif
Atsakyti
idomu kur laikot kalnus vilnos?
as maisuose, balkone...nuo lietaus apsaugota- tai manau, kad nieko nenutiks ir kandys gal nesiveis smile.gif
Atsakyti
Mamcės, iškilo bėda, smile.gif kažkada kažkokiuose kursuose nusivėliau sau karoliukus, šiltai geltonos spalvos, bėda kad nenusipirkau tąkart daugiau vilnos, o užsimaniau prie savo naujo geltono diržo dar ir karolių ar sagės kokios nors..
Bėda kad nerandu aš tokios šiltai geltonos sad.gif

gal kuri nors galėtų parduoti? ar bent žinote kur didesnis spalvų pasirinkimas? Buvau prie menų gimnazijos, vilniaus gatvėj - parduotuvėse, ten arba citrinos geltonis arba visai nėra sad.gif

S.O.S. ? smile.gif
nes diržą rankinę auskarus turiu, o trūksta dar kažko... sad.gif
Atsakyti
Manau, gali bandyt derint kokia kita spalva, kuri deres, nes sunkiai rasi tokio atspalvio kokio reikia..
Atsakyti
Labai daug naudingu patarimu 4u.gif thumbup.gif bandysim daryt kazka kaip netingesim biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Mano vyro tėvai augina aveles, , jas kerpa ir renka vilną. Kai pririnko jau nemažai nuvežė į karšyklą, kur tą vilnelę iškaršė. Davė man dalį, nes aš mėgstu velti. Bet viena bėda. Man ta vilna prakaitu ir šiaip gyvuliu smirda ir tokia kaip riebaluota, matyt irgi nuo avies prakaito. Vat man klausimas, ar tikrai išsiskalbs tas visas "gėris" jei skalbsiu kaip nurodyta, 30 laipsnių vandenyje ir neniųrkan ir neglamžant. Reiks bandyti, bet bijau kad beskalbiant nesusiveltų ir išsiskalbtų.
Na bandysiu, o patirtį bandysiu čia aprašyti.... Visa gi ta vilna nuo avių, ir kažkaip ją išskalbia lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(egle.k.k @ 2008 12 02, 19:53)
Sveikutės.
Mano vyro tėvai augina aveles, , jas kerpa ir renka vilną. Kai pririnko jau nemažai nuvežė į karšyklą, kur tą vilnelę iškaršė. Davė man dalį, nes aš  mėgstu velti. Bet viena bėda. Man ta vilna prakaitu ir šiaip gyvuliu smirda ir tokia kaip riebaluota, matyt irgi nuo avies prakaito. Vat man klausimas, ar tikrai išsiskalbs tas visas "gėris" jei skalbsiu kaip nurodyta, 30 laipsnių vandenyje ir neniųrkan ir neglamžant. Reiks bandyti, bet bijau kad beskalbiant nesusiveltų ir išsiskalbtų.
Na bandysiu, o patirtį bandysiu čia aprašyti.... Visa gi ta vilna nuo avių, ir kažkaip ją išskalbia lotuliukas.gif .

Normalus reiškinys, kvapas, riebalai. Svarbiausia kad šiukšlyčių nebūtų.

Kai velsi viskas išsiplaus.
Nes jei išplausi ,dar karteli teks į karšyklą važiuoti(jei išeis iškedenti), nors iškarštą plaunant jau neberiaikia nieko, galima tiešiai po kriaukle į dėžutę dėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 03 gruodžio 2008 - 09:35
Labutes,
gal zinote kur Vilniuje man galetu sukarsti vilna ?
Aciu 4u.gif
Atsakyti