Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

QUOTE(Raimo @ 2015 01 27, 21:19)
Labas vakaras,
Siunciantis is eu internetiniu parduotuviu muito mokescio nera, na o siuntimosi islaidos nuo 5eur iki 30_50eur ir priklauso nuo labai daug faktoriu.Pigiausia buna jeigu pardavejas pats amazonas na o jeiguu jis parduoda partneriu prekes tai siuntimo kaina sunkiai nuspejama.As seimai daug perku rubu ir avvalynes, na ir zinoma kiek tai ir kitu prekiu, tai trunka jau virs 4 metu. Perku tik auksciausio kokybes daiktus, nou neiminiai niekalai nedomina nors  turbut pigus. Zinoma norint nupirkti tikrai gera daikta reikia gaudyti nuolaidas. pvz Mephisto batai kaina 160-220eur. pavyksta nupirkti uz55-65eur.
sakykkit kas gi  nutiko WMF kad jjuos keisti reikia ir koks tai buvo komplektas ir kiek kainavo.

na o mes jau daugiau nei 10m. naudojam Demeyere puodus,padazine,troskintuva ir wok'a. visi kaip nauji jokiu gedimu. Tai belgu premiium klases gaminiai , termo dugnai su vario kapsule oo tai daug brangesne ir sudetingesne technologija lyginant su tradicine aliuminio kapsule baueryje ar zzepteryje o juu kaina 2-2.5x mazesne uz ba ar zep.
Atsakyti
QUOTE(Raimo @ 2015 01 28, 00:56)
na o mes jau daugiau nei 10m. naudojam Demeyere puodus,padazine,troskintuva ir wok'a. visi kaip nauji jokiu gedimu. Tai belgu premiium klases gaminiai  , termo dugnai su vario kapsule oo tai daug brangesne ir sudetingesne technologija lyginant su tradicine aliuminio kapsule baueryje  ar zzepteryje o juu kaina 2-2.5x mazesne uz ba ar zep.

Nežinau kaip dabar, bet prieš 15 metų pirkti Berghoff'ai taip pat "dugnai su vario kapsule o tai daug brangesne ir sudėtingesne technologija"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo speedy: 28 sausio 2015 - 07:40
sveikos, reikia pagalbos ir patarimo.

Turiu bauer puodą, kurį naudojau 10 metų ant dujinės viryklės, o pakeitus į indukcinę kaitlentę, jis netinka.Nors tokia pat keptuvė tinka. Pasirodo jame nėra magnetinio dugno. Viena Bauer konsultantė man garantavo, kad yra dabar pirkti kažkokie prilipinami magnetiniai puodų dugnai ar žiedai.Tik aš jų niekur nerandu.

Gal galite kas patarti? Ar yra tokių dalykų?
Atsakyti
QUOTE(IN @ 2016 01 06, 20:21)
sveikos, reikia pagalbos ir patarimo.

Turiu bauer puodą, kurį naudojau 10 metų ant dujinės viryklės, o pakeitus į indukcinę kaitlentę, jis netinka.Nors tokia pat keptuvė tinka. Pasirodo jame nėra magnetinio dugno. Viena Bauer konsultantė man garantavo, kad yra dabar pirkti kažkokie prilipinami magnetiniai puodų dugnai ar žiedai.Tik aš jų niekur nerandu.

Gal galite kas patarti? Ar yra tokių dalykų?

Yra toks dalykas adapteris, bet indukcinių kaitlenčių temoj viena rašė, kad nepatogu ar kas ten jai nepatiko... Pas mane buvo tas pats su seniai pirktais Zepter puodu ir troškintuve: puodas veikia, keptuvė/troškintuvas ne, o pirkti buvo vienu metu g.gif .
Atsakyti