Įkraunama...
Įkraunama...

Išvalymas

Buvau sukurusi tema, bet istryne... nezinau, gal ne i ta skilti pataikiau, tai gal cia pataikysiu.

Taigi, siandien ejausi darytis isvalymo, deja, daktare nedare, sake grizti teciadieni.
Ar yra cia moteru, kurios daresi? kaip jautetes po to?
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 21:44)
Buvau sukurusi tema, bet istryne... nezinau, gal ne i ta skilti pataikiau, tai gal cia pataikysiu.

Taigi, siandien ejausi darytis isvalymo, deja, daktare nedare, sake grizti teciadieni.
Ar yra cia moteru, kurios daresi? kaip jautetes po to?



aha, as irgi nustebau, kad tema dingo, keista.

o ka apskritai jums pasake gydytoja? ar kalbejot su vaikinu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(li-ena @ 2012 11 19, 20:55)
aha, as irgi nustebau, kad tema dingo, keista.

o ka apskritai jums pasake gydytoja? ar kalbejot su vaikinu? ax.gif



As kaip kvaile nuejusi apsiverkiau. Nezinau kodel, nuejau tikrai apsisprendusi tvirtai, jauciausi rami ir uztikrinta, bet tiesiog per sekunde pratrukau, odaktare pasake, jog nieko per prievarta nedarys ir liepe grizti viska apmascius treciadieni..
Atsakyti
o del pojuciu po aborto... as jau siuliau jums kelias istorijas mirksiukas.gif baisiai jauciasi (ypac kurios is jautresniu)... aisku, kitos n kartu padaro ir sazine ju negriauzia, o is kur kitos bedos gyvenime - net gal nepagalvoja, nesigylina.
jau rasiau, bet pasikartosiu... mano mama ziauriai jauciasi. iki siol. o jau daugiau negu 20 metu praejo. nerealiai gailisi... nes labai skubiai tai padare, niekas neatkalbinejo... o dabar skaiciuoja, kiek tam vaikui dabar butu metu, kada butu jo gimtadienis. verysad.gif

vel duosiu nuoroda i tas istorijas... jos tikros, gal but net is supermamos forumo (viesinamos su autoriu leidimais)
Istorijos
Papildyta:
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 21:58)
As kaip kvaile nuejusi apsiverkiau. Nezinau kodel, nuejau tikrai apsisprendusi tvirtai, jauciausi rami ir uztikrinta, bet tiesiog per sekunde pratrukau, odaktare pasake, jog nieko per prievarta nedarys ir liepe grizti viska apmascius treciadieni..



teisingai ir protingai pasake daktare... pagalvokit, mieloji, neskubekit... nu pabandykit pasakyti draugui... tai butu sazininga.. o jeigu nuslepsit - manot, lengva savyje TOKIA paslapti nesioti? greiciausiai, tai ir santykius paveiks, ne i geraja puse (ka vel gi rodo tyrimai, nors, as jums, aisku, to nelinkiu...)...



jeigu per sekunde apsiverket.. .tai gi tik rodo, kad ne iki galo apsisprendet, tai zenklas, kad dar abejojat.... ar gi ne taip? saziningai atsakykit sau pati i si klausima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo li-ena: 19 lapkričio 2012 - 21:03
Skaiciau, bet tiesiog to puslapio tematika yra atkalbinti nuo to, del to man labai netikros pasirode.


O del pasakymo vaikinui...Kadangi siandien is jo imdama pinigus melavau, kad del to, jog man cistos, tai jis grizo su sokoladu,dare man vakariene ir supratau, kad as jam negaliu pasakyt. Buvo mintis diena aplankius, kad pasakyti, ir jei myles, tai nepaliks, bet... Neisdrisau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metine7: 19 lapkričio 2012 - 21:05
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 22:02)
Skaiciau, bet tiesiog to puslapio tematika yra atkalbinti nuo to, del to man labai netikros pasirode.



jos tikros:) patikekit:))) (sakau, nes zinau, kadangi tai mano puslapis blush2.gif bet neisigaskit:)) ) kam meluoti, jeigu pilna tu istoriju interneto forumuose...

puslapio tematika greiciau ne atkealbeti, o suteikti kuo daugiau informacijos, ypac apie moters savijauta po aborto, apie tai kas vyksta su vaiku ir pan.
Papildyta:
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 22:04)
Skaiciau, bet tiesiog to puslapio tematika yra atkalbinti nuo to, del to man labai netikros pasirode.
O del pasakymo vaikinui...Kadangi siandien is jo imdama pinigus melavau, kad del to, jog man cistos, tai jis grizo su sokoladu,dare man vakariene ir supratau, kad as jam negaliu pasakyt. Buvo mintis diena aplankius, kad pasakyti, ir jei myles, tai nepaliks, bet... Neisdrisau.



na nemanau, kad jis jus paliks, kai pasakysit apie situacija... kodel jus tokia tikra siuo klausimu? o vat jeigu nepasakysit, o paskui suzinos, tada taip, sakyciau, issiskyrimo sansai padideja, nes juk jis tai gali ivertinti kaip isdavyste... juk kas svarbiausia meileje?.. pasitikejimas.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo li-ena: 19 lapkričio 2012 - 21:10
Jis neatleistu mano noro darytis issivalyma. Zinau tai 100proc
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 22:11)
Jis neatleistu mano noro darytis issivalyma. Zinau tai 100proc


o jus sau pati galesit paskui atleisti?

gal jau matet kur nors nuotraukas, kas lieka nuo vaiku po aborto?.. mano mama tik tada suprato, KA padare, kai kita ryta netycia pamate...
Atsakyti
Tai as daryciausi dabar , greitu metu, kai ten dar nera vaikucio, o tik trupinelis.
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 22:16)
Tai as daryciausi dabar , greitu metu, kai ten dar nera vaikucio, o tik trupinelis.


trupinelis su plakancia syrdele?.. o kada jis jau bus vaikuciu, jusu nuomone?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo li-ena: 19 lapkričio 2012 - 21:17
Grei, bet kol kas dar nera.
Atsakyti
QUOTE(metine7 @ 2012 11 19, 22:29)
Grei, bet kol kas dar nera.



Beje, 5 nestumo sav jau imanoma nustatyti kudikio lyti (metoda neseniai atrado Seulo medikai). berniukas ar mergaite, sunus ar dukryte, bet ne zmogus (jusu nuomone) bigsmile.gif
Atsakyti