Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų svoris...

Apklausa: Kiek sveriate? (2012 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Atrodo, tokios temos dar nebuvo. Įdomu koks daugumos čia susirinkusių svoris smile.gif

Mano šiuo metu 58 kg,ūgis 171 cm, priaugau po žiemos ir iki šiol negaliu numesti sad.gif Geriausiai jaučiuos kai būnu 51- 55 kg, o dabar visi rūbai atrodo per maži.
Atsakyti
Kam kas. Mano ugis 164, svoris - 45-47, niekaip neiseina priaugt... sad.gif Tai ir tenka po to drabuziu ieskot vaiku skyriuose laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted_berry: 23 birželio 2005 - 12:50
O, pabalsavau pirmoji iš savo svorio kategorijos! biggrin.gif
Mano ūgis 168 cm, sveriu šiuo metu 54 kg, tikiuosi sverti dar 1 kg mažiau - toks yra man per daug metų įprastas svoris.
Atsakyti
Standartinė 65-70Kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 06 23, 12:49)
Kam kas. Mano ugis 164, svoris - 45-47, niekaip neiseina priaugt... sad.gif Tai ir tenka po to drabuziu ieskot vaiku skyriuose laugh.gif



Kokius 3 kg su mielu noru tau padovanociau.

As - 173 ir 59kg.
Atsakyti
QUOTE(svyturys @ 2005 06 23, 12:00)
Kokius 3 kg su mielu noru tau padovanociau.

As - 173 ir 59kg.


As irgi kokius 3 padovanociau smile.gif gal net visus 4 4u.gif
Mano ugis 168, o sveriu 61.5kg
Atsakyti
QUOTE(silvva @ 2005 06 23, 15:06)
As irgi kokius 3 padovanociau smile.gif gal net visus 4  4u.gif
Mano ugis 168, o sveriu 61.5kg


Aš 168 ir sveriu 61,5 biggrin.gif +/- puse kilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 06 23, 13:49)
Kam kas. Mano ugis 164, svoris - 45-47, niekaip neiseina priaugt... sad.gif Tai ir tenka po to drabuziu ieskot vaiku skyriuose laugh.gif


As irgi daznai rubus perku vaiku skyriuose. Seniaus sverdavau 45 dabr biski daugiau. Kokius 48, bet rubu vis tiek nerandu. O ugis mano 157cm.
Atsakyti
Norėčiau ir aš prabalsuoti, bet man kažkodėl rašo, kad "įvyko klaida: jūs negalite balsuoti". Ir čia ne pirmas kartas. Kažin ką aš ne taip padariau?
Atsakyti
QUOTE(Vaiciceko @ 2005 06 24, 15:20)
Norėčiau ir aš prabalsuoti, bet man kažkodėl rašo, kad "įvyko klaida: jūs negalite balsuoti".  Ir čia ne pirmas kartas. Kažin ką aš ne taip padariau?

neturi 100 žinučių mirksiukas.gif

aš 166 cm, ~72 kg cry.gif , bet sportuoju dabar gal kas nors pasikeis ... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 24 birželio 2005 - 17:42
tai tada ir ūgio apklausą reikia daryt biggrin.gif
Atsakyti
Aš 166cm. 45kg. Ir esu patenkinta tokia kokia esu!!! biggrin.gif Nors kiek girdžiu kalbų apie savo svorį turėčiau dėl jo kompleksouti doh.gif Ir net nežinočiau dėl ko. Vyresnės moterys sako"oi kokia tu plona, nieks valgyt neduoda, tuoj papūs vėjalis ir nuskrisi". Mano amžiaus sako "kokia tu stora". Ir dar niei vieno žmogaus kuris pasakytų "kaip tu gražiai atrodai" verysad.gif Ir manau kad aš esu unikali ir tuo patenkinta thumbup.gif Juolab kad mano gabaritai už daugumos žmonių mano amžiaus yra gražesni. Tai būtų nuo viršaus 88-64-90. Tai patariu nepasikliauti netgi daugumos nuomone.Ir manau, kad esame gražūs kokie mes esame. O pirmiausia kiekvienas iš mūsų esame individuoli asmenybė mirksiukas.gif
Atsakyti