Įkraunama...
Įkraunama...

BodyFlex klubas,,

QUOTE(Kliurka @ 2014 10 01, 09:21)
Nu darančių neatsiranda?  bigsmile.gif
Man po antros savaitės
Nuo liemens -1cm
ir nuo APD -1cm
Šiaip labai patenkinta, krenta nuo ten kur reikia, gal ir lėtokai, bet laiko yra  thumbup.gif

Sveikos,
Gall ka nors tai ir paskatins.Pries kelis metus darydavau bodyflex kiekviena ryta pagal rusiska triju daliu irasa is youtubes.Kiekviena pratima kartodavau po penkis kartus.Per puse metu numeciau penkis kilogramus, o apimtys buvo labai sumazejusios.
Atsakyti
4u.gif visos jau grzios nebepuskuoja, o as po 2sav -10cm, nedaug bet vis i minusa smile.gif
Atsakyti
sveikos,noriu jungtis į kompaniją, bodyflex'u užsiimu jau trečia savaitė ax.gif prisižiūriu maistą (šiek tiek su paklydimais biggrin.gif smile.gif kadangi keletą dienų sirgau nesportavau,bet pasivysiu..trijų savaičių rezultatas yra -17cm,matuojant per 4 apimtis ax.gif ir -1,7kg ax.gif šiuo metupradėjauvartoti hormoninius vaistus,tai bijau,kad nebūtų daugiau nei buvo sad.gif bandysiu žiūrėti kada jūs čia prisiduodat išsimatavę ir prisidėsiu savo skaičiukais 4u.gif
Atsakyti
visai geri rezultatai, as per keturias sav nutirpdziau 28 cm thumbup.gif tesiam toliau
Atsakyti
QUOTE(liduute @ 2015 03 08, 17:04)
visai geri rezultatai, as per keturias sav nutirpdziau 28 cm thumbup.gif tesiam toliau


pavydu biggrin.gif
Atsakyti
na ką,šiandien matavimasis,ale buvau nuklydus verysad.gif kaži kas čia bus biggrin.gif
Atsakyti
esu stipriai nusivylusi..naudoju hormoninius vaistus,tai įtariu įtakos turi,priaugau net keletą cm verysad.gif
Atsakyti
sveikos, puskuotojos smile.gif

cia taip ramu, nejau niekas nepuskuoja? kompanijoje butu smagiau...smile.gif

klausimelis, kiek jus laiko mazdaug isbunat sulaikiusios kvepavimo, man nepavyksa dar islaikyti 8 sekundziu sad.gif
Atsakyti
aš aš puškuoju biggrin.gif sulaikau tą kvapą...tik bėda kita..jei vieną dieną nesportuoju,antrą darosi vis sunkiau prisverst doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vinipuxs @ 2014 12 17, 22:31)
Sveikos,
Gall ka nors tai ir paskatins.Pries kelis metus darydavau bodyflex kiekviena ryta pagal rusiska triju daliu irasa is youtubes.Kiekviena pratima kartodavau po penkis kartus.Per puse metu numeciau penkis kilogramus, o apimtys buvo labai sumazejusios.


gal galit imesti linka pagal ka jus darot?
as visad jau seniai darau tik pagal sia greituka
https://www.youtube....h?v=3nkbHcKs3LI

viskas po tris sekcijas, dabar pora sav nebedarau bet vel ziurineju kuri pasiimti daryt man labai aktualu pilvo srytis ypac tos skluros na kur po cezario pjuvis ir virs lasinukai blush-anim-cl.gif

meginau kelis is youtubo bet neduoda efekto.. gal kazka atradot tikrai gero pilvukam:geda


QUOTE(tanzania @ 2015 03 31, 21:05)
sveikos, puskuotojos smile.gif

cia taip ramu, nejau niekas nepuskuoja? kompanijoje butu smagiau...smile.gif

klausimelis, kiek jus laiko mazdaug isbunat sulaikiusios kvepavimo, man nepavyksa dar islaikyti 8 sekundziu sad.gif

15/20sekundziu 4u.gif puskuoju puskuoju, nuo kovo men tik va savaite apleidus buvau bet siandien gristu i doros kelia ieskaus pratimu nauju lotuliukas.gif
Atsakyti
ar merginos persibazavo kažkur,ar čia jau senai taip pasyvu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(happy_30 @ 2015 04 01, 20:58)
aš aš puškuoju biggrin.gif  sulaikau tą kvapą...tik bėda kita..jei vieną dieną nesportuoju,antrą darosi vis sunkiau prisverst doh.gif  doh.gif



QUOTE(Ingakalnis @ 2015 04 08, 19:17)
gal galit imesti linka pagal ka jus darot?
as visad jau  seniai darau tik pagal sia greituka
https://www.youtube....h?v=3nkbHcKs3LI

viskas po tris  sekcijas, dabar pora sav nebedarau bet vel ziurineju    kuri pasiimti daryt    man labai aktualu  pilvo srytis ypac    tos skluros na  kur po cezario pjuvis ir virs lasinukai blush-anim-cl.gif

  meginau  kelis  is youtubo bet neduoda efekto.. gal kazka atradot tikrai gero pilvukam:geda
15/20sekundziu  4u.gif  puskuoju puskuoju,  nuo  kovo men  tik va  savaite apleidus buvau bet siandien  gristu i doros kelia ieskaus  pratimu nauju  lotuliukas.gif

kaip jums pavyksta taip nekvepuot ? doh.gif as gal 6 sekundes islaikau , gal praktika pagerins rezultata smile.gif o jum nebuvo, kad po to atsirugt pradetumet? as sunkiai bandau prisiversti daryti. tai po poros sav pertraukos vel vakar pradejau, o siandien zakon podlast sloga, tai neisejo ikvept gerai, tai nuejau ant elipsinio pamint smile.gif))

ir man aktualu butu ka gero pilvui, nes turiu toki gera atsikisusi sad.gif((
Atsakyti