Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjimo draugė

QUOTE(Individualistė @ 2014 12 08, 20:19)
Sveikutės,

Na, lieknėjimo draugės surasti nepavyko, todėl tenka pačiai. Sunku.. liūdna.. BET per 40 dienų numečiau 9 kg. Laikausi sukandus dantis, nors tame tarpe buvo savaitė "nutrūkimo": ėdžiau kiek tilpo, bet paskui staiga sustojau, atsitiesiau ir sakiau sau NE, stop, tęsiu toliau. schmoll.gif

Man dar 20 kg. reikia numesti. Didelis darbas laukia, nesu tikra ar ištversiu..
Labai domina tie nesveiko maisto pakaitalai. Kas tai? Riešutų tai vengčiau, nes būtent nuo jų man ir prasidėjo paminėtas apsiryjimas. Nusiirkau anakardžių: po vieną, po vieną.. surijau visą maišą, tada jau viskas pasidarė nebesvarbu, užsitraukė rūkas ant akių, kaip pas kokią narkomanę ir parsidėjo šaldytuvo siaubimas...

Gal kokių kitokių gudrių pakaitalų išieškojot internete? blush2.gif


Na as tai labai paprastai, miltu stengiuosi nevartoti, tai blynus kepu su aviziniais dribsniais. Batono stengiuosi atsisakyti, renkuosiu ryziu trapucius, riesutus kaip minejau valgau tik penktadieniais, kaip saves apdovanojima biggrin.gif Vietoj sviesto avokada tepu ir dar jei cukraus i kava labai noriu, siek tiek medaus idedu wink.gif Daug visko internete yra, galima pasieskoti tik ziurint ka pakeisti nori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 10 gruodžio 2014 - 14:04
QUOTE(MarijaSvenčiausia @ 2014 11 01, 18:11)
Esu iš Vilniaus, ieškau lieknėjimo draugės, kuri sveria dauuuuuuuug (bent 120kg....)  4u.gif

Ar dar ieskote labai daaaaaaus drauges? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dream-hunter @ 2014 11 16, 00:33)
Sveikos, aš iš tų, kurios nori numesti iki 5 kg ir tai išlaikyti. Numetimas yra mažiausia problema - va, palaikymas yra visai kas kita. Nežinau, kodėl, bet tiesiog mėgstu kramsnoti. Alkana nesu, bet taiiiiip norisi kažko saldaus arba sūraus - priklauso nuo dienos. Šiaip nemėgstu riebaus maisto, pietums, pusryčiams, renkuosi kažką kaip įmanoma sveikiau, bet po to ateina laikas, kai tiesiog norisi užkandukų. Na, ir galiausiai pasiduodu, nugali žvėris manyje ir vėl keikiu save, kad neliekna ta mano figūra tiek, kad man pačiai būtų gražu.

Man patinka kauliukai, o ne riebaliukai, tad trūksta nedaug, bet vis tiek erzina. Tad reikia draugijos ir motyvacijos tokiems vakarams. Na, jei čia yra panašaus likimo mergina (man 24, aš iš Vilniaus), tai būtų awesome pabandyti pabendrauti ir pažiūrėti, ar pasiskundimas kažkam padės ;D


Svajonių medžiotoja, brūkštelėjau Jumi asmeninę žinutę smile.gif
O jeigu atsirastų kita raštinga dama, kuri ieško sėbrės, gali brūkštelėti man smile.gif
Po Kalėdų sveriu virš 70 kg. Nuo rugsėjo turiu 6 kg. plius blink.gif Ir labai, labai noriu su jais atsiveikinti rolleyes.gif Ir pasigirti kam nors, kai visiems kertant picas srėbiu sriubytę ax.gif Arba pasiguosti, kai keksiukas gundo kaip žaltys blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeInBlack: 02 sausio 2015 - 19:50
Sveikos,Ieskau lieknejimo drauges.mano ugis 167 sveriu 70 kg. rasykit asmenine zinute.bet tik rimtai pasiryzusi.
Atsakyti
Sveikos, man 40+ metų, ūgis 164 cm , svoris 70 + kg. Labiausiai trūksta motyvacijos, gaminti nelabai yra kam, tai maistas pagrinde sausas, gaminti pati sau neprisiverčiu. Nedirbu, tupiu namie, veiklos mažai, neprišnekinu draugių nei į sporto klubą, nei baseiną, vasarą dar nors į gamtą pabėgam. Žiauriai trūksta palaikymo, moyvacijos, visi užsiėmę, bėga, lekia, o man nuo to nieko neveikimo vienas kelias į virtuvę
Atsakyti
Ieskau drauges kartu sportuoti Asanaviciutes g. Impuls klube 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2016 01 11, 08:47)
Ieskau drauges kartu sportuoti Asanaviciutes g. Impuls klube  4u.gif


Manau, šioje temoje didesnė tikimybė būtų surasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2015 11 20, 20:49)
Sveikos, man 40+ metų, ūgis 164 cm , svoris 70 + kg. Labiausiai trūksta motyvacijos, gaminti nelabai yra kam, tai maistas pagrinde sausas, gaminti pati sau neprisiverčiu. Nedirbu, tupiu namie, veiklos mažai, neprišnekinu draugių nei į sporto klubą, nei baseiną, vasarą dar nors į gamtą pabėgam. Žiauriai trūksta palaikymo, moyvacijos, visi užsiėmę, bėga, lekia, o man nuo to nieko neveikimo vienas kelias į virtuvę

Labas, kaip sekasi? Ar dar reikia su kuom pasikalbeti, pasimotyvuoti?
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 19, 15:06)
Labas, kaip sekasi? Ar dar reikia su kuom pasikalbeti, pasimotyvuoti?

oi, kaip reikėtų doh.gif taip per šventes iš kelio išėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 19, 17:48)
oi, kaip reikėtų doh.gif  taip per šventes iš kelio išėjau blush2.gif

Tai as tada i drauges taikaus, nes taip man smagiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2016 01 19, 18:09)
Tai as tada i drauges taikaus, nes taip man smagiau bigsmile.gif

tik aš baisi bevalė ir tinginė. Ankščiau būdavo, rūpesčiai, darbai, jei koks papildomas svoris ir užlipdavo, tai nedamiegok per darbus ar nepavalgyk vakarienės kelis vakarus ir žiūrėk nebeliko....dabar jau gyvenimas gerėja, tai auga kaip ant mielių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2016 01 19, 21:35)
tik aš baisi bevalė ir tinginė. Ankščiau būdavo, rūpesčiai, darbai, jei koks papildomas svoris ir užlipdavo, tai nedamiegok per darbus ar nepavalgyk vakarienės kelis vakarus ir žiūrėk nebeliko....dabar jau gyvenimas gerėja, tai auga kaip ant mielių biggrin.gif

Kazkada ir man toks bevalis momentas buvo, paskui isbandziau ta ir ana, kol atradau kazka panasaus i tunelio sviesa. Kazkokia tavo sviesa, noras, pakilejimas... o gal sveikatos problema ir netinkamas maistas?
Atsakyti