Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(Avah @ 2014 12 09, 08:58)
As tai dar kazkaip bijau lipti ant svarstykliu, nors jauciu kad kazkiek nukrito, nesinori dar. Man motyvacija dingsta akzkaip. Va siandien sportuoti leksiu, tai laukiu vakaro labai smile.gif rolleyes.gif

Ką sportuoji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2014 12 09, 07:05)
Ką sportuoji? smile.gif


Antradieniais svorius pakilnojam ir daugiau su kamuoliu pratimus darom bei ant kilimelio, ketvistiedieni pilates maisytos su boksu, o sestadieni tai jau paskutines jegas atiduodu, nes buna boksas su aerobika maisytas, tai labai daug istveres reikalauja biggrin.gif Kaip tu? ar sportuoji?
Atsakyti
QUOTE(Avah @ 2014 12 09, 09:20)
Antradieniais svorius pakilnojam ir daugiau su kamuoliu pratimus darom bei ant kilimelio, ketvistiedieni pilates maisytos su boksu, o sestadieni tai jau paskutines jegas atiduodu, nes buna boksas su aerobika maisytas, tai labai daug istveres reikalauja biggrin.gif  Kaip tu? ar sportuoji?

Oho, neblogai smile.gif thumbup.gif Šiuo metu ne, nes laukiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Avah, nu nemažai sporto thumbup.gif

Kristule, šaunuolė 4u.gif

QUOTE(ernesin @ 2014 12 09, 07:32)
Neraite, kaip tavo bėdos, ar išsisprende? rolleyes.gif

Geriau jau, stojasi viskas į vietas 4u.gif
Atsakyti
labutis, neprisidaviau, nes neber kada prie pc prisest... dirbu belenkiek, pats ikarstis darbo, net i sporta nebeeinu, nes neber kada...tai nuo sausio tik grisiu sportuot... o daba kankinuos su pilvo skausmukais doh.gif
Atsakyti
Idomu kaip ilgam tas mano noras sportuoti, nes kai daug apsikraunu greitai ir pabosta. Na kolkas judu po truputi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avah @ 2014 12 09, 20:50)
Idomu kaip ilgam tas mano noras sportuoti, nes kai daug apsikraunu greitai ir pabosta. Na kolkas judu po truputi smile.gif

Aha ir man taip. Bet per retai sportuot irgi negerai, atsiranda tinginys :-D
Atsakyti
Labukas, kaip gyvenat? Meduolius, slizikus Kaledoms kepat?
Atsakyti
labutis, as tai kolkas nieko nekepu, gal 24nedirbsiu, tai issikepsiu imbieriniu sausainuku, bus kaip dovaneles draugams, bet jei nespesiu, teks apseiti ir be ju...
Atsakyti
Aš tai darysiu Kalėdom (arba Naujakui biggrin.gif) tiramisu. Ten nieko kept nereikia biggrin.gif

Dar turiu minčių apie keksiukus.
Atsakyti
šnd orinukai - morengiukai kepa, ne sventem, bet šiaip doh.gif
Atsakyti
Su praėjusiomis šventėmis mergytės oro_buckis.gif

Spėju po švenčių prisidavinėti norinčių neatsiras tongue.gif
Atsakyti