Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika



Na nežinau, aš turiu tą fluidą tai man spaudžiasi gerai. Nereikia nieko atsukinėti unsure.gif g.gif

Ir šiaip kvepia jis man labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 01, 16:50)
Na nežinau, aš turiu tą fluidą tai man spaudžiasi gerai. Nereikia nieko atsukinėti  unsure.gif  g.gif
Ir šiaip kvepia jis man labai gerai  thumbup.gif

man pradžioje spaudėsi gerai,o dabar jau sutirštėjo ir tenka atsukinėti.
Dėl kvapo-tai turbūt vienintelis visai bekvapis Vivi produktas.
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2016 02 01, 20:33)
Dėl kvapo-tai turbūt vienintelis visai bekvapis Vivi produktas.

Jūs tikriausiai juokaujate hihihi.gif Kvapas buvo pirmas dalykas kurį pajutau naudodama smile.gif O ir sudėtyje rašo, kad yra Prunus Armeniaca Oil, t.y. abrikosų kauliukų aliejus, matyt būtent tą kvapą ir jaučiu. Toks salstelėjęs, švelnus, bet tikrai juntamas smile.gif
Atsakyti
Fluido kvapas ir man juntamas. Man tik netolygi fluido konsistencija, t.y. to toks vandenukas, otik tada fluidas. Ir tas vandenukas jau būna pačioje pompelėje, ir nėra kaip jo suplakt nes iš pradžių išbėga vandenukas ir tik tada nuo dugno jau "ateina" pats fluidas. smile.gif Užsitepus man iš pradžių šiek tiek traukia odą, o ryte būna maloni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovivita: 01 vasario 2016 - 22:47


Mano fluidas vientisas, jokių problemų, bet va Espresso rankų kremas butent tokioje situacijoje - vanduo plius kremas, ir reikia plakti prieš naudojant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 01, 22:15)
Toks salstelėjęs, švelnus, bet tikrai juntamas smile.gif

Išuosčiau dar,na,man jis praktiškai bekvapis indelyje,ant rankos ar veido tuo labiau jokio kvapo mirksiukas.gif Vanduo po kiek laiko atsiskyrė,dabar jau liko sufle konsistencija.Turiu ir dar vieną" lašelį "atsiimti.Ar kas dar nors gavote sms,kad tik iki vasario 10 d. reikia atsiimti ,o ne iki vasario galo? g.gif Man apie tai nepranešė vivi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wer: 02 vasario 2016 - 08:28
niu nežinau matyt pas mane kažkoks brokas, nes tirštas kaip kokosų plius sviesmedžio aliejus ir tas niekaip per dozatorių neina... o sms aš vakar gavau, kad reikia iki vasario 10 dienos atsiimti, bet gal tik man...nors aš atsiėmiau.. o gal tik Kaune...
O dar tęsiant apie konsistencija, tai aš ir galvojau kaip tokio tirštumo produktas sukištas į tokią nepatogią pakuotę...ir dar kodėl jis fluidas, jei kaip matinamasis kremas atrodo... niu žodžiu kaip visad su vivi visi skirtingą produktą turi...
Atsakyti
sveikutes
gavau ir aš tą naktinį fluidą, tai pradžioj lygiai tas pats netolygi konsistencija, nesispaude niekas, siaip netaip prispaudus pasitepiau, kitą dieną labai patenkinta veido oda buvau, bet...
paskui pramakalavau atsukus aš jį pramaišiau, išsimaišė, spaudžiasi puikiai, konsistencija suvienodėjo, o užtepus deja, pradeda peršėt odą ir išmuša raudonom dėmėm, pirmą vakarą galvojau sutapimas, maža kas sudirgino, antrą pasitepiau ir vėl dėmėm išmušė, pasitepsiu šiandien ir jei vėl tas pats matyt mesiu lauk
panašiai buvo su vaistažolių kremu, irgi negaliu naudot, raudonuoja graužia, o man jį parekomendavo jautriai raudonuojančiai odai blink.gif
alergiška nesu, bet kažkas tuose kremukuose ne taip, kolegė sakė ir jai tas pats nuo vaistažolių kremo (galvojau tik man netinka, tai atnešiau pamėgint)
Atsakyti
Nežinau, aš vis VIVI noriu leisti pasitaisyti, bet gal reiks liautis. Greipfruktų dušo želė kvapas tragiškas, rankų kremų, kuriuos labai mylėjau pakeitė pakuotę ir dabar visai nesmagu naudoti, su dantų pastom irgi taip. Nežinau, toks jausmas, kad pabandė būti high-end brendas, o dabar visom išgalėm siekia nusipiginti. O produktus pas juos pirkti visada rizika - bus normalus ar vanduo bėgs. Dėl šitos priežasties teko atsisakyti kmynų kremo.
Atsakyti
Patiko naktinis drėkinantis, maitinantis fluidas - kremas nakčiai. thumbup.gif
Atsakyti
Tą fluidą dovanojau mamai, tai liko labai patenkinta, sakė vasarą pats tas, nes neriebus ir gerai drėkina.. Nusipirkau naująją drėknančią kauke, kas nustebino tai jos konsistencija- toks lengvas gelis, vos ne kaip veido prausiklis. Kaip gerai drėkina dar nežinau, mėginau tik vienąkart, bet lyg ir jautėsi kažkas, tiesiog mano oda itin riebi, tai pasijaučia visų kaukių poveikis ne iškart, o nuo legendinės Biocell dar ir poros užsikiša. Mačiau,kad pas juos atsirado didelės kokosų kūno kremo ir makadamijų kondicionieriaus pakuotės po 400ml.
Atsakyti
As tai labai uzpykau-visada pirkdavau, masazui kupona dave, bet nebuvo galima panaudot, nes vis laiku nezinojo, o karta nuejau tik pasiimt dovana, nenorejau nieko pirkt, pasake kad neduos, jei nepirksiu uz 16 eu....Ir dar-kokybe tragiska, fluida atsisukus pagaliuku makaluot reikia kad konsistencija susivienodintu...Paskutinis ju gaminys sualergizavo siaubingai, momentaliai sutino veidas, pradejo trukt oro, oda grauze siaubingai. Zodziu issigandau ir daugiau jau nebesinori nei ju dovanu nei bandyt ant saves..
Atsakyti