Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas - 2

Sveikos, merginos 4u.gif Smagu, kad rūpinamės ne tik grožiu, bet ir sveikata. Ne tik kaip atsikratyti kelių kg, bet ir kaip tai padaryti sveikai, tuo pačiu pagerinant viso organizmo būklę thumbup.gif. Mes jau priplepejom visą temelę ir dabar tesiam toliau!!!

Organizmo sveikata pirmiausia prasideda nuo sveikos mitybos.

Tad ir toliau dalinkimės organizmo valymo receptais ir patirtimi
Smagaus bendravimo 4u.gif


P.S. Aš labai paskubom atidariau temelę, nes jau neturėjom kur bendraut. Tai nespėjau sukelti mūsų praktikuojamų organizmo valymo būdų. Galim tai padaryti visos kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na sveikutes. Anoj temoj rasiau, kad su ryziais valau druska is organizmo. Tai meciau snd blush2.gif .Ryte po ju negalim nieko valgyt ir gert (net kavos blink.gif )4val .Neistveriau, paskui sekdavo persivalgymas blush2.gif .
Bet 3d. kaip praktikuoju valyma su dziovintu vaisiu misiniu(aprasyta 1-oj temoj 1psl.).turiu bedu su uzkietejusiai viduriais, merginos rase, kad joms sis misinys padejo tai sutvarkyt. ziuresiu, nors dar tik kelios dienos ir rezultatu nematyt.Lauksiu
Atsakyti
Va cia pora rezepciuku perkeliu is pirmosios temikes smile.gif

Pasiskaičiau, iš tiesų informacijos daug, yra ko pasimokinti.Tik įtartina,nes vartojami ir vaistai,kam aš kategoriškai prieštarauju.Ir ten žmonės jau seniai įvykdę dauk valymo etapų, o mane domina bendramintės kurios norėtų tai daryti kartu ir tuo pačiu kartu stebėti pokyčius.
Valymas turi būti atliekamas sistemingai,aš žinau tris gan paprastus būdus,kaip išvalyti žarnyną (čia iš Tombako knygelės):
1.Valoma tris dienas,du kartus per mėnesį:-1-a diena.1,5-o litro kefyro,išdalinti į šešias prcijas + juodos duonos džiuvėsiai;.
-2-a diena.2-u litrai natūralių,namuose spaustų obuolių sulčių,išdalinant į šešias porcijas + juodos duonos džiuvėsiai;
-3-a diena.Virtos daržovės (bulvės,morkos,burokėliai),į salotas galima dėti raugintų agurkų,aliejaus,svogūnų + juodos duonos džiuvėsiai.

2.būdas.Taip valyti kartą per tris mėnesius.
400g dž.slyvų,200g.datulių,200g.abrikosų,200g.figų sumalti drauge;įdėti 200g medaus ir išmaišyti.Laikyti stklo inde šaldytuve.Gerti kas vakarą prieš miegą po šaukštą.

3.būdas.Valymas daržovėmis ir vaisiais.
1. 14-a dienų gerti tris kart per dieną po pusę stiklinės raugintų kopūstų sulčių.
2. 14-a dienų rytais ir vakarais valgyti po du apelinus, nupjaustant odelę per 1-2 mm, kad liktų baltas apvalkalas.
3.10-mt džiovintų slyvų vakare užplikyti verdančiu vandeniu ir laikyti per naktį;rytą prieš valgį išgerti vandenį ir suvalgyti slyvas; iš karto vėl užplikyti dešimt slyvų ir laikyti iki vakaro; prieš miegą išgerti vandenį ir suvalgyti slyvas;taip 10-mt dienų.

Man labiau tinka antras arba trečias būdas,nes dar maitinu,negaliu atsisakyti maisto. yess.gif

QUOTE(Hacone @ 2005 01 18, 22:54)
as kazkada valiausi organizma rytais gerdama svieziai spaustas darzoviu/vaisiu sultis ir daugiau nevalgydama ir negerdama nieko (net kavos!!!) iki 12 val. po 12 val maitintis galima iprastai.

kitas budas: ryziu dieta. irgi tik rytais. ryziai mirkyti 3 paras. rasiau apie tai kitam forume.

numeciau 14 kg ir susitvarkiau sveikata.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davile: 31 kovo 2008 - 07:24
QUOTE(Ruduoke @ 2008 03 31, 07:41)
Davile ar po valymosi nukrito bent kiek kg?  g.gif


Pirmas dvi dienas saziningai atsilaikiau, nebuvo ir sunku is tikro. Tai buvo 1kg nukrites (bet cia manau del to, kad mazai maisto buvo - tik duona sausa biggrin.gif ) o treciaja vietoj duonos dziuveseliu nusipirkau duoniuku - tai man jie labai netiko schmoll.gif nepatarciau ju valgyt vietoj duonos dziuveseliu schmoll.gif tai va si diena man pakiso koja.
bet siaip manau, kad sitas valymas man stabilizavo svori biski - nors ir pavalgau dabar jau normalesni maista (be tik kefyras per diena biggrin.gif ) tai svoris nekinta thumbup.gif

tikrai bandysiu dar karta si valyma mirksiukas.gif patiko jis man smile.gif
Atsakyti
Senoje temoje buvo mineta apie zarnyno valyma selenomis,
kadangi temoje apie tai buvo rasyta labai mazai, teko pasinaudoti i-neto pagalba.
Radau A.V. Falejevo knyga "Malachovo sistemos klaidos",
pasirodo tai yra labai prieinamas ir paprastas budas isvalyti zarnyna,
nekenkiant savo sveikatai.

Budas labai paprastas ir pigus reikia suvalgyti 10 gr. selenu, t.y. 2 st. saukstus ir uzsigert 1-2 stiklines vandens. Per diena galima suvartot nedaugiau 30 gr. selenu.
Negalima valyti zarnyna selenomis per gastrito, opos paumejimus, kolitus, bei zarnyno infekcijas.

As jau suvartojau 1 pakeli kvieciu selenu, per ta laika(3 sav., kadangi valgau juos du kart dienoje) susitvarke zarnyno peristaltika. As selenas susimaisau su stikline vandens ir suvalgau, nes sausi i burna nelenda.


Del kepenu valymo, toj knygoj yra keli paprasti svelnus budai:

1. Kas ryta uz 40-60 min. pries valgi isgerti 1 arbatini arba st. sauksta augalinio aliejaus (linu semenu, kedro, moliugu). Aliejaus rusi galima kas kiek laiko keisti.

2. Kava su sviestu. Kas ryta uz 40-60 min. pries valgi isgerti puodeli maltos kavos be cukraus ir uzvalgyt sviestu ant peilio galiuko.

Kam reikia visu paaiskinimu, galiu atsiusti tos knygos el. varianta rusu kalba.




Atsakyti
Tai va as selenas valgau irgi po du v.s. pries pietus, tai zinokit thumbup.gif isjudino zarnyna tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ar dar yra besivalanciu?

Kaip tau, Pepilota , su tuo misiniu sekasi? Veikia? smile.gif

As jauciu ir jungiuosi i jusu buri, nes visai saldumynai mane uzkariavo.. blush2.gif Gerai, kad daugmaz McKennos taisykliu laikausi, tai svoris neauga taip, bet jau veido oda doh.gif

Tai pagalvojau, kad jau imti reikia ir susiimti. Tai pradedu nuo siandien, bet net nezinau, gal siandien valgysiu tik vaisius ir kefyra gersiu, bent pora dienu taip reiketu g.gif

O paskui ziuresiu.. Cia su tais saldumynais taip slidu.. Jei jau susiruosei ju atsisakyt, tai reiketu bent ta 21 diena ir susilaikyti, nes jei tik ir paragauji (net is smalsumo, nors esi tikra, kad jau tau ju nebereikia), tai paskui jau daug pastangu reikia toliau nuo ju susilaikant..

Dar galvoju gal ir ta vaisiu misinuka pavalgyt vakarais, jei veiksminga g.gif
Atsakyti
As tai selenas tebevalgau, bet pakeiciau gerima, po 3 v.s. 3 kart per diena, ir liuks su zarnom bedu nebeliko hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pasiziurejau kaip angliskai selenos ir zygiuosiu i sveiko maisto parduotuve ju ieskot ax.gif

Siaip as vadovaudamasi knygu patarimais jau kuris laikas ryte ant tuscio isgeriu stikline pasuku, o pries miega suvalgau to vaisiu misinio. Dabar dar i pasukas selenu imaisysiu, jei tik rasiu. Be to stengiuosi sveikai maitintis. Tai galiu pasakyt, kad tustinimasis tikrai pagerejo thumbup.gif Toks kokybiskas pasidare blush2.gif
Veido oda irgi zinokit laaaaaaabai pagerejo thumbup.gif Net vyras paklause ar as pasidazius, kai pasakiau, kad ne, pagyre, kad oda pagrazejus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 04 03, 10:39)
Siaip as vadovaudamasi knygu patarimais jau kuris laikas ryte ant tuscio isgeriu stikline pasuku, o pries miega suvalgau to vaisiu misinio. Dabar dar i pasukas selenu imaisysiu, jei tik rasiu. Be to stengiuosi sveikai maitintis. Tai galiu pasakyt, kad tustinimasis tikrai pagerejo thumbup.gif Toks kokybiskas pasidare blush2.gif
Veido oda irgi zinokit laaaaaaabai pagerejo thumbup.gif  Net vyras paklause ar as pasidazius, kai pasakiau, kad ne, pagyre, kad oda pagrazejus bigsmile.gif


O tu cia nuo to karto, kai dareisi ta valyma su duonos dziuvesiais, tai taip ir laikaisi sveiko maisto, ir dar misinuka ta valgai?

Turbut ir leksiu pasigamint, nes jau pas mane tai visas veidas spuoguotas ax.gif Viena pazistama kerta viska is eiles, tikrai nesveikai maitinasi, aisku ir antsvorio turi, bet oda pas ja kaip pas kudiki.. Tai manau nera absoliuti tiesa, kad jei oda nesvari - zarnynas labai uzterstas.. g.gif

Vat ka padarysi, gavau tokia oda - riebi, jautri, su issipletusiom porom, tai ir matosi visas maistas suvartotas doh.gif Viliuosi, kad kai jau issivalys organizmas galutinai, tai galbut pageres ir visu organu veikla, ir galbut koks suvalgytas griekelis sekmingai pasisalins ir taip,ne pro oda rolleyes.gif
Atsakyti
Na taip, nuo tada. Isskyrus buvo uzvalgymu per Velykas ir Atvelyki, bet tikrai ne iki blogumo kaip anksciau schmoll.gif

Zinok kiekvieno zmogaus organizmas skirtingas. Mano mama tikrai stambi. Dabar liekneja, bet iki tol galedavo valgyt ka nori. Niekada su oda neturejo problemu, nei paauglystej, nei is viso kada gyvenime. Oda ideali g.gif . Nei rauksleles nei spuogelio. Bet kai pagalvoju, tokio kiekio saldumynu turbut nera per savo dvigubai ilgesni gyvenima suvalgius, kaip as doh.gif
Tarp kitko, tas misinys labai puikiai patenkina saldumynu poreiki mirksiukas.gif
Kai uzimanau saldaus. zinau, kad vakare gausiu doze ir ramu biggrin.gif

Ryzkis pagaliau mirksiukas.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 04 03, 15:03)
Na taip, nuo tada. Isskyrus buvo uzvalgymu per Velykas ir Atvelyki, bet tikrai ne iki blogumo kaip anksciau schmoll.gif

Zinok kiekvieno zmogaus organizmas skirtingas. Mano mama tikrai stambi. Dabar liekneja, bet iki tol galedavo valgyt ka nori. Niekada su oda neturejo problemu, nei paauglystej, nei is viso kada gyvenime. Oda ideali g.gif . Nei rauksleles nei spuogelio. Bet kai pagalvoju, tokio kiekio saldumynu turbut nera per savo dvigubai ilgesni gyvenima suvalgius, kaip as doh.gif
Tarp kitko, tas misinys labai puikiai patenkina saldumynu poreiki mirksiukas.gif
Kai uzimanau saldaus. zinau, kad vakare gausiu doze ir ramu biggrin.gif

Ryzkis pagaliau mirksiukas.gif  Sekmes 4u.gif


Na tai šaunu, kad taip laikaisi, dar šauniau, kad ir rezultatai yra bigsmile.gif O svoris juda?
Pasiryžti lengva, aš seniau apie mišinį tą galvojau, ir įtariu, kad man jis net gi skanus būtų, ir visai patiktų. Tik galvoju kaip man viska susimalti, neturiu jokių smulkintuvų g.gif
Atsakyti