Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas - 2

Sveikos 4u.gif
Moderatore nurode kad yra jau tokia tema, nes pati bandziau uzvesti tema apie organizmo valyma, nes neradau sitosios. Tikrai keista, kad tokia idomi, ir atrodo aktuali tema taip apmirusi.


Gal yra tokiu kurios bande valytis akmenis is kepenu ir tulzies pusles?
Pati asmeniškai bandau šiuo metu valyti tulžies pūslę. Nes turiu ten pilna akmenukų. Mano valymo būdas - tikras iššūkis valiai. Šiandien kaip tik esu jau pirma diena po visos "egzekucijos" Ryžtis tam ištikrųjų nelengva, o ir alyvuogių aliejaus turbūt dar ilgai negalėsiu nei valgyti nei uostyti biggrin.gif
Šiam reikalui ryžausi, nes po paskutinio vizito pas gastroenterologą, supratau, kad turiu pabandyti prieš guldama po peiliu. Gydytojai tokių būdų nepripažysta, jie mato tik vieną išeitį - šalinti tulžies pūslę. Bet paskaičius informacijos, ir pasiklausius žmonių po šitos operacijos baisu pasidaro.
Po savaitės eisiu daryt echoskopo, kad patikrintų ar situacija nors kiek pasikeitė. Tada galėsiu parašyti ar davė kokių rezultatų tas valymas.

Taip pat žadu pabandyti valyti sąnarius, limfą. Pasidalinkite patirtimi, pojūčiais ir rezultatais.
Atsakyti
Kiekviena ryta,kai biologiskai pats organizmas valosi,geriauisiai vaisiai isvalo organizma.Vanduo nevalo,bet isplauna toksinus,slakus,o vaisiai ir ju sultis valo zarnyna.Tad geriant vien vandeni,neisvalysit tu toksinu.Rytais valgant vaisius skatina svorio kritima ir yra sveikatos visam gyvenimui pagrindas.

Bet per diena ar savaite neisvalysi organizmo,tad visam laikui atsisakyti saldumynu,baltos duonos ir etc.....kurie toliau tersia organizma....kad nesigautu uzburtas ratas.
Ir pienas ir jo produktai tersia organizma,sudaro gleives,tirsta mase prilimpa prie zarnyno sieneliu ir neleidzia isisavinti naudingu medziagu.Virskinant piena susidaro toksinines gleives.

Ir net vezi ir kt.ligas issigydo zmones,maitindamiesi neapdorotais vaisias,darzovemis.

Tad saugokim savo sveikata 4u.gif
Atsakyti
zinokit esu pasimetusi, daugiau nieko neveikiu paskutiniu metu, kaip tik domiuosi apie organizmo valyma

zodziu pries kokius 7 metus pradejau jausti, kad man visiskai netinka kruopos, karves baltymai ir KVIECIAI. ir ju nevalgiau beveik 6 metus. kazkaip protas veike ir nevalgiau. bet pries gerus metus nebesusilaikiau ir pradejau. ir pripratau prie amzino diskonforto. dabar rasau ir pati savimi netikiu, kokia as bevale. bet cia net nesuprasi, kame esme. tas noras kruopu, bulkos ir varskes nesveikas, kaip per pms. tai va ir jauciuosi paskutinius metus kozna diena kaip per pms. priaugau svorio, nelabai sveriuosi, tai nezinau kiek, bet itariu, kad apie 3-4kg. bet esme ne kg, o savijautoje.
pasitvirtino celiakijos testas. man negalima jokiu kruopu. o baltymus toleruoju tik kefyra ir pasukas, kaip ir daugelis, perzenges 30, manau.

dabar prie esmes. jau pries 2-3 menesius buciau valius organizma druska ir citrusais, bet mano skrandis doh.gif negaliu nei druskos, nei citrusu. isgerus rekomenduoja doze atsiverciau sau opas.

kas man belieka?? nusprendziau gerti moli, linu semenu alieju, gerti darzoviu sultis. atsisakysiu visu kruopu. bet to tikrai neuzteks isvalyt uztersta zarnyna, nes daznai atrodau kaip geram 4 men nestuke.gif verysad.gif jau visokiu kruopu ir slyvu, zoliu receptu, tai nzn, kiek isbandziau. jos laikinos, kol nepripranta organizmas

apie mityba pridursiu, kad pagrinde vaisiai, darzoves, zuvis arba sriubos. jeigu darau tokias darzoves, kaip kalafijoras ar brokolis, tai jas tik pasutinu orkaiteje, kol jos ciuciut paminsteja. visai nesusitroskina. naudoju tik darzo zoles vietoje prieskoniu ir druska. net pipiru nenaudoju. tiesa, esu sladkajieshka ax.gif buna dienu, kad ir visa juodo sokolado plyta susiritinu be problemu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegas: 02 lapkričio 2012 - 23:02
Gal kas bandėt valytis organizmą ryžiais?
radau lyg ir neblogą aprašymą kaip tai reiktų daryti, bet yra dar neaiškumų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 02 10, 22:17)
Gal kas bandėt valytis organizmą ryžiais?
radau lyg ir neblogą aprašymą kaip tai reiktų daryti, bet yra dar neaiškumų g.gif


Čia gal apie tą dietą kalbat kur laukiniais ryžiais? sąnarius valyti?
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2012 10 11, 19:26)
Kiekviena ryta,kai biologiskai pats organizmas valosi,geriauisiai vaisiai isvalo organizma.Vanduo nevalo,bet isplauna toksinus,slakus,o vaisiai ir ju sultis valo zarnyna.Tad geriant vien vandeni,neisvalysit tu toksinu.Rytais valgant vaisius skatina svorio kritima ir yra sveikatos visam gyvenimui pagrindas.

Bet per diena ar savaite neisvalysi organizmo,tad visam laikui atsisakyti saldumynu,baltos duonos ir etc.....kurie toliau tersia organizma....kad nesigautu uzburtas ratas.
Ir pienas ir jo produktai tersia organizma,sudaro gleives,tirsta mase prilimpa prie zarnyno sieneliu ir neleidzia isisavinti naudingu medziagu.Virskinant piena susidaro toksinines gleives.

Ir net vezi ir kt.ligas issigydo zmones,maitindamiesi neapdorotais vaisias,darzovemis.

Tad saugokim savo sveikata  4u.gif


pritariu 4u.gif vaisiai,uogos, daržovės- gyvas maistas, už kurį mūsų organizmas padėkos wub.gif tik reikia juo lepinti kiekvieną dieną o ne taip kad valgiau šlamštą visus metus, db savaitę pavalgysiu ryžius ir viskas bus ok. organizmui šokas turėtų būt, pradeda trūkt mineralų, vitaminų, iš vieno produkto dietos negausime visų reikalingų statybinių medžiagų4u.gif o pastebėjot kad sunku būtų rasti nutukusį ar sveikata besiskundžiantį vegetarą?smile.gif o tuo labiau žaliavalgįsmile.gif aš ne drastiškai bet stengiuosi eiti link to:)
beje aš į vandenuką (2l butelis, kurį geriu visą dieną) įspaudžiu pusė citrinos ir imbiero šaknies gabalėlį pasmulkinu, nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
labas noriu jungtis i jusu buri nes juaciu kad savo organizma kaip reikaint esu uztersusi blush2.gif saldumynu neesu megeja man vaisiai skanaiu bet valgom daug kepto maisto blush2.gif nu darzoves valgom viasiu maziau tik nezianu nuo ko pradeti blush2.gif fiziskai sunkaus darbo nmedirbu bet energijos truksta kuozna diena doh.gif miegociau kad ir kiaura diena blush2.gif tad manau reikai pradet save myleti ne tik isoriskai bet ir visapusiskai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. As nusipirkau toki augalu misini vadinas pure detox. Desim dienu reikia gerti. Tai po 3 dienu visas veidad spuogais nuejo nesuprantu cia sutapimas ar taip turi buti sad.gif
Atsakyti
N u ka nuo pirnafienio pradedu lavytis organizma
Atsakyti
N u ka nuo pirnafienio pradedu lavytis organizma
Atsakyti
Bent kol kas tik tiek valausi, jei taip galima pasakyti, kad darau iskrovos dienas, kai visa para nieko nevalgau, tik vanduo ir arbata zalia be pasaldinimu jokiu. Reikia pripazinti, kad priklausomai nuo to, kas pries tai diena buvo valgyta, i vakara, kokia 21 h. jau net rankos drebet pradeda kaip valgyt norisi, karstis atrodo musa, jegu nebuna, tada griunu i lova. Nezinau, ar tai gerai, tokia reakcija? Anstvorio neturiu, kaip tik per mazas svoris, bet tokia sau patinku ir keistis nenoriu, kas liecia isvaizda.

Del vaisiu sulciu nebuciau linkus labai pritarti, mano nuomone, sveikiausios darzoviu ir visokiu zalumynu sultys, kurios, visu pirma, nera ir skanios labai, daug neisgersi, nebent pamaisant siek tiek vaisiu del skonio pagerinimo.
Atsakyti
Gal kas bandėt valytis organizmą Detox-Kit? Girdėjau gerų atsiliepimų, tik nerandu tokio daikto pirkti?
Atsakyti