Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas - VII

sveikos smile.gif
kiek duoti kepimo aliejui kcal, tarkim
200 g vistienos file gabaliukai apvolioti krakmole ir baltyme ir kepti ant aliejaus;

665 kcal kazkur ( su ryziais ir pomidoru) be aliejaus gaunasi, kazi kiek primest kepimo aliejui??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo da'reda: 03 vasario 2012 - 15:13
QUOTE(da'reda @ 2012 02 03, 15:05)
kiek duoti kepimo aliejui kcal, tarkim
200 g vistienos file gabaliukai apvolioti krakmole ir baltyme ir kepti ant aliejaus;

Deja, daug. Toks mišinys (o džiūvėsėliai - dar baisiau) geria riebalą, todėl belieka post factum matuoti. Pilat į keptuvę maždaug tiek aliejaus, kiek supylėt anąkart, o jau paskui į stiklinę ir ant svarstyklių...
Dietologai ne šiaip sau rekomenduoja atsisakyti kepto maisto.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kiek KCAL turi 100 g vištienos sriuba?
Įeina vištiena, morkos,bulves, geltonasis pipiras)
Atsakyti
QUOTE(saugotoja1987 @ 2012 02 05, 14:50)
Sveikos  4u.gif
Kiek KCAL turi 100 g vištienos sriuba?
Įeina vištiena, morkos,bulves, geltonasis pipiras)

Būtų tik daržovės - tai apie 60-70 kcal/dubuo. Vištiena neturėtų daug pridėti kcal, ypač krūtinėlė... Duokit 110 kcal ir valgykit ramiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir man kyla klausimas. Kiek kalorijų skaiciuoti sriubai, jei virdama įdedu tris, keturias nulupta skūrele vištos blauzdeles. Niekaip nesumąstau kiek priskaičiuoti bigsmile.gif 4u.gif

Ir ar aš teisi, jei dalydama kotletus iš višt. blauzdelių faršo, šimtm graamų "duodu" 140 kcal? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabryte @ 2012 02 08, 19:10)
Ir ar aš teisi, jei dalydama kotletus iš višt. blauzdelių faršo, šimtm graamų "duodu" 140 kcal?  4u.gif

Nekepto - panašiai. Bet kai imi skaičiuoti aliejų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabryte @ 2012 02 09, 20:34)
Beje, Meškute, o kaip dėl tos sriubos kca, t.y. kiek lieka bent maždaug?

Jei tik buljonas - aš duodu 100 kcal visam puodui (jei be odelių, ypač tų bjauriųjų, nuo šlaunies.

Aš su kotletais elgiuosi taip pat, kaip jūs mirksiukas.gif
Atsakyti
O kiek jūs stengiatės kcal per dieną suvartoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina92 @ 2012 03 10, 20:22)
O kiek jūs stengiatės kcal per dieną suvartoti? 4u.gif

Viskas priklauso nuo ūgio, svorio, fizinio krūvio ir kitų faktorių. Paprastai ne mažiau kaip 1500kcal.
Atsakyti
Sveikos,
Nusprendziau ir as prie jusu prisijungti ax.gif Bandysiu skaiciuodama kalorijas atsikratyti nepageidaujamu kilogramu ax.gif Paskaitinejau cia jusu foruma ir matau, kad tos nuorodos, kurias idejot kaloriju skaiciavimui neveikia, tai gal dar kokiu puslapiu zinot, nes internete yra keletas, bet kitur tas nurodomas kaloringumas skiriasi g.gif
Beje, bandysiu pati duona keptis, tai idomu kaip jos kalorijas galeciau pasiskaiciuoti?
I duonos sudeti ieina: 1 saukstas druskos, 1 stikline cukraus, 1 kg miltu ir raugas, bei kmynai ir selenos.
Atsakyti
QUOTE(bagyra01 @ 2012 03 17, 15:03)
idomu kaip jos kalorijas galeciau pasiskaiciuoti?

Kalorijų skaičiuoklė
Atsakyti
gal zinote kiek sveria virtas kiausinis ax.gif 100 g ar daugiau..?
Atsakyti