Įkraunama...
Įkraunama...

Nevalgome po 18 val.

QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 10, 15:16)
pabandyk skirtingus bra. o kiek as turiu sukneliu, iki kuriu man biski truksta ...  doh.gif kokiu 2kg

tavo vestuves?


man nereikia su ja bra smile.gif papikai kai sukudau tokie grazus stati stovi biggrin.gif kazkada jau gyriaus biggrin.gif
netruksta nieko viskas super, bet kadangi dar liko pora beveik menesiu iki svadbos ikiu dar numesiu kelis smile.gif

aha smile.gif svadba birzeli mirksiukas.gif

man dar neseniai iki tos sukneles buvo tik pasavajot biggrin.gif pries pora men truko geru 6 kylu atrode neimanoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 10 gegužės 2013 - 13:56
kur cia reikia rasyt norint prisiduot? cia ar asmenine?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2013 05 10, 15:01)
kur cia reikia rasyt norint prisiduot? cia ar asmenine?

Į asmenine smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 05 10, 14:55-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 10, 14:55)
aha smile.gif svadba birzeli  mirksiukas.gif


nepavydziu cool.gif o suknia parodysi?
o vat kieno nors svadboj visai noreciau susokti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 10, 19:10)
nepavydziu  cool.gif o suknia parodysi?
o vat kieno nors svadboj visai noreciau susokti  bigsmile.gif


Nu tai gerai kad nepavydi biggrin.gif ziauriai nekenciu pavydalku.
Jop man aplamai baliai prie sirdies :smile.gif)))

P.s. suknios nerodysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabriela :): 10 gegužės 2013 - 18:41
Nenori staciu papuliu parodyt? bigsmile.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
O tu nenoretum manes kaip "go riebalai go" sokeja paimt? Nenuvilciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aprilia143: 10 gegužės 2013 - 18:52
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 10, 20:55)
Nenori staciu papuliu parodyt? bigsmile.gif  bigsmile.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
O tu nenoretum manes kaip "go riebalai go" sokeja paimt? Nenuvilciau  ax.gif


Tam mes turim albumiuka wink.gif

Kiek nori uz maskarada?
Atsakyti
Sveikutės grįžau į doros kelią valgiau normaliai be iškrovų šiandien, kava, sumuštiniai, salotos, vištiena, tik labai daug rašymo tai padrikai surašiau, o dabar einu nuotraukas susitvarkyti susikelti
Atsakyti
tik paest kaip kiaule
Atsakyti
smile.gif+2013 05 10, 14:55-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 10, 14:55)
man nereikia su ja bra smile.gif papikai kai sukudau tokie grazus stati stovi biggrin.gif kazkada jau gyriaus biggrin.gif
netruksta nieko viskas super, bet kadangi dar liko pora beveik menesiu iki svadbos ikiu dar numesiu kelis  smile.gif

aha smile.gif svadba birzeli  mirksiukas.gif

man dar neseniai iki tos sukneles buvo tik pasavajot biggrin.gif pries pora men truko geru 6  kylu atrode neimanoma biggrin.gif

O as tu papuku tj tau uzpavdejau,pas mane tj jie db nesamone kazkokia,bet dar tikiuos kad atsigaus ,juk dar tik menesis kaip nemaitinu.
na mane tj nervina tas mano kunas,svoris nukrito,grozio nlb yra,ta odaa suglebus,reik DDAAAUUUG mucytis kad but grazi,eina sau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilia143 @ 2013 05 10, 21:13)
tik paest kaip kiaule


lotuliukas.gif

QUOTE(***Saulyte*** @ 2013 05 10, 23:57)
O as tu papuku tj tau uzpavdejau,pas mane tj jie db nesamone kazkokia,bet dar tikiuos kad atsigaus ,juk dar tik menesis kaip nemaitinu.
na mane tj nervina tas mano kunas,svoris nukrito,grozio nlb yra,ta odaa suglebus,reik DDAAAUUUG mucytis kad but grazi,eina sau.... verysad.gif


nu ko tu parinies, as juk negimdzius, nors jeigu kada ir turesiu vaiku, tikiuos busiu atsigimus i savo mama, kuri issaugojo grazia figura iki dabar biggrin.gif
manes nenervina mano kunas, zinok kol nepamilsi saves tol sau nepasikeis niekas sad.gif zinok nekenciau saves ziauriai slykstejaus bet dbr jau pradejo judet tas nelemtas svoris tai pradejau po biski pamilt smile.gif seniau parindavaus del visko, oi peciai per platus, oi veido foorma tokia anokia, eina nx sunku taip gyvent, dbr as sau pati graziausia biggrin.gif
einu isidesiu foto i albuma is mamos dienos smile.gif

Mano snd meniu:

juoda duona su suriu, saukstas misraines, raugintas agurkas, kiausinis, kava
Buljono puodelis, puse sumustinio, trys mazi pomidorai
Buljonas vel biggrin.gif vistos krutineles gabalas, du rauginti agurkai
Limonado stikline smile.gif

Ryt nusimato barbekju, zada chebra kept chamburgerius, as sakiau vistos atsinesiu biggrin.gif


Atsakyti
smile.gif+2013 05 11, 00:38-->
QUOTE(gabriela smile.gif @ 2013 05 11, 00:38)
lotuliukas.gif
nu ko tu parinies, as juk negimdzius, nors jeigu kada ir turesiu vaiku, tikiuos busiu atsigimus i savo mama, kuri issaugojo grazia figura iki dabar biggrin.gif
manes nenervina mano kunas, zinok kol nepamilsi saves tol sau nepasikeis niekas sad.gif zinok nekenciau saves ziauriai slykstejaus bet dbr jau pradejo judet tas nelemtas svoris tai pradejau po biski pamilt smile.gif seniau parindavaus del visko, oi peciai per platus, oi veido foorma tokia anokia, eina nx sunku taip gyvent, dbr as sau pati graziausia biggrin.gif
einu isidesiu foto i albuma is mamos dienos smile.gif



na del veido formos as nesiparinu,kokia yra tokia yra,Bet va sudribus ta oda ant koju ir pilvo,ranku,kaip veda i nevilti,Su rubais gerai,be rubu negaliu ziuret verysad.gif Stengiuosi sportuot namuose{kadangi neturiu kitokios galimybes} tj gal kazkiek pageres mano situacija.
Atsakyti