Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų dovana sau - gražus kūnas

Kalėdų dovana sau - gražus kūnas



user posted image



Kalėdos, tai metas kai susitinkame su artimaisiais, draugais, naujametiniai vakarėliai... Kai norime atrodyti nuostabiai, pasipuošti išsvajota suknele. Šioje temoje to ir siekeme, iki Kalėdų padailinti formas ir per šventes atrodyti nuostabiai wink.gif


user posted image
Atsakyti
dekui aurosoma uz naujus namucius wub.gif

na ka siandien biski darbais uzsikasus buvau, tai tik dabar pasilabinu ir prisiduodu, kad ryte pries darba lengvesne bet duokle sportui visgi atidaviau - 30 min lanko ir pratimai presiukui thumbup.gif

meniu siandien: savo keptos duonos su dziov vaisiais riekele, vienas saldainis, zuvienes sriubkes puslitris, na o vakarienei bus virtos-troskintos kalakuto sirdeles su kokiom morkom ir pekino, poru, zirneliu, majonez salotos ax.gif

mergikes negriesinat, ryt reikia minusukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aprilia, sekmingos delcios dietos! Vakare mergaites geria vyna, kurios isgeria daugiau, dazniausiai ir daugiau kg numeta biggrin.gif Mano atveju aukoholis is organizmo labia varo skyscius, manau todel ir didesnis minusas buna. Siaip toje temoje buvo aprasomos geros vyno savybes, kaip medziagu apykaitos greitinimas ir pries celiulita. Kitos geria tiesiog arbata ir viskas.

Man minuso manau nebus. Pasportavau, bet ir saldumynu valgiau (nesu saldumynu megeja, bet jau arti mmm, jetau kaip noriu negaliu blink.gif )

Pasportavau, nors vel buvo sunku prisiverti, pavargusi, salta... Bet 1valandos treniruote pavyko puikiai thumbup.gif Tikiuosi man taip svoris nejuda del sporto, bent jau apimtys ims mazeti.
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 26, 19:26)
Aprilia, sekmingos delcios dietos! Vakare mergaites geria vyna, kurios isgeria daugiau, dazniausiai ir daugiau kg numeta biggrin.gif  Mano atveju aukoholis is organizmo labia varo skyscius, manau todel ir didesnis minusas buna. Siaip toje temoje buvo aprasomos geros vyno savybes, kaip medziagu apykaitos greitinimas ir pries celiulita. Kitos geria tiesiog arbata ir viskas.

Man minuso manau nebus. Pasportavau, bet ir saldumynu valgiau (nesu saldumynu megeja, bet jau arti mmm, jetau kaip noriu negaliu  blink.gif  )

Pasportavau, nors vel buvo sunku prisiverti, pavargusi, salta... Bet 1valandos treniruote pavyko puikiai  thumbup.gif Tikiuosi man taip svoris nejuda del sporto, bent jau apimtys ims mazeti.



Man irgi kažkodėl nekrenta schmoll.gif ir negriešiju, nežinau, net kam bėda verst g.gif gal ir iš manęs skysčiai nepasišalina, nes daug geriu, o i wc tai tikrai ne dažnai einu... nu žiūrėsim
Atsakyti

Grazus Kalediniai namuciai wub.gif Aciukas kurejai 4u.gif

Oi kaip noreciau tokiu kojyciu Kaledoms wub.gif Numyniau 3 km treniruokliu ,dar anticeliulitine treniruote atlaikiau ,siandienai gana rolleyes.gif
Atsakyti
svekutes 4u.gif labai grazus namuciai geras paqspyrimas i tokias merginas paziuret biggrin.gif
as irgi ziuresiu ka ryt rodys jeigu kazkas gaunasi gero su situ mano metodu tai gerai jei ne pergalvosiu kaikuriuos dalykur ir grieztinsiu tada visa mityba 4u.gif

siandien pursycams: bananas, kivis, obuolys ir jogurtukas viskas sumaisyta i viena.
uzkandziui : saldus desertukas kaip pudingas.
pietum : du sumustinukai su suriu.
uzkandis :bananas.
vakarienei : kepa vistienos sparneliai ir salotu biski.

biski pasportavau ir as siandien 4u.gif
Atsakyti
suniamniojau viska siandienai, likau pusalkane g.gif
pasiskaiciau kokia delcios dieta netikusi lotuliukas.gif ir ka, reikia mesti lotuliukas.gif as visai nenoriu skysciu netekti, nesveika
suskaiciavau 800 kcal doh.gif blink.gif
Atsakyti
labas rytas mergikes bigsmile.gif

na ka treciadienius, startuoju - 400 gr ax.gif ne kazi kas, ale kaip savaite pradeta su pliusuku tai visgi si bei ta isspaudziau thumbup.gif

siandien ryte as kaskokia be dvasios, panasu, kad sportams duosiu offa cool.gif
Atsakyti
Laba rytą 4u.gif

aš irgi -400 g, š... unsure.gif
Atsakyti
SVEIKUTES 4u.gif
as va su - 200g vistiek dziaugiuos po biski bet uztikrintai 4u.gif reiktu kazka gal pasikoreguot noretusi daugiau, dziaukites kitos kas po 400g numetet normaliai visai 4u.gif
Atsakyti


Laba 4u.gif
As kadangi naujoke ,tai tik priduodu siandienini svori . Sveriu 53.2 , ugis 162 4u.gif

Startavau nuo 55 kg pries dvi su puse savaites , bet vienai labai liudna ,uztat ir ilindau pas jus .



Atsakyti
Sveikos! As pridaviau ta pati svori, tiksliai nezinau kiek sveriu, gal ir su pliusu, gal ne. Tai palikau tiek pat.

QUOTE(Yggdrasil @ 2013 11 27, 14:14)
Laba  4u.gif 
As kadangi naujoke ,tai tik priduodu siandienini svori . Sveriu 53.2  , ugis 162  4u.gif

  Startavau nuo 55 kg pries dvi su puse savaites , bet vienai labai liudna ,uztat ir ilindau pas jus .


Vaje, kad ir taip LABAI liekna! Kiek nori sverti?



Susitvarkiau reikaliukus, papietavau, ilsiuosi. Siandien planuose grazi mityba ir 1val sporto, gal dar 30min lanko ir jei bus noro vakare bent 15 minuciu masazo kojoms. Chazanas sako, kad masazuojant su voleliu visa kuna 15min per diena, per menesi galima numesti apie 3kg thumbup.gif O as vis neprisiverciu, sportuoti prisiverciu, o 15min masazo ne doh.gif

Atsakyti