Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

Sveiki visi.As po skrandzio apylankos op jau tuoj bus metai.netekau 63 kg.svoris buvo itin didelis.man virs 50 metu.svoris krinta palengva.valgau viska ,pagrindas mesa.del to jokiu papildu naudoti nereikia,nes geri tyrimai.ziuriu tik maisto kieky ir kokybe.skaiciuoju kalorijas.modifasto nei pries op, nei po op nenaudojau.sveriusi kas ryta.tada zinau ka galiu sau leisti suvalgyti per diena.riboju miltus cukru bandeles.grietine.esu labai patenkinta.pastangu daug reikia nes kitaip,ypac jei uzkandziautum,svoris pradetu kilti.sekmes.nes lengva nera .esu laiminga nes paeinu.
Atsakyti
QUOTE(enrigita @ 2014 08 10, 16:29)
Sveiki visi.As po skrandzio apylankos op jau tuoj bus metai.netekau 63 kg.svoris buvo itin didelis.man virs 50 metu.svoris krinta palengva.valgau viska ,pagrindas mesa.del to jokiu papildu naudoti nereikia,nes geri tyrimai.ziuriu tik maisto kieky ir kokybe.skaiciuoju kalorijas.modifasto nei pries op, nei po op nenaudojau.sveriusi kas ryta.tada zinau ka galiu sau leisti suvalgyti per diena.riboju miltus cukru bandeles.grietine.esu labai patenkinta.pastangu daug reikia nes kitaip,ypac jei uzkandziautum,svoris pradetu kilti.sekmes.nes lengva nera .esu laiminga nes paeinu.



Labai puikus rezultatai! O koks buvo pradinis svoris?
Atsakyti
taip. itin didelis.177 kg.bet jis krinta palengva,ne drastiskai.dabar 113 kg.esu laiminga.aciu profesoriui.
Atsakyti
QUOTE(enrigita @ 2014 08 16, 17:25)
taip. itin didelis.177 kg.bet jis krinta palengva,ne drastiskai.dabar 113 kg.esu laiminga.aciu profesoriui.



Super, ir nereikia,kad greitai nukristu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(enrigita @ 2014 08 16, 17:25)
taip. itin didelis.177 kg.bet jis krinta palengva,ne drastiskai.dabar 113 kg.esu laiminga.aciu profesoriui.

oho kokie pasakiski rezultatai smile.gif
saunuole taip ir toliau svarbu nepasiduoti wink.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri žinote ar endokrinologo atsakyme turi būti įrašytas sakinys: "rekomenduojamas chirurginis nutukimo gydymas" ar kažkas panašaus? Nes mano endokrinologė pasakė, kad taip parašyti gali tik tas gydytojas, kuris paskyrė operaciją. Tai išėjau nukabinus nosį, tik su tyrimų rezultatais ir skydliaukės echoskopijos rezultais. Tai bet gal aš blogai galvoju, kad reikia to sakinio ir užtenka tik to ką parašė? Kuri gal gali pasakyt ?
Atsakyti
QUOTE(achu @ 2014 09 12, 20:30)
Merginos, gal kuri žinote ar endokrinologo atsakyme turi būti įrašytas sakinys: "rekomenduojamas chirurginis nutukimo gydymas" ar kažkas panašaus? Nes mano endokrinologė pasakė, kad taip parašyti gali tik tas gydytojas, kuris paskyrė operaciją. Tai išėjau nukabinus nosį, tik su tyrimų rezultatais ir skydliaukės echoskopijos rezultais. Tai bet gal aš blogai galvoju, kad reikia to sakinio ir užtenka tik to ką parašė? Kuri gal gali pasakyt ?

Man ne endokrinologe sita sakini parase o gydantis seimos gydytojas wink.gif taip kad nenuleisk nosies. Esame facebook'e ten daugiau info prisijunk wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skupyla: 12 rugsėjo 2014 - 21:07
sveikutes,kaip man prisijungti prie facebooko?turiu jums tiek daug klausimu,nes planuoju operacija darytis...
Atsakyti
QUOTE(editada @ 2014 09 12, 22:18)
sveikutes,kaip man prisijungti prie facebooko?turiu jums tiek daug klausimu,nes planuoju operacija darytis...

Sveika
Parasyk man pm kokiu vardu jungiesi. Prijungsiu
Atsakyti
sveikos paneles. kita savaite esu susitarusi susitikti su A. Malecku. vis dar neapsisprendziau kokia operacija darytis. Bet man priimtiniaussia butu skrandzio sulankstymas. Gal yra kas ja daretes? kaip jauciates po operacijos, ar ji efektyvi? butu labai malonu, kad atsakytumete, is anksto dekoju.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skirgailiene @ 2014 09 25, 20:58)
sveikos paneles. kita savaite esu susitarusi susitikti su A. Malecku. vis dar neapsisprendziau kokia operacija darytis. Bet man priimtiniaussia butu skrandzio sulankstymas. Gal yra kas ja daretes? kaip jauciates po operacijos, ar ji efektyvi? butu labai malonu, kad atsakytumete, is anksto dekoju.. ax.gif  4u.gif


Labukas, musu cia lb mazai belike. Visos susirinke facebooke. Ir yra nemazai pasidariusiu susilankstyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulliukas @ 2014 09 26, 15:08)
Labukas, musu cia lb mazai belike. Visos susirinke facebooke. Ir yra nemazai pasidariusiu susilankstyma 4u.gif

o kaip prisijungti prie jusu faceboke?
Atsakyti